deina

Νεοφερμένος

Η deina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Αν το θέλεις και το προσπαθήσεις θα τα καταφέρεις σίγουρα !!!!!!!!!!!!
Ιστορία, Βιολογία : εύκολα ( αποστήθιση)
Λατινικά : αν θυμηθείς και καταλάβεις πέντε πράγματα εύκολα
Αρχαία : δεν είναι απαραίτητο να αναλωθείς σε άγνωστο, γραμματική και συντακτικό, μόνο από τα υπόλοιπα μπορείς να πιάσεις καλό βαθμό
Γλώσσα και Λογοτεχνία : αν πιάσεις το νόημα όλα θα είναι οκ
Το Νηπιαγωγών έχει και χαμηλή βάση οπότε οκ
Τόλμα, προσπάθησε και δεν θα χάσεις !!!!
Καλή επιτυχία
Εγώ έδωσα πανελλήνιες ύστερα από άπειρα χρόνια μετά το λύκειο, τελείως μόνη, χωρίς βοήθεια, με δύο παιδιά, δουλεύντας και τώρα ορκίζομαι !
Να ξέρεις ότι αυτό που θέλεις πραγματικά θα το καταφέρεις - ότι και αν είναι αυτό.
Καλή συνέχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Οχι τα πρωην τεε ειναι τα σημερινα επαλ. Για τις επας ισχυει αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasalag

Νεοφερμένος

Η natasalag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αν το θέλεις και το προσπαθήσεις θα τα καταφέρεις σίγουρα !!!!!!!!!!!!
Ιστορία, Βιολογία : εύκολα ( αποστήθιση)
Λατινικά : αν θυμηθείς και καταλάβεις πέντε πράγματα εύκολα
Αρχαία : δεν είναι απαραίτητο να αναλωθείς σε άγνωστο, γραμματική και συντακτικό, μόνο από τα υπόλοιπα μπορείς να πιάσεις καλό βαθμό
Γλώσσα και Λογοτεχνία : αν πιάσεις το νόημα όλα θα είναι οκ
Το Νηπιαγωγών έχει και χαμηλή βάση οπότε οκ
Τόλμα, προσπάθησε και δεν θα χάσεις !!!!
Καλή επιτυχία
Εγώ έδωσα πανελλήνιες ύστερα από άπειρα χρόνια μετά το λύκειο, τελείως μόνη, χωρίς βοήθεια, με δύο παιδιά, δουλεύντας και τώρα ορκίζομαι !
Να ξέρεις ότι αυτό που θέλεις πραγματικά θα το καταφέρεις - ότι και αν είναι αυτό.
Καλή συνέχεια

εισαι αξιοθαύμαστη πραγματικα . Η θεληση ειναι πολύ σημαντικό πραγμα απλά εγω ειμαι πάντα απαισιόδοξη κ τα βλέπω ολα μαυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deina

Νεοφερμένος

Η deina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Πρέπει να πιαστείς από κάπου και να βλέπεις τη θετική πλευρά της ζωής. Άλλωστε είσαι μόνο 23 γιατί τόσο απαισιοδοξία?
Ξεκίνα διάβασμα για να έχεις έναν σκοπό και πολλά μπορούν να συμβούν...ποιός ξέρει? Εύχομαι ότι καλύτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρια19

Νεοφερμένος

Η μαρια19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλησπέρα! είμαι τελειόφοιτη στο μαθηματικό και θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες για πολυτεχνείο. Θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι εφικτό να δώσω μέσω τεχνολογικής κατεύθυνσης απ την στιγμή που ήμουν θετική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Που θες να περάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detp

Νεοφερμένος

Ο Detp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ανδόρρα (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
καλησπέρα! είμαι τελειόφοιτη στο μαθηματικό και θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες για πολυτεχνείο. Θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι εφικτό να δώσω μέσω τεχνολογικής κατεύθυνσης απ την στιγμή που ήμουν θετική..

Τελειόφοιτη; Μάλλον μπερδεύεις τις έννοιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρια19

Νεοφερμένος

Η μαρια19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εχω 3 μαθηματα για πτυχιο..τελειοφοιτη δεν θεωρουμαι? διορθωσε με αν κανω λαθος.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detp

Νεοφερμένος

Ο Detp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ανδόρρα (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
εχω 3 μαθηματα για πτυχιο..τελειοφοιτη δεν θεωρουμαι? διορθωσε με αν κανω λαθος.. :)

Αν πάρεις πτυχίο γιατί να ξαναδώσεις πανελλήνιες; Κατατακτήριες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρια19

Νεοφερμένος

Η μαρια19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γιατι στις κατατακτήριες το ποσοστό επιτυχίας είναι 3-5%, δηλαδή όσο και να προσπαθήσεις δεν είναι και τόσο στο χέρι σου το να περάσεις,ενώ με πανελλήνιες αν ασχοληθώ εντατικά ένα 6μηνο θα μπορώ να γράψω έναν αξιοπρεπή βαθμό και να μπω στην σχολή που θέλω..Πιστεύω ότι δεν υπάρχει λόγος να το ρισκάρω μεσώ κατατακτητηριων από την στιγμή που έχω στενή επαφή λόγω σχολής με μαθήματα όπως μαθηματικά και προγραμματισμό. Γι' αυτό ρώτησα αν γίνεται να δηλώσω τεχνολογική κατεύθυνση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detp

Νεοφερμένος

Ο Detp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ανδόρρα (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Γιατι στις κατατακτήριες το ποσοστό επιτυχίας είναι 3-5%, δηλαδή όσο και να προσπαθήσεις δεν είναι και τόσο στο χέρι σου το να περάσεις,ενώ με πανελλήνιες αν ασχοληθώ εντατικά ένα 6μηνο θα μπορώ να γράψω έναν αξιοπρεπή βαθμό και να μπω στην σχολή που θέλω..Πιστεύω ότι δεν υπάρχει λόγος να το ρισκάρω μεσώ κατατακτητηριων από την στιγμή που έχω στενή επαφή λόγω σχολής με μαθήματα όπως μαθηματικά και προγραμματισμό. Γι' αυτό ρώτησα αν γίνεται να δηλώσω τεχνολογική κατεύθυνση..

Eσύ ξέρεις καλύτερα.
Οι αιτήσεις για πανελλήνιες γίνονται τον Φεβρουάριο, δηλώνεις όποια κατεύθυνση θέλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρια19

Νεοφερμένος

Η μαρια19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
σ'ευχαριστω Detp
αρχιτεκτονικη θελω aladdin
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Καλύτερα πανελλήνιες τοτε. Στο μαθηματικό πώς τα είδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρια19

Νεοφερμένος

Η μαρια19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σκουρα, οχι ομως μονο λογω επιπεδου δυσκολιας των μαθηματων,αλλα γιατι εγω τα δυο πρωτα χρονια τα ειχα παρατησει και δεν ειχα επαφη..Στην πορεια αποφασισα να στρωθω και τωρα μπαινω 5 ετος με 3 μαθηματα. Αυτο που λεγεται παντως για τα μαθηματικο-φυσικα τμηματα οτι μπαινεις και δεν βγαινεις ποτε δεν ισχυει, και στο λεει ατομο που οπως ειπα παραπανω δεν ειχα καμια επαφη ουτε και ορεξη για την συγκεκριμενη σχολη. Με ορεξη,παρακολουθηση και συστηματικο διαβασμα απ οτι καταλαβα η σχολη βγαινει ανετα στα 4 χρονια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Σε ποια πόλη μαθηματικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρια19

Νεοφερμένος

Η μαρια19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πατρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodora b.

Νεοφερμένος

Η theodora b. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας,
είμαι 25 ετών και έχω ένα αγοράκι 1 έτους.Έδωσα πανελλήνιες το 2006 όμως λόγω κάποιων προβλημάτων δεν γράφτηκα καν στην σχολή που πέρασα (δυστυχώς).Πλέον σκέφτομαι να ξαναδώσω πανελλήνιες αν όχι φέτος του χρόνου,αλλά μόλις πάω να ξεκινήσω το διάβασμα πελαγώνω..λίγο το μικρό , λίγο το σπίτι, λίγο η πολύχρονη απουσία μου απο τα βιβλία του σχολείου με μπλοκάρουν τελείως και δεν ξέρω απο που και πως να ξεκινήσω για να μπω σε μια σειρά...
Ξέχασα να πω ότι τελείωσα μια σχολή οικονομίας και διοίκησης οαεδ αλλά δεν με καλύπτουν...είχα μια δουλειά βέβαια μέχρι που έμεινα έγκυος αλλά δεν είναι τα ωράρια συμβατά με παιδί,αν με καταλαβαίνετε.
Θέλω βοήθεια με την ύλη των πανελληνίων στην θετική κατεύθυνση και αν είναι εύκολο να μου προτείνετε κάποιο πρόγραμμα μελέτης σε κάθε μάθημα (δηλαδή με βάση την ύλη πώς μπορώ να την χωρίσω για να την τελειώσω σε σχετικά σύντομο διάστημα και διαβάζοντας μόνο ένα μάθημα την φορά ).
Θέλω λίγο σπρώξιμο βέβαια αλλά πιστεύω ότι αν μπορέσω να βρω μια άκρη με το διάβασμα θα βάλω σε μια τάξη και την οικογένεια και ελπίζω να τα καταφέρω,με την βοήθειά σας φυσικά...
:console:

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detp

Νεοφερμένος

Ο Detp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ανδόρρα (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Κατ'αρχάς να χαίρεσαι το αγοράκι σου!
Η Θετική είναι δύσκολη κατεύθυνση μετά από απουσία χρόνων και χωρίς φροντιστηριακη βοήθεια.
Την Θεωρητική την παλεύεις; Noμίζω είναι η καλύτερη επιλογή μετά από απουσία χρόνων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Σε ποια σχολη στοχευεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M1tsak0c

Νεοφερμένος

Ο M1tsak0c αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους. Είμαι 20 χρονών (αν και με βγάζει 19 εδώ :P). Είχα δώσει πανελλήνιες το 2011, πέρασα σε κάποιο τμήμα το οποίο πίστευα ότι θα μου άρεσε αλλά τελικά δεν.. :/:
Τώρα σκέφτομαι να ξαναδώσω πανελλήνιες. Είμαι τεχνολογική κατεύθυνση. Προλαβαίνω να βγάλω την ύλη πιστεύετε? Και επίσης σκέφτηκα να έκανα μάθημα (δεν ξέρω για ιδιαίτερο ή όχι ακόμα) στα 2 μαθήματα βαρύτητας , μιας και έχω κάποιο complex με την φυσική! :hmm::hmm:
Ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top