Πανελλήνιες με το 10%; Και για ποια σχολή;

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ φίλε. Εγώ που δεν ενδιαφέρομαι για ΤΕΦΦΑ, Στρατιωτικές Σχολές, Αστυνομικές Σχολές, Πυροσβεστική Ακαδημία, Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού και Εκκλησιαστικές Ακαδημίες δεν χρειάζεται να πάω τον Φλεβάρη στο λύκειο. Μια και καλή τον Ιούλιο. Σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ φίλε. Εγώ που δεν ενδιαφέρομαι για ΤΕΦΦΑ, Στρατιωτικές Σχολές, Αστυνομικές Σχολές, Πυροσβεστική Ακαδημία, Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού και Εκκλησιαστικές Ακαδημίες δεν χρειάζεται να πάω τον Φλεβάρη στο λύκειο. Μια και καλή τον Ιούλιο. Σωστά;
Ναι.Απλα θα καταθεσεις το μηχανογραφικο σου τον Ιουλιο,φροντισε να εχεις τα απαραιτητα δικαιολογητικα που αναφεροντε παραπανω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosatha

Νεοφερμένος

Ο tasosatha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Περασα φετος στο τμημα οικονομικης και περιφερειακης αναπτυξης του Παντειου Πανεπιστημιου με 15518 και επειδη αλλαξα γνωμη σκεφτομαι να χρησιμοποιησω το 10% για αλλη σχολη. Εχω καμια πιθανότητα για τμηματα οικονομικων επιστημων σε οποια πολη να 'ναι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Τα οικονομικά απ'όσο ξέρω με το 10% έχουν πάνω από 18400...δες εδώ λίγο>https://www.ischool.gr/downloads/html/Vaseis2009-10.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosatha

Νεοφερμένος

Ο tasosatha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ισχυει αυτο που λες αλλα αυτο συμβαινει τα τελευταια χρονια. Πριν 4-5 χρονια οι βασεις τους ηταν γυρω στο 15. Και με τα νεα μετρα που ισχυουν απο φετος θα πεσουν οι βασεις του 10%. Τωρα το ποσο θα φτασουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Περασα φετος στο τμημα οικονομικης και περιφερειακης αναπτυξης του Παντειου Πανεπιστημιου με 15518 και επειδη αλλαξα γνωμη σκεφτομαι να χρησιμοποιησω το 10% για αλλη σχολη. Εχω καμια πιθανότητα για τμηματα οικονομικων επιστημων σε οποια πολη να 'ναι??

Μπορω να μαθω γιατι αλλαξες γνωμη ...αν επιτρεπεται βεβαια!!!:)
Σε ρωταω γιατι εχω την ξαδερφη μου εκει...και μου λεει οτι ειναι καλη σχολη κλπ.....και οτι αδικειται και καλα μονο και μονο επειδη ειναι στην παντειο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zodiac1

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ρε παιδια εχω 17548 στο 5ο πεδιο ξερει κανεισ αν υπαρχει περιπτωση να πιασω οικονομικα με 10%....ποσες φορες μπορει καποιος να δωσει με 10%....please help!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
ρε παιδια εχω 17548 στο 5ο πεδιο ξερει κανεισ αν υπαρχει περιπτωση να πιασω οικονομικα με 10%....ποσες φορες μπορει καποιος να δωσει με 10%....please help!!!!
Μέχρι δύο χρονιές μετά το έτος αποφοίτησης μπορείς να κάνεις 10%.Δε τη πάλεψες τελικά στη στυα ε?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zodiac1

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Μέχρι δύο χρονιές μετά το έτος αποφοίτησης μπορείς να κάνεις 10%.Δε τη πάλεψες τελικά στη στυα ε?:D
δν ειναι αυτος ο λογος φυσικα...please μην απαντας εκτος θεματος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
δν ειναι αυτος ο λογος φυσικα...please μην απαντας εκτος θεματος..
Εντάξει sorry για το οφ τόπικ.Πάντως αυτό που είπα ισχύει.2 φορές μπορείς να κάνεις 10%.Το αν τα μόριά σου είναι αρκετά για να μπεις σε κάποια οικονομική σχολή μπορείς να το διαπιστώσεις μόνος σου αν δεις τις βάσεις του 2009 για το 10%.Είναι μία ένδειξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zodiac1

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εντάξει sorry για το οφ τόπικ.Πάντως αυτό που είπα ισχύει.2 φορές μπορείς να κάνεις 10%.Το αν τα μόριά σου είναι αρκετά για να μπεις σε κάποια οικονομική σχολή μπορείς να το διαπιστώσεις μόνος σου αν δεις τις βάσεις του 2009 για το 10%.Είναι μία ένδειξη.
ok thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolissg4

Νεοφερμένος

Ο tolissg4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεια σας, είμαι φοιτητής της ΑΣΠΑΙΤΕ και θέλω να πάρω μέρος με το 10% σε σχολή Πολυτεχνείου!! Εαν, πιάσω το 10% πότε μπορώ να γραφτώ..?Μπορώ συγχρόνως να είμαι εγγεγραμένος σε 2 σχολές..???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvas savvas

Νεοφερμένος

Ο savvas savvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
γεια σας σχετικα με το 10% εκτιματε οτι θα πεσουν οι βασεις με τιν εννοια οτι θα δηλωσουν οι του 2008-2009 μονο?? ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο αναγνώστης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ο αναγνώστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
δεν νομιζω οτι μπορεις να εισαι σε δυο σχολες, οχι.

οσο για τις βασεις, δε γνωριζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvas savvas

Νεοφερμένος

Ο savvas savvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
α οκ! ευχαριστω απλα επιδει μεχρι περσι δηλωνε οποιος ηθελε ενω απο φετος μονο οι του 2008-2009 !καταλαβες? για αυτο λεω!:) :) :) ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΄:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Οι βάσεις εισαγωγής με το 10% είναι πιθανόν να χαμηλώσουν, κυριως λόγω του μειωμένου αριθμού υποψηφίων!
Το αν οι βάσεις <<πέσουν>> σημαντικά θα το καταλάβουμε τον Αυγουστο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvas savvas

Νεοφερμένος

Ο savvas savvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
α οκ! ευχαριστω ! ΄;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Για τις βάσεις, για να απαντήσουμε με σιγουριά πρέπει να ξέρουμε τι ποσοστό των υποψηφίων συνήθως με το 10% κατέθεταν μηχανογραφικό ενώ είχαν γράψει πανελλήνιες πάνω από δύο χρόνια πριν.
Γνώμη μου είναι ότι αν λάβουμε υπόψη μας το ότι οι περισσότεροι υποψήφιοι με το 10% είναι άτομα που μπαίνουν στη σχολή τους και τελικά δεν τους αρέσει... Ε, πόσο να κάτσεις σε μία σχολή που δε σου αρέσει 1 χρόνο; 2; Νομίζω ότι ο αριθμός των υποψηφίων θα είναι μειωμένος, αλλά λίγο και δεδομένου ότι οι θέσεις θα είναι προφανώς πάνω κάτω ίδιες περιμένω -ΕΓΩ- μικρή μόνο γενική πτώση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvas savvas

Νεοφερμένος

Ο savvas savvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Δηλαδη καπου στο 17 -18 πανω κατω οι περισσοτερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolissg4

Νεοφερμένος

Ο tolissg4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Δηλαδή δεν γίνεται να γραφτώ σε ενα Πολυτεχνία αν με το καλό περάσω..??? Και αφου τελειώσω την ΑΣΠΑΙΤΕ να ακολουθήσω την αλλη σχολή..??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top