Πανελλήνιες με το 10%; Και για ποια σχολή;

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
να ρωτησω κατι παιδια. αν εχεις ηδη περασει σε μια σχολη αλλα θες να δοκιμασεις και το 10% πρεπει να ενημερωσεις και τη σχολη που εχεις ηδη περασει η δεν ειναι απαραιτητο? επισης πρεπει να ενημερωσεις το σχολειο σου η ουτε αυτο ειναι απαραιτητο? ακομη αν τελικα σ αρεσει η σχολη που εχεις ηδη περασει μπορεις να μην πας να γραφτεις στην αλλη με το 10% ετσι? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Οχι δεν ειναι απαραιτητο να κανεις τιποτα απτα δυο!(Εκτος και αν θες να δηλωσεις με το 10% Στρατιωτικές Σχολές, Αστυνομικές Σχολές,ΤΕΦΦΑ,και καποιες αλλες, πρεπει να υποβαλεις αιτηση στο Λυκειο) Αν περασεις στην αλλη σχολη που θες με το 10% και θες να γραφτεις σε αυτην θα πρεπει να διαγραφτεις πρωτα απτην προηγουμενη,αλλιως αν απλα περασεις στη σχολη με το 10% και δεν θες να γραφτεις σε αυτην απλα δεν κανεις τιποτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Επειδή είμαι ασχετή, αν είσαι σε μια σχολή με αντιστοιχία, δεν παίζει ρόλο έτσι; Εννοώ πχ αν κάποιος είναι μαθηματικό Ιωαννίνων και θέλει μαθηματικό Θεσσαλονίκης θα αρχίσει ξανά απ' την αρχή ή θα μπει δεύτερη χρονιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Ειναι θεμα της σχολης αν θα σου αναγνωρισουν τα κοινα μαθηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Απ οτι ξερω συνεχιζεις κανονικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Δηλαδη εγω που θελω να δωσω του χρονου με το 10% που περασα ναυτιλιακα στη χιο και θελω στο παπει και περασω υπαρχει πιθανοτητα να μου αναγνωρισουν τα μαθηματα που εχω περασει και να συνεχισω το 2ο ετος????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Δηλαδη εγω που θελω να δωσω του χρονου με το 10% που περασα ναυτιλιακα στη χιο και θελω στο παπει και περασω υπαρχει πιθανοτητα να μου αναγνωρισουν τα μαθηματα που εχω περασει και να συνεχισω το 2ο ετος????
Πρεπει να ρωτησεις στη γραμματεια του "παπει" τι ισχυει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina<3

Νεοφερμένος

Η konstantina<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδιααααα μηπως ξερει κανεις τι παιζει με το 10% και τα ειδικα μαθηματα?για να μπει καποιος με το 10% σε σχολη που απαιτειται ειδικο μαθημα...ξαναδινει ολα τα μαθηματα η μονο τα ειδικα???...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δες εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina<3

Νεοφερμένος

Η konstantina<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~:PP~

Νεοφερμένος

Η ~:PP~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ένας φίλος m είναι τει ηλεκτρολογίας στη λαμία k θέλει να δώσει με το 10% να πάει τει ηλεκτρολογίας ηράκλειο,πρέπει να περάσει όλα τα μαθήματα στην εξεταστική g να συνεχίσει στο έτος t ? η δεν παίζει ρολο αυτό k απλά πρέπει να αναγνωρίσει το τμήμα t ηρακλειου τα κοινά μαθήματα g να μπορεί να συνεχίσει στο δεύτερο έτος?:SSSS
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giorgos992

Νεοφερμένος

Ο giorgos992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καρλόβασι (Σάμος). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ρε παιδια ξέρει κανείς για ποιό λόγο σε κάποιες σχολές έπεσαν 7-8 ακομη και 10 χιλλιάδες μόρια στο 10%; θα παραμείνουν αυτές οι βάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δε πιστεύω ότι θα παραμείνουν έτσι !
Αλλά σίγουρα θα είναι πιο εως και πολύ πιο χαμηλές απο τις βάσεις του 90% αλλά όχι τόσο τραγικά !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Για να δουμε τι σκοπευουμε να δηλωσουμε φετος με το 10%!

Εγω σκοπευω να δηλωσω τις εξης σχολες :

1) Ναυτιλιακων Σπουδων (Πειραιας)
2) Βιομηχανικης Διοικησης και Τεχνολογιας (Πειραιας)
3) Οργανωση και Διοικηση Επιχειρησεων (Πειραιας)
4) Οικονομικης και Περιφεριακης Αναπτυξης (Παντειος)

Εχω 15098 χωρις ειδικο μαθημα και 16398 με ειδικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
παιδια εγω με το 10% εχω βγαλει 9105 στο πρωτο επιστημονικο παιδια και 9056 στο τριτο εχω πιθανοτητες να περασω σε μια σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λογικά ναι.
Απ' όσο ξέρω και φέτος δε θα υπάρχει η βάση του 10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top