Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

margarita9

Νεοφερμένος

Η margarita9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια καλησπερά!
χρειάζομαι τη βοήθεια σας για να κάνω άμεσα μηχανογραφικό με το 10%.
1. Πηρα πτυχίο από το 2007 που σημαίνει οτι μπήκα το 2003 και η πρώτη ερώτηση είναι αν φέτος είναι η τελευαταια χρονιά που μπορώ να κάνω 10% ??
2. ακόμη ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν καθόλου προβλέψεις για το πως θα κινηθουν φέτος οι βάσεις του 10%? στο 1ο πεδίο λέτε να ανέβουν κι άλλο?
ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
παιδια καλησπερά!
χρειάζομαι τη βοήθεια σας για να κάνω άμεσα μηχανογραφικό με το 10%.
1. Πηρα πτυχίο από το 2007 που σημαίνει οτι μπήκα το 2003 και η πρώτη ερώτηση είναι αν φέτος είναι η τελευαταια χρονιά που μπορώ να κάνω 10% ??
2. ακόμη ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν καθόλου προβλέψεις για το πως θα κινηθουν φέτος οι βάσεις του 10%? στο 1ο πεδίο λέτε να ανέβουν κι άλλο?
ευχαριστώ πολύ!!!

Eγώ έμαθα σήμερα ότι αυτοί που μπορούν να κάνουν φέτος μηχανογραφικό με το 10% είναι αυτοί που έδωσαν Πανελλήνιες από το 2000 μέχρι κ το 2008.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margarita9

Νεοφερμένος

Η margarita9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Eγώ έμαθα σήμερα ότι αυτοί που μπορούν να κάνουν φέτος μηχανογραφικό με το 10% είναι αυτοί που έδωσαν Πανελλήνιες από το 2000 μέχρι κ το 2008.


ευχαριστώ!ξέρεις μήπως αν είναι κ η τελευταία χρονιά που μπορούν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmk3l3ut1s

Νεοφερμένος

Ο gmk3l3ut1s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά θα ήθελα τη βοήθεια σας . Το έτος που μας πέρασε (2008-2009) λόγω πολύ χαμηλών μορίων δεν κατέθεσα ούτε μηχανογραφικό. Σκέφτομαι όμως να δώσω πανελλήνιες του χρόνου και θα ήθελα να σας ρωτήσω τι ξέρετε για το περιβόητο 10%. Κάπου έψαξα και βρήκα ότι αυτό ισχύει μόνο για αυτούς οι οποίοι δεν θα ξαναδώσουν αλλά με το ίδιο μηχανογραφικό θα προσπαθήσουν να περάσουν σε κάποια σχολή. Εγώ που θα ξαναδώσω και τη χρονιά που μας πέρασε δεν κατέθεσα καν μηχανογραφικό ανήκω σε αυτήν την κατηγορία? Όποιος γνωρίζει παρακαλώ ας απαντήσει. Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

lenoOz

Νεοφερμένος

Η Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Απο οτι εχω καταλαβει στο 10% ανηκουν οσοι κρατοντας την ιδια βαθμολογια ξανακανουν μηχανογραφικο την επομενη χρονια...Αφου εσυ θα ξαναδωσεις ανηκεις κανονικα στο 90%...
δεν ειμαι και 100% σιγουρη βεβαια:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.sn0b

Νεοφερμένος

Η. sn0b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Απο οτι εχω καταλαβει στο 10% ανηκουν οσοι κρατοντας την ιδια βαθμολογια ξανακανουν μηχανογραφικο την επομενη χρονια...Αφου εσυ θα ξαναδωσεις ανηκεις κανονικα στο 90%...
δεν ειμαι και 100% σιγουρη βεβαια:xixi:

Όπως τα λέει η leno0z είναι.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
και οι προφορικοι θα ειναι ιδιοι με τους περσινους ετσι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.sn0b

Νεοφερμένος

Η. sn0b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
και οι προφορικοι θα ειναι ιδιοι με τους περσινους ετσι ?

ναι,ισχύουν για τρία χρόνια.(επομένως για άλλα δύο αφού έδωσες μία φορά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
απο περιεργεια μετα την 3τη φορα τι γινετε με τους προφορικους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
απο περιεργεια μετα την 3τη φορα τι γινετε με τους προφορικους?

Αν ξαναδώσεις πανελλήνιες μέχρι και 2 χρόνια μετά την αποφοίτηση, ο βαθμός πρόσβασης κάθε μαθήματος προκύπτει από συμψηφισμό προφορικού και γραπτού βαθμού. Από τον 3ο χρόνο της αποφοίτησης και μετά, αν δώσεις πανελλήνιες ο βαθμός πρόσβασης κάθε μαθήματος ισούται με τον γραπτό βαθμό στις πανελλήνιες εξετάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas2113293

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwstas2113293 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Με το 10% καταθετεις μηχανογραφικο χωρις να ξαναδωσεις πανελληνιες συμφωνα με τα περσινα μορια.
Βεβαια ειναι εντελως ασυμφορο αφου οι βασεις για να περασεις σε καποια σχολη ειναι πολυ μεγαλυτερες απο τις κανονικες.. με λιγα λογια αν θες να εχεις ελπιδες να περασεις σε μια σχολη π.χ. των 13.000 μοριων πρεπει να ειχες βγαλει τουλαχιστον 16000....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά θα ήθελα τη βοήθεια σας . Το έτος που μας πέρασε (2008-2009) λόγω πολύ χαμηλών μορίων δεν κατέθεσα ούτε μηχανογραφικό. Σκέφτομαι όμως να δώσω πανελλήνιες του χρόνου και θα ήθελα να σας ρωτήσω τι ξέρετε για το περιβόητο 10%. Κάπου έψαξα και βρήκα ότι αυτό ισχύει μόνο για αυτούς οι οποίοι δεν θα ξαναδώσουν αλλά με το ίδιο μηχανογραφικό θα προσπαθήσουν να περάσουν σε κάποια σχολή. Εγώ που θα ξαναδώσω και τη χρονιά που μας πέρασε δεν κατέθεσα καν μηχανογραφικό ανήκω σε αυτήν την κατηγορία? Όποιος γνωρίζει παρακαλώ ας απαντήσει. Ευχαριστώ πολύ!

φιλε μου ανηκεις στο 90 % αφου ξαναδινεις οπως και την 1η φορα !
οπως εγω π 3αναεδωσα φετος .:D
για το 10 % απλα κραταςς την βαθμολογια σου(εσι ειπες οτι ειχες λιγα μορια οπωτε δν νομιζς να καταφερει τπτ ) και απλ αδινεις μιχανογραφικο χωρις εξετασεις


παντωσ σου ευχομαι αν ξαναδωσεις καλη σου επιτιχια ειναι οτι καλυτερο μ,πορεις να κανεις
παρε πχ απο εμενα περσι περαασα τει χαλκιδας αεροσκαων ενω φετοε ΔΕΤ ασσοεε,,,:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sertoss96

Νεοφερμένος

Ο sertoss96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια οι πανελληνιες τυη δευτερη χρονια ειναι μια πολυ πικραμενη ιστορια... χανεις αυτοματα ολουσς τους φιλους σου..!! δεν εχεις παρεα να βγεις για εναν καφε γιατι ολοι εχουν περασει καπου... και συν τοις αλλοις τους εχεισ (τους φιλους σου ) ολη μερα να σε παιρνουν τηλεφωνο και να σου τη σπανε λεγοντας σε το ποσο ωραια ειναι η φοιτητικη ζωη...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
παιδια οι πανελληνιες τυη δευτερη χρονια ειναι μια πολυ πικραμενη ιστορια... χανεις αυτοματα ολουσς τους φιλους σου..!! δεν εχεις παρεα να βγεις για εναν καφε γιατι ολοι εχουν περασει καπου... και συν τοις αλλοις τους εχεισ (τους φιλους σου ) ολη μερα να σε παιρνουν τηλεφωνο και να σου τη σπανε λεγοντας σε το ποσο ωραια ειναι η φοιτητικη ζωη...!!!
ΝΑΙ απολυτα
ομως αν ειναι να χαραμισεις το μελλον σου για τουσ φιλουσ σου τι να σ πω :)
εγω για πχ επα8α ακριβως τα ιδια αλλα σκεψου και αυτο οτι δν εχεις σχολεο αρα περισσοτερο χρονο να διαβασισ αρα μεχρι τον απριλη - μαιο θα εχεις και κανα 2ορο τα παρασκευοσαββατα να βγεις μαζι τους οποτε δν νομιζω να ισχθει αυτοο π λες .!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω κατι φετος περασα νομικη θρακης αλλα τελικα το μετανιωσα και αποφασισα να δωσω τ χρονου με το 10% φιλολογιας καλαματας.ο βαθμος μου ηταν 18900.ξερετε αν περναω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω κατι φετος περασα νομικη θρακης αλλα τελικα το μετανιωσα και αποφασισα να δωσω τ χρονου με το 10% φιλολογιας καλαματας.ο βαθμος μου ηταν 18900.ξερετε αν περναω?
σοβαρα το λες εσυ την ηθελες σαν τρελη!!παντως με το 10%σιγουρα περνας.εχεις πολλα μορια. και συμφωνα με τη νεα εντολη του χρονου 10% κανουν μονο του 2009 και του 2008 και οχι οι παλαιοι με τους τεραστιους βαθμους αρα μαλλον θα ειναι ευκολη υποθεση!!εισαι σιγουρη παντως ?:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Δεν ξερω αν το θεμα ειναι στη σωστη θεση αλλα αυτην εκρινα καταλληλοτερη!

Ειχα περασει το 2003-4 σε ενα Τ.Ε.Ι. απο την τεχνολογικη κατευθυνση. Τα παραγματα δεν πηγαν καλα :sick: και ηρθε η ωρα να αποχωρισω (ευτυχως). :D
Η σχολη που με ενδιαφερει ειναι τα Τ.Ε.Φ.Α.Α. και ρωταω: Μπορω να περασω με το 10% ή πρεπει να ξαναδωσω εξετασεις;;;
Ο βαθμος που ειχα βγαλει ειναι 13.300~. Απο τα ειδικα δεν ξερω ποσα μορια επιπλεον μπορω να παρω... Απ'οτι ειδα η βαση του 10% ειναι γυρω στα 16.800. Δεδομενης και της "χασουρας" απο την αλλαγη του πεδιου τι θα προτεινατε; Μπορω να σας στειλω και βαθμολογιες αν θελετε.

Τα φωτα σας παρακαλω! :)




δεν περνάς 10%, αλλά τώρα πια το ξέρεις..:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

corehead2591

Νεοφερμένος

Ο corehead2591 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γειά σε όλους σας και καλή αρχή-από βδομάδα-για όσους είναι επίσημα φοιτητές!Θα ήθελα τη γνώμη σας κ τη συμβουλή σας για κάποια σοβαρά ζητήματα που με αφορούν.Εγώ πέρασα στο Πανεπιστήμιο της Πελοποννήσου,στη Σπάρτη,στο τμήμα Οργάνωσης κ Διαχείρησης Αθλητισμού.(Δυστυχώς τα αποτελέσματα των πανελληνίων δεν ήρθαν όπως τα περίμενα...) Έβγαλα 13903 μόρια στο 5ο πεδίο και έφτιαξα το μηχανογραφικό μου όπως-όπως,χωρίς να μ'ενδιαφέρει ιδιαίτερα το πού θα περάσω,και έτσι βρέθηκα εκεί.Γενικά όμως,τα τελευταία χρόνια είχα καταλήξει σ'αυτό που ήθελα πραγματικά να κάνω,να γίνω καθηγητής στη δευτεροβάθμια δηλαδή,χωρίς να με νοιάζει απαραίτητα το που θα περάσω,απλά ήθελα να μπώ κάπου που μετά να μπορώ να ασχολήθω μ'αυτό που θέλω(απλά σκεφτόμουν τελείως "εικονικά" το Φυσικό κ τα οικονομικά τμήματα).Όμως η σχολή μου δε με ενδιαφέρει καθόλου,κ δεν έχω σκοπό να πάω.Τι προτείνετε λοιπόν?Να ξαναδώσω πανελλήνιες(αν κ πραγματικά πρέπει να'ναι πολύ δύσκολο να βρεις αυτή το κουράγιο...),νά κάνω του χρόνου μηχανογραφικό για το 10% (έχω πιθανότητες με τόσα μόρια να πιάσω τα χαμηλότερα ΑΕΙ οικονομικών,δοιήκησης,του Φυσικού κτλ...?) ή υπάρχει κάτι άλλου που θα μπορούσε να με βοηθήσει ή θα μου έδινε πιθανότητες να έρθω Αθήνα με οποιονδήποτε τροπο,αποφεύγοντας τις Πανελλήνιες 2η χρονια?(απ'ότι άκουσα η σχολή μου δεν έχει αντιστοιχία σε Αθηναικό τμήμα...) Κ κάτι ακόμα!Άκουσα καλά λόγια για το ΤΕΙ Λογιστικής.Άν κάνω 10% του χρόνου σίγουρα θα μπορώ να πιάσω κάποιο τμήμα λογιστικής,Χαλκίδα ή Πάτρα πχ.Μπορείς λοιπόν να γίνεις καθηγητής από ΤΕΙ Λογιστικής?(Και αναφέρομαι κ σε Ενιαία Λύκεια,κ σε ΕΠΑΛ,κ σε φροντιστήρια)

Ευχαριστώ πολύ,και συγγνώμη που σας ζάλισα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
MMM δηλαδη στο μηχανογραφικο δηλωσες σχολες πουδε σε ενδιαφερουν καθολου?Αυτη που περασες δε σ ρεσει καθολου?
Τωρα με το 10% απο του χρονου (010) τα παιδια που θα κανουν μη/κο 10% θα ειναι λιγοτερα λογω του οτι θα μπορουν να δηλωσουν αυτοι που εδωσαν πανλληνιες μεχρι και 2 χρονια πριν,αλλα βεβαια ειναι θεμα τυχης ολη αυτη η ιστορια με το 10% γιατι ποτε δε ξερεις,,,και τωρα τα μορια σου ειναι νομιζω σχετικα λιγα αν τα συγκρινεις με τις βασεις των σχολων 10%,αλλα δε ξερουμε και τι θα γινει και του χρονου βεβαια.
Για μενα αν μπορεις να ξαναδωσεις φετος παν/ιες και θα περασεις στανταρ εκει που θες!
Μη περιμενεις απτο 10% γτ στο τελος μπορει να απογοητευτεις γτ ειναι πολλοι αυτοι με πολλα μορια που δηλωνουν σχολες με το 10%.
Και εγω φετος ειχα περασει πατρα εκατσα κανα 3μηνο στη σχολη και εφυγα :P,εκανα 10% δν περασα αν δεις τα μορια των σχολων θα καταλαβεις το γιατι :P,και θα ξαναδωσω τωρα,ετσι κιαλιως δν ειναι τπτ 7 μηνες μεχρι το Μαιο και ο χρονος τωρα ειναι πολυς λογω του οτι δν εχεις σχολειο...
Για μενα να ξαναδωσεις και να προσπαθησεις να περασεις εκει που θες, και τελη Αυγουστου που θα χεις περασει στη σχολη που θες και θα λες ποτε περασε αυτη η χρονια... και ολα θα χουν τελιωσει αισιως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

corehead2591

Νεοφερμένος

Ο corehead2591 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
MMM δηλαδη στο μηχανογραφικο δηλωσες σχολες πουδε σε ενδιαφερουν καθολου?Αυτη που περασες δε σ ρεσει καθολου?
Τωρα με το 10% απο του χρονου (010) τα παιδια που θα κανουν μη/κο 10% θα ειναι λιγοτερα λογω του οτι θα μπορουν να δηλωσουν αυτοι που εδωσαν πανλληνιες μεχρι και 2 χρονια πριν,αλλα βεβαια ειναι θεμα τυχης ολη αυτη η ιστορια με το 10% γιατι ποτε δε ξερεις,,,και τωρα τα μορια σου ειναι νομιζω σχετικα λιγα αν τα συγκρινεις με τις βασεις των σχολων 10%,αλλα δε ξερουμε και τι θα γινει και του χρονου βεβαια.
Για μενα αν μπορεις να ξαναδωσεις φετος παν/ιες και θα περασεις στανταρ εκει που θες!
Μη περιμενεις απτο 10% γτ στο τελος μπορει να απογοητευτεις γτ ειναι πολλοι αυτοι με πολλα μορια που δηλωνουν σχολες με το 10%.
Και εγω φετος ειχα περασει πατρα εκατσα κανα 3μηνο στη σχολη και εφυγα :P,εκανα 10% δν περασα αν δεις τα μορια των σχολων θα καταλαβεις το γιατι :P,και θα ξαναδωσω τωρα,ετσι κιαλιως δν ειναι τπτ 7 μηνες μεχρι το Μαιο και ο χρονος τωρα ειναι πολυς λογω του οτι δν εχεις σχολειο...
Για μενα να ξαναδωσεις και να προσπαθησεις να περασεις εκει που θες, και τελη Αυγουστου που θα χεις περασει στη σχολη που θες και θα λες ποτε περασε αυτη η χρονια... και ολα θα χουν τελιωσει αισιως :)

Να'σαι καλά,ευχαριστώ για τη συμβουλή κ το χρόνο σου!Θα τα έχω υπόψην μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top