paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Οι τιμες σ εχουν αγχωσει ε.? Τ οτι σκεφτηκες να δωσεις σε 5 μηνες πανελληνιες αυτο δε σ εχει αγχωσει..? Παιδια σοβαρευτειτε τι νομιζετε οτι ειναι οι πανελληνιες..? Αμα ηταν τοσο ευκολα τα πραγματα να το ξερα και γω να ξεκιναγα τωρα η αντε το πολυ το πασχα μια προετοιμασια και με τη βοηθεια παντα του θεου οχι εμενα να περναγα σε καποιο Τ.Ε.Ι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hASMA

Νεοφερμένος

Η Γιούλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Κ τι ειίναι οι πανελληνιες?? Εισαγωγη στο gattaca?? Ελεος! Αλλωστε καλιο αργα παρα ποτε. Εχω πολλους λογους να πιστευω οτι εχω περισσοτερες πιθανοτητες να πετυχω κατι τωρα στα 23 μου, σε 5 μηνες, παρα το 2004 που εδωσα κ με το επιπολαιο μυαλο που ειχα τοτε που κ 10 καλοκαιρια πριν να διαβαζα δεν τα μαθαινα. Δεν μ'εχουν αγχωσει μονο οι τιμες, αλλα ο χρονος που θα μου απομενει εκτος της δουλειας τα λεφτα της οποιας θα τα δινω ολα στα μαθηματα που θα κανω. Χωρις τη βοηθεια κανενος γονεα ουτε τωρα, ουτε τοσα χρονια αλλα ουτε κ οταν καταφερω να γραψω καλα κ να μπω σε ενα Τ.Ε.Ι.
Θα χαρω ν'ακουσω κι απο σενα μια ευχη για καλη υπομονη, καλο διαβασμα κ καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Α δουλευεις κιολας..:!: Και που σκοπευεις να περασεις? (κοιτα να μου πεις καμια Ιατρικη να με στειλεις εντελως..) Τεσπα τι να πω καλη τυχη..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimmik

Νεοφερμένος

Η dimmik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Α δουλευεις κιολας..:!: Και που σκοπευεις να περασεις? (κοιτα να μου πεις καμια Ιατρικη να με στειλεις εντελως..) Τεσπα τι να πω καλη τυχη..!
Έλα βρε Παρασκευά, γιατί την αποπαίρνεις την κοπέλα!...
Δεν μίλησε για Ιατρική, σε ΤΕΙ θέλει να περάσει...
Καλύτερα να δώσει τώρα πανελλήνιες και να είναι πιο προετοιμασμένη, παρά καθόλου προετοιμασμένη όπως πριν 4 χρόνια...
Η αλήθεια είναι hASMA ότι τελευταία στιγμή δε μπορείς να κάνεις και πολλά πράγματα, αλλά αν κάνεις εντατικά ιδιαίτερα, μπορείς να γράψεις καλά και να πιάσεις ένα ΤΕΙ ή ακόμα και ένα χαμηλόβαθμο ΑΕΙ (που συνήθως αυτά είναι στην επαρχία, σε κάποια παραμεθόριο περιοχή).
Τα ιδιαίτερα κυμαίνονται σε διάφορες τιμές...Μπορείς να βρεις και με 7-8 ευρώ την ώρα, μπορεί και με 20 (!!!) ευρώ την ώρα...Ψάξτο καλά να βρεις λογικές τιμές...
Σου εύχομαι καλή προσπάθεια και καλή επιτυχία σε ό,τι κι αν επιλέξεις:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hASMA

Νεοφερμένος

Η Γιούλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
:lol: Χεχεχεχεχε!! Οχι φυσικά! Όχι ιατρική. Ένα ταπεινο Τ.Ε.Ι. στην Κομοτηνή δεν θα με χαλούσε :P (τρόπος του λέγειν :D)
Απλά νιώθω κ μετανιώνω για τον χρόνο που έχασα.Κ είναι σαν πανικός ένα πραμα. Αν κ ως τωρα θεωρούσα οτι ειναι αδύνατον ακόμα κ να σκεφτω να το προσπαθήσω.Μ'εχει πιασει όμως μια δυνατη θεληση να το κανω κ ας εχω λιγο χρόνο γι'αυτο. Παιδιά έχω δεχτεί ήδη αρκετες συμβουλές κ γενικά την ανταπόκρηση σας κ χαίρομαι πάρα πολύ! Από δευτέρα θα μιλήσω κ με κάποιους καθηγητές για ιδιαίτερα που βρήκα κ θα δω. Κατι ακουσα για τιμές μεταξυ 15 κ 20 ευρω.

Σας ευχαριστω ΠΟΛΥ!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Eνα 11 εως 13 μπορεις να γραψεις πιστευω ακομα και αν ξεκινησεις τωρα....Βεβαια θα πρεπει να αφιερωσεις αρκετο χρονο στο διαβασμα και να εχεις και τυχη....
Καλη προσπαθεια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
:lol: Χεχεχεχεχε!! Οχι φυσικά! Όχι ιατρική. Ένα ταπεινο Τ.Ε.Ι. στην Κομοτηνή δεν θα με χαλούσε :P (τρόπος του λέγειν :D)
Απλά νιώθω κ μετανιώνω για τον χρόνο που έχασα.Κ είναι σαν πανικός ένα πραμα. Αν κ ως τωρα θεωρούσα οτι ειναι αδύνατον ακόμα κ να σκεφτω να το προσπαθήσω.Μ'εχει πιασει όμως μια δυνατη θεληση να το κανω κ ας εχω λιγο χρόνο γι'αυτο. Παιδιά έχω δεχτεί ήδη αρκετες συμβουλές κ γενικά την ανταπόκρηση σας κ χαίρομαι πάρα πολύ! Από δευτέρα θα μιλήσω κ με κάποιους καθηγητές για ιδιαίτερα που βρήκα κ θα δω. Κατι ακουσα για τιμές μεταξυ 15 κ 20 ευρω.

Σας ευχαριστω ΠΟΛΥ!:iagree:

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά απο ποία κατεύθυνση θα δώσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimmik

Νεοφερμένος

Η dimmik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γιατί να περάσεις σε κάποιο Τ.Ε.Ι., ενώ μπορείς να κάνεις υπομονή 1 χρόνο ακόμη και να διαβάσεις πιο οργανωμένα και χωρίς πανικό και να πετύχεις μια πραγματικά καλή σχολή ΑΕΙ...Εγώ αυτό σκέφτομαι...Θα αρχίσω να προετοιμάζομαι (κι εγώ στο ψάξιμο είμαι), αλλά δεν θα δώσω το 2009, αλλά το 2010 για να είμαι πιο έτοιμη. Άλλωστε, τι κι αν μπω σε σχολή 24 ετών, τι κι αν μπω 25 ετών!!:xixi:
Μην αφήνεις τον πανικό να σε παίρνει από κάτω...Κι εμένα με πιάνει ώρες ώρες, αλλά σκέφτομαι ότι δεν είμαστε οι μόνες που το επιχειρούμε αυτό...Άλλοι το επιχειρούν και μετά την ηλικία των 30-35 ετών...Αλλίμονο τώρα!
Αλήθεια, σε ποια κατεύθυνση δίνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelis1984

Νεοφερμένος

Ο vaggelis1984 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Γιατί να περάσεις σε κάποιο Τ.Ε.Ι., ενώ μπορείς να κάνεις υπομονή 1 χρόνο ακόμη και να διαβάσεις πιο οργανωμένα και χωρίς πανικό και να πετύχεις μια πραγματικά καλή σχολή ΑΕΙ...Εγώ αυτό σκέφτομαι...Θα αρχίσω να προετοιμάζομαι (κι εγώ στο ψάξιμο είμαι), αλλά δεν θα δώσω το 2009, αλλά το 2010 για να είμαι πιο έτοιμη. Άλλωστε, τι κι αν μπω σε σχολή 24 ετών, τι κι αν μπω 25 ετών!!:xixi:
Μην αφήνεις τον πανικό να σε παίρνει από κάτω...Κι εμένα με πιάνει ώρες ώρες, αλλά σκέφτομαι ότι δεν είμαστε οι μόνες που το επιχειρούμε αυτό...Άλλοι το επιχειρούν και μετά την ηλικία των 30-35 ετών...Αλλίμονο τώρα!
Αλήθεια, σε ποια κατεύθυνση δίνεις?

Καταρχήν χαίρομαι να βλέπω ανθρώπους που δεν τα παρατάνε. Η προσπάθεια που κάνουν πιστεύω ότι αξίζει παραπάνω από το όποιο αποτέλεσμα καταφέρουν στο τέλος.
Dimmik κάνε το διάβασμα σου και κατέβα και δώσε φέτος. Μην το βλέπεις σαν χάσιμο χρόνου. Σίγουρα όσο πιο πολύ χρόνο έχει αφιερώσει κάποιος στην προετοιμασία του τόσο αυξάνονται οι πιθανότητες για να πετύχει.
Η μελέτη σου ακόμα και αν δεν πιάσεις τον στόχο που έχεις βάλει δεν θα πάει χαμένη, θα είσαι καλύτερα προετοιμασμένη από αυτούς που θα δώσουν την επόμενη φορά. Επίσης μπορείς να μετρήσεις και τις δυνάμεις σου σε σχέση με την μελέτη που έχεις κάνει. Τέλος μην αποκλείεις το ενδεχόμενο να πιάσεις μια σχολή που να σ'αρέσει. Βέβαια το τελευταίο εξαρτάται κυρίως από το διάβασμα που έχεις κάνεις και πολύ λίγο από την τύχη.
Καλή συνέχεια στην μελέτη σας και καλή επιτυχία σε όσους θα δώσουν φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hASMA

Νεοφερμένος

Η Γιούλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Είναι απίστευτο το πόσο θάρρος μου δίνετε!! :D
Θέλω να δωσω στην θεωρητική κατεύθυνση. Στην δευτέρα λυκείου το 2002-2003 ειχα δωσει πανελλήνιες στην θετική κατεύθυνση κ στην τρίτη λυκείου στην τεχνολογική. Διάβαζα χωρις ιδιαίτερη εμφαση κ προσπαθεια κ χωρις να πηγαίνω φροντιστήριο κ φυσικά απετυχα. Βεβαια σημασια εχει το γεγονος οτι επέλεξα εκεινες τις κατευθυνσεις χωρις να το πολυσκεφτω. Τωρα πιστευω οτι μπορω να ανταπεξελθω καλυτερα στην θεωρητικη. Κ αν και δεν εχει σημασια πια αλλα κ τοτε ισως τα πηγαινα καλυτερα αν ειχα κανει πιο σωστη επιλογη.
Θα "κουλαρω" προς το παρον κ θα ετοιμαστω για τον Μαιο να κατεβω. Αν δεν πετυχω θα προσπαθησω κ του χρονου. Θ'ακουσω τη συμβουλη της dimmik κ του vaggeli. Δεν χανεται τπτ!! Νομιζω οτι τωρα, σε αυτη την ηλικια θα διαβασω, θα δωσω κ θα μπω σε μια σχολη με αλλο μυαλο κ διαθεση κ θα το ζησω με αλλο τροπο, καθολου χειροτερο απο οτι οι υπολοιποι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemeSis1990

Νεοφερμένος

Ο NemeSis1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Η βαθμολογία δεν είναι πιο αυστηρή για όσους ξαναδίνουν Πανελλήνιες. Προς θεού. Απλώς, οι βάσεις των σχολών είναι υψηλότερες για όσους ξαναδίνουν (βλ. 10%) :)
Με σωστή προετοιμασία και θέληση όλα γίνονται!

Αγορίνα μου εσύ τώρα Β' λυκείου παιδάκι γιατί κάθεσαι και γράφεις ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ? Εννοείτε πως όσοι ξαναδίνουν ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 10%. Κάτσε παίξε με τα τουβλάκια σου και περίμενε το δικό σου το παλούκι του χρόνου.

Για τους μεγάλους της παρέας εύχομαι ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ. Καθίστε διαβάστε και δώστε εξετάσεις για να πάρετε μια ιδέα για το πως είναι η εξέταση. Από το καλοκαίρι αρχίστε διάβασμα και σας εύχομαι φοιτητές το 2010!

Να συμπληρώσω ότι δίνω 25 την ώρα στα ιδιαίτερα. Αυτά τα 7-8 euro δεν υπάρχουν ούτε για την πρώτη γυμνασίου που έκανα αρχαία και έδινα 10... Γνωρίζω μαθηματικό που παίρνει 50...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Αγορίνα μου εσύ τώρα Β' λυκείου παιδάκι γιατί κάθεσαι και γράφεις ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ? Εννοείτε πως όσοι ξαναδίνουν ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 10%. Κάτσε παίξε με τα τουβλάκια σου και περίμενε το δικό σου το παλούκι του χρόνου.

Για τους μεγάλους της παρέας εύχομαι ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ. Καθίστε διαβάστε και δώστε εξετάσεις για να πάρετε μια ιδέα για το πως είναι η εξέταση. Από το καλοκαίρι αρχίστε διάβασμα και σας εύχομαι φοιτητές το 2010!

Να συμπληρώσω ότι δίνω 25 την ώρα στα ιδιαίτερα. Αυτά τα 7-8 euro δεν υπάρχουν ούτε για την πρώτη γυμνασίου που έκανα αρχαία και έδινα 10... Γνωρίζω μαθηματικό που παίρνει 50...

ενταξει ρε φιλε, οντως εχεις δικαιο. αλλα προσεχε λιγο πως μιλας..μην εισαι τοσο αποτομος..

φιλικα παντα

εγω φετος δινω πρωτη φορα..καλη επιτυχια σου ευχομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Νemesis1990 μ αυτα που λες μου φαινεται τελικα οτι εσυ παιζεις με τουβλακια..!

Y.Γ:Ε ρε κατι ανωριμα ατομα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemeSis1990

Νεοφερμένος

Ο NemeSis1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Νemesis1990 μ αυτα που λες μου φαινεται τελικα οτι εσυ παιζεις με τουβλακια..!

Y.Γ:Ε ρε κατι ανωριμα ατομα..

:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Καλα το πας, keep walking μικρε.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemeSis1990

Νεοφερμένος

Ο NemeSis1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Καλα το πας, keep walking μικρε.!

Φοιτητής σε forum για την τρίτη λυκείου...



Μη σταματάς :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Φοιτητης που ταυτοχρονα δινει φετος πανελληνιες, Ασχετε.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimmik

Νεοφερμένος

Η dimmik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ήρεμα παιδιά:sick:
Ας λέει ο καθένας τη γνώμη του αλλά ήρεμα...
Παρασκευά δίνεις πανελλήνιες για να περάσεις σε άλλη σχολή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Στοχος ειναι το τμημα Πολιτικων Μηχανικων.Εχω ηδη πτυχιο Πολιτικων Δομικων Εργων.Οι λογοι που το κανω.?Πολλοι και γνωστοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hASMA

Νεοφερμένος

Η Γιούλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Καλα κανεις paraskeva! Καλη επιτυχια υπομονη κ ψυχραιμια κ αυτοπεποιθηση!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top