Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Εμείς που θα ξαναδώσουμε πότε θα πρέπει να πάμε στο σχολείο για να γραφτούμε κ τέτοια?
Βασικά τι πρέπει να κάνουμε απο την αρχή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
τον φεβρουαριο θα πας στο σχολειο που θα δωσεις για να συμπληρωσεις κατι χαρτια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Α, μάλιστα κατάλαβα. Αυτά που μας έλεγε συνέχεια ο διευθυντής. Ότι απο 1-10 Φεβρουαρίου.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κατα 90% θα ξαναδωσω το 2009. Παρολο που περασα σε μια πανεπιστημιακη σχολη της ταξης των 17.000 μοριων και με αντικειμενο που μου αρεσει παρα πολυ, δεν ξερω τι αντικρυσμα θα εχει το πτυχιο μου στην αγορα εργασιας. Μπορει στην πορεια να "κολλησω" στη σχολη (ειδα τα μαθηματα και μονο απο τους τιτλους μου αρεσαν) και να μην ξαναδωσω καθως δεν εχω κουραγιο (τουλαχιστον τωρα), κουραστηκα απιστευτα περισυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Λοιπόν φέτος ξαναδίνω πανελλήνιες. Είμαι τεχνολογική κατεύθυνση και θα κάνω φροντιστήρια μόνο στην Έκθεση & Α.Ε.Π.Π , καθώς πέρυσι έκανα μόνο Φυσική (ιδιαίτερα), Μαθηματικά & Μαθηματικά Γ.Π .
Λέω να πάω απο Δευτέρα στο φροντηστίριο για να δω έτσι τιμές και τέτοια και σκέφτομαι να τους πω να ξεκινήσω απο Οκτώμβριο.
Θέλω να πιστεύω ότι θα τα καταφέρω καλά και στα μαθήματα που δεν θα κάνω φροντ.
Λέω στα μαθηματικά ΚΑΤ. & Γ.Π να πω τον καθηγητή που με έκανε πέρυσι απλά να μου δίνει κάποια τεστ να κάνω, εφόσων βέβαια εγώ έχω καθίσει και διαβάσει. Στην φυσική σκέφτομαι πάλι το ίδιο.
Θέλω όμως να μου πείτε και εσείς τι γνώμη σας σε κάποια θέματα.
-Ας πούμε θα ήταν καλά αν ξεκινούσα απο τον Οκτώμβρη? & Το άλλο που είπα για τα μαθηματα που δεν θα κάνω φροντ. να πηγαίνω μόνο για τεστ, το βρίσκετε καλή ιδέα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Εξαρτάται και από το ποιός είναι ο στόχος σου. Δηλαδή, εκτός από τον κανόνα οτι πρέπει να κάνεις φροντηστήριο σε όλα τα μαθήματα, πλην ΑΟΔΕ(καλό προσωπικό διάβασμα και προσοχή στην τάξη), αν ο στόχος σου είναι υψηλός θα έπρεπε να έχεις ήδη αρχίσει από το καλοκαίρι. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι χάθηκε το παιχνίδι. Πόσα μόρια θέλεις να βγάλεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Με 15.000 - 14.000 μόρια και ίσως λιγότερο θα είμαι ευχαριστημένη.
Πάντως σίγουρα θα είμαι πιο συγκεντρωμένη απο πέρυσι και θα ακουλουθώ πάντα το πρόγραμμα μου...:)...τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Άνετα προλαβαίνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Επίσης σκέφτομαι στο φροντ. να κάνω μάθημα τα πρωινά, κατα τις 11:00 ας πούμε.
Λετε να μην γίνεται όμως κάτι τέτοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
στο δικο μου ειχε και πρωινο τμημα
ειναι αναλογα το φροντ ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Κατα 90% θα ξαναδωσω το 2009. Παρολο που περασα σε μια πανεπιστημιακη σχολη της ταξης των 17.000 μοριων και με αντικειμενο που μου αρεσει παρα πολυ, δεν ξερω τι αντικρυσμα θα εχει το πτυχιο μου στην αγορα εργασιας. Μπορει στην πορεια να "κολλησω" στη σχολη (ειδα τα μαθηματα και μονο απο τους τιτλους μου αρεσαν) και να μην ξαναδωσω καθως δεν εχω κουραγιο (τουλαχιστον τωρα), κουραστηκα απιστευτα περισυ.

Βρε συ απο τη στιγμή που σου αρέσει μην κολλάς.. δν υπάρχει λόγος να περάσεις πάλι τα ίδια... Εγώ λέω να πάς κ Τέλος! :P:)
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lam10

Νεοφερμένος

Ο <a href="https://lambros10.hi5.com" class="link link--external" rel="nofollow" target="_blank">https://lambros10.hi5.com</a> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
λογικα θα εχει γιατι τα περισσοτερα φροντ. εχουν μεταλυκειακα τμηματα τα οποια δουλευουν το πρωι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Αχ, μακάρι να έχει, γιατί το πρωί το μυαλό είναι πιο καθαρο και δεν θα είμαι και τόσο κουρασμένη.
Λέω να πάω την άλλη Δευτέρα, γιατί θα λειψω τώρα για μια βδομάδα.
Λέτε να είναι αργά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lam10

Νεοφερμένος

Ο <a href="https://lambros10.hi5.com" class="link link--external" rel="nofollow" target="_blank">https://lambros10.hi5.com</a> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγω στην θεση σου θα επαιρνα ενα τηλ. στο φροντ. να ρωτησω αν κανουν πρωινα μαθηματα.αν ναι τοτε θα κανονισα μια μερα να περασω απο εκει για τα υπολοιπα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia90

Νεοφερμένος

Η αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κίσσαμος (Χανιά). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
γεια σε ολους! εχω μια απορια.αν καποιος δινει 2η φορα αναγκαζεται να παρει και το ιδιο μαθημα επιλογης?ας πουμε καποιος που εδωσε βιολογια δεν μπορει να παρει την 2η φορα μαθηματικα και οικονομια?ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
μπορεις να το αλλαξεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Αγαπητε Raziel ο αδελφος μου εβγαλε 17704 μόρια και περασε στο τμήμα πολιτικής επιστήμης και δημόσιας διοικησης που ανήκει στη σχολή νομικών, οικονομικών και πολιτικών επιστημών του πανεπιστημίου Αθήνας.΄Ηθελε σαν και σένα Νομική γιαυτό και δήλωσε αυτό το τμήμα επειδή ήταν ότι πιο κοντινό στο αντικείμενο. Πληροφορηθήκαμε ότι οι πτυχιούχοι ΑΕΙ και ΤΕΙ μπορούν να δώσουν κατατακτήριες εξετάσεις σε όποια σχολή επιθυμούν. Δίνουν 3 μαθήματα συγκεκριμένα για τη Νομική είναι οι Γενικές Αρχές Αστικού Δικαίου,το Γενικό Ποινικό Δίκαιο και το Συνταγματικό Δίκαιο και αν τα περάσουν γράφονται στο δεύτερο έτος της σχολής. Δηλαδή κάτω από ιδανικές συνθήκες σε 7 χρόνια βρίσκεσαι με 2 πτυχία και το σημαντικότερο με το πτυχίο της σχολής που σε ενδιαφέρει πραγματικά. ΄Εχεις πολύ καλή βαθμολογία. Πώς είσαι σίγουρος πως θα βγάλεις περισσότερα μόρια αν θα ξαναδώσεις. Βέβαια η απόφαση είναι δική σου αλλά για σκέψου και αυτήν την εναλλακτική. Καλή τύχη ότι και αν κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Μια χαρα ειναι Οκτώβριο!! Εγώ φέτος ξεκινησα Δεκεμβρη για να ξαναδωσω για δευτερη φορα και εβγαλα 3000 περισσοτερα μορια απο περισυ...Θελει ομως καλο προγραμματισμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Λοιπόν φέτος ξαναδίνω πανελλήνιες. Είμαι τεχνολογική κατεύθυνση και θα κάνω φροντιστήρια μόνο στην Έκθεση & Α.Ε.Π.Π , καθώς πέρυσι έκανα μόνο Φυσική (ιδιαίτερα), Μαθηματικά & Μαθηματικά Γ.Π .
Λέω να πάω απο Δευτέρα στο φροντηστίριο για να δω έτσι τιμές και τέτοια και σκέφτομαι να τους πω να ξεκινήσω απο Οκτώμβριο.
Θέλω να πιστεύω ότι θα τα καταφέρω καλά και στα μαθήματα που δεν θα κάνω φροντ.
Λέω στα μαθηματικά ΚΑΤ. & Γ.Π να πω τον καθηγητή που με έκανε πέρυσι απλά να μου δίνει κάποια τεστ να κάνω, εφόσων βέβαια εγώ έχω καθίσει και διαβάσει. Στην φυσική σκέφτομαι πάλι το ίδιο.
Θέλω όμως να μου πείτε και εσείς τι γνώμη σας σε κάποια θέματα.
-Ας πούμε θα ήταν καλά αν ξεκινούσα απο τον Οκτώμβρη? & Το άλλο που είπα για τα μαθηματα που δεν θα κάνω φροντ. να πηγαίνω μόνο για τεστ, το βρίσκετε καλή ιδέα?

Οκτώβριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nistoso

Νεοφερμένος

Ο nistoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αμα μπορεις πηγαινε Αγγλια για σπουδες.
αμα εχεις ιδεα απο περσυ στο τι γινεται στο περιπου στα μαθηματα κ τον δεκεμβρη να αρχισεις αλλα τους 2 τελευταιους μηνες να λιωσεις μια χαρα θα τα πας. Επισης σου προτεινω να βαλεις πιο ψηλα τον πηχη πχ στο 17-18 για να πας στο 15 καπως ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top