chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω τουλαχιστον θα ξεκινησω Οκτωβριο! Στα υπολοιπα μαθηματα πλην των μαθηματικων δεν νομιζω να εχω ιδιαιτερα κενα. Απλως πρεπει να εξασκουμαι συνεχεια για να μην χασω τη φορμα μου. Στα μαθηματικα μονο θελω αρκετη δουλεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joe_Dalton123

Νεοφερμένος

Ο mihalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εύχομαι σε ολους οσους ξανα δινουν καλη δυναμη κουραγιο και πιστευω πως αν πιστευουν στον εαυτο τους θα τα καταφερουν.Ενω σε αυτουσ που περασαν σε καποια σχολη καλη προοδο και καλη φοιτητικη ζωη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladydragon22

Νεοφερμένος

Η ladydragon22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδια δυνατα και φετος!!!!!!:no1: διαβασμα και απιμονη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Τελικά παιδιά θα φύγω στο εξωτερικό! Λόγω κάποιων εκρεμοτήτων θα έμενα στην Ελλάδα για 1 χρόνο και με αυτήν την λογική σκεφτόμουν να ξαναδώσω πανελήνιες. Μετά όμως σκέφτηκα: να διαβάζω 1 χρόνο, 6 μαθήματα για τις πανελλήνιες ή να κάνω αγγλικά (που με αρέσουν πολύ) και να πάρω κανένα σοβαρό πτυχίο που δεν έχω και να πάω στο εξωτερικό που και τα πανεπιστήμια είναι καλύτερα?...Θα μου πείτε ναι είναι καλύτερα αλλά και πιο δύσκολα. Το σκέφτηκα και αυτό, και λέω καλύτερα έτσι, θα μάθω να είμαι και συνεπείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Χμμ... τότε καλύτερα έτσι. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladydragon22

Νεοφερμένος

Η ladydragon22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
αχ εγω τι να πω!!!πηγα να δωσω και εκανα ξαφνικα εγχειρηση!!!παλι φετος ομως!!!μενει καμια θεσσαλονικη που ξαναδινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 18179 και θα ξαναδώσω πανελλήνιες γιατί δεν πέρασα στην σχολή που ήθελα!Οι περισσότεροι μου λένε ότι κάνω βλακεία γιατί εκεί που πέρασα είναι πολλή καλή σχολή κ έβγαλα πολλά μόρια.Όμως δεν είναι αυτό που θέλω κ φοβάμαι πως θα το μετανιώσω. Από την άλλη με έχουν τρομοκρατήσει γιατί λένε ότι του χρόνου ίσως δεν τα καταφέρω πάλι. Τι να κάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Σε τι σχολή πέρασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Πέρασα στους ηλεκτρολόγους μηχανικούς κ μηχανικούς υπολογιστών στην Ξάνθη ενώ ήθέλα τους πολιτικούς μηχανικούς. Τα 18179 είναι στο 3ο πεδίο. Στο 4 έβγαλα 17988.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
έβγαλα 18179 κ πέρασα στους ηλεκτρολόγους Ξάνθης ενώ ήθελα τους πολιτικούς μηχανικούς (τα μόρια μου στο 4ο είναι 17988) κ θέλω να ξαναδώσω . Οι περισσότεροι μου λένε ότι κάνω βλακεία όμως δεν σέβονται την απόφαση μου κ με έχουν τρομοκρατήσει? Τι να κάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Μην φοβάσαι τπτ...Απλώς παρακολούθησε το 1ο εξάμηνο στη σχολή (ίσως τελικά το αντικείμενο να σ ενδιαφέρει περισσότερο) και αν δεν σου αρέσει ξαναδίνεις... Σιγά ένας χρόνος δεν είναι και τπτ σπουδαίο...κάνει μια ακόμα προσπάθεια, και να μην τα καταφέρεις τη δεύτερη φορα που λέει ο λόγος θα τα χεις καλά με τον εαυτό σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam164

Νεοφερμένος

Ο Adam164 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κ εγώ ένας απ τους πολλούς που, αν και πέρασα σε σχολή, θα ξαναδώσω και θα ξαναφάω πανελλήνιες στη μάπα! δυστυχώς δεν πέρασα κάπου που να μ αρέσει. Τη σχολή θα την παρακολουθήσω για να δω τι ακριβώς είναι. Ελπίζω του χρόνου να πάω από το 10800 στο 13 και κατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Κ εγώ ένας απ τους πολλούς που, αν και πέρασα σε σχολή, θα ξαναδώσω και θα ξαναφάω πανελλήνιες στη μάπα! δυστυχώς δεν πέρασα κάπου που να μ αρέσει. Τη σχολή θα την παρακολουθήσω για να δω τι ακριβώς είναι. Ελπίζω του χρόνου να πάω από το 10800 στο 13 και κατι...
μπορει κ περισσοτερα αν κανεις καλο προγραμμα!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Εβγαλα 8200 μορια,και 9.4 στα ενδοσχολικα και δεν πηρα απολυτηριο και τα δινω και τα δυο ξανα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Εβγαλα 8200 μορια,και 9.4 στα ενδοσχολικα και δεν πηρα απολυτηριο και τα δινω και τα δυο ξανα...

Φιλε μου,υπομονη τοτε και οσο για το απολυτηριο,ειναι απλα γελοιοι που δε στο δωσαν και μαλιστα για αμελητεα διαφορα..

Κουραγιο και μονο κουραγιο..και ολα θα πανε καλα!!
-----------------------------------------
Τελικα,παιδια,ειναι λιγο ειρωνικο αυτο που θα πω αλλα να πως τα φερνει η ζωη..

Δημιουργησα αυτο το θεμα,γιατι ημουν σιγουρος οτι θα ξανα δωσω φετος..Ημουν σιγουρος μεχρι χθες που πηγα να γραφτω στη σχολη μου..(θα την παραταγα μετα και θα ξανα δινα!)

Μου αρεσε τοσο πολυ,που θα παω τελικα..Και να φανταστειτε,ημουν 100% σιγουρος πως δε θα πηγαινα!!Τι μυαλα κουβαλαμε,ηθελα να ξερα!!

Οσοι,ομως,δινετε,μη στενοχωριεστε και μην αγχωνεστε!
Θα τα καταφερετε εξαιρετικα,επιτυγχανοντας καθε στοχο σας με μοναδικο αποτελεσμα!Η δευτερη φορα ειναι παντα καλυτερη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Raziel πολύ χαίρομαι που τελικά δεν θα εγκαταλείψεις τη σχολή σου καθώς είναι από τις πιο ενδιαφέρουσες και αξίζει τον κόπο (αν ήμουν θεωρητική θα ήταν η πρώτη επιλογή μου).... Σου εύχομαι καλή σταδιοδρομία και επιτυχία σε ο,τι κάνεις!!

Επίσης, συγχαρητήρια σε όσους αποφασίσουν να ξαναδώσουν για την επιμονή και το θάρρος τους να ξαναπροσπαθήσουν για το στόχο τους...! Ευχομαι ό,τι καλύτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
κι εγω αν ημουν θεωρητικη αυτη τη σχολη θα διαλεγα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Raziel πολύ χαίρομαι που τελικά δεν θα εγκαταλείψεις τη σχολή σου καθώς είναι από τις πιο ενδιαφέρουσες και αξίζει τον κόπο (αν ήμουν θεωρητική θα ήταν η πρώτη επιλογή μου).... Σου εύχομαι καλή σταδιοδρομία και επιτυχία σε ο,τι κάνεις!!

Επίσης, συγχαρητήρια σε όσους αποφασίσουν να ξαναδώσουν για την επιμονή και το θάρρος τους να ξαναπροσπαθήσουν για το στόχο τους...! Ευχομαι ό,τι καλύτερο!

aliki_s να σαι καλα!!Τελικα,θα την ακολουθησω την ψυχολογια,γιατι με ενδιαφερει πολυ και θα θελα να ασχοληθω επαγγελματικα!
Βγηκε και ενα καλο!Ειμαι στο 10% των εισαχθεντων,αρα εχω δωρο υπολογιστη και μαθηματα για ecdl!Ολα ξεκινησαν μια χαρα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demand

Νεοφερμένος

Ο Demand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Ρε φιλε Dythor δεν εχεις αδικο,αλλα πραγματικα δεν το δεχομαι.Εκατσα και διαβασα,εβγαλα τον πρωτο βαθμο στην εκθεση,για να πεσω στην εκτη μου επιλογη;

Τον πρώτο βαθμό στο σχολείο σου;
Πόσο έγραψες αν επιτρέπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Τον πρώτο βαθμό στο σχολείο σου;
Πόσο έγραψες αν επιτρέπεται;

Δες το 1ο ποστ σε αυτό το τόπικ. 19.3 έγραψε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top