kwstas2113293

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwstas2113293 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Η βαθμολογία δεν είναι πιο αυστηρή για όσους ξαναδίνουν Πανελλήνιες. Προς θεού. Απλώς, οι βάσεις των σχολών είναι υψηλότερες για όσους ξαναδίνουν (βλ. 10%) :)
Με σωστή προετοιμασία και θέληση όλα γίνονται!
Για οσους αποφοιτους ξαναδινουν με το 90% οι βασεις ειναι ακριβως ιδιες με των υπολοιπων.Μονο για οσους δινουν με το 10% ειναι υψηλοτερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosatha

Νεοφερμένος

Ο tasosatha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Λοιπον χρειαζόμαι τη βοηθεια σας. Σκεφτομαι να ξαναδωσω φετος γιατι η σχολη που περασα αν και αρχικα μου αρεσε πλεον την βρισκω βαρετη. Αν ξεκινησω μαθηματα μεσα με τελη γεναρη θα προλαβω να ολοκληρωσω την υλη? Ημουν τεχνολογικη και ειχα και οικονομια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgar51

Νεοφερμένος

Η dgar51 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Λοιπον χρειαζόμαι τη βοηθεια σας. Σκεφτομαι να ξαναδωσω φετος γιατι η σχολη που περασα αν και αρχικα μου αρεσε πλεον την βρισκω βαρετη. Αν ξεκινησω μαθηματα μεσα με τελη γεναρη θα προλαβω να ολοκληρωσω την υλη? Ημουν τεχνολογικη και ειχα και οικονομια.
καταρχας πρεπει να μας πεις ποσα μορια εβγαλες περσι..ποιο ειναι το επιπεδο σου..αν εβγαλες 18000 με 19000 μορια τοτε πιστευω οτι προλαβαινεις..τωρα αν ησουν μετριος τι να πω..καλυτερα να ρωτησεις ενα δυο καθηγητες να σου πουν με ασφαλεια τι πρεπει να κανεις...:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosatha

Νεοφερμένος

Ο tasosatha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
καταρχας πρεπει να μας πεις ποσα μορια εβγαλες περσι..ποιο ειναι το επιπεδο σου..αν εβγαλες 18000 με 19000 μορια τοτε πιστευω οτι προλαβαινεις..τωρα αν ησουν μετριος τι να πω..καλυτερα να ρωτησεις ενα δυο καθηγητες να σου πουν με ασφαλεια τι πρεπει να κανεις...:):no1:

Στο 5ο πεδιο ειχα βγαλει 15600 και στο 4ο αν θυμαμαι καλα 14500. Αν ξαναδωσω φετος θα προσπαθησω για πληροφορικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sakis_free4life

Νεοφερμένος

Ο Sakis_free4life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Το μήνυμα αυτό πάει σε όσους καλοδεχτούν να το διαβάσουν. Έχω περάσει στα ΤΕΙ στο Μεσολόγγι και σκέφτομαι να ξαναδώσω, αλλά δεν ξέρω αν είναι αργά να το κάνω. Και αν το κάνω, θα διαβάσω μόνος. Είμαι και θεωρητική. Όνειρό μου είναι η Νομική και είχα γράψει 18,1 Έκθεση και 17,5 Λογοτεχνία, τα υπόλοιπα άσ'τα... Το ερώτημα είναι: προλαβαίνω; Και αν ναι, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με την ύλη, που μάλλον έχει αλλάξει, και λίγο με σημειώσεις; Ευχαριστώ για την κατανόηση, καλή συνέχεια και καλές επιτυχίες σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Aναφορικά με το ερώτημά σου, νομίζω ότι δεν είναι αργά:).Αν ξεκινήσεις απο σήμερα με επιμονή και διάβασμα τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο.Η ύλη των μαθημάτων δεν έχει αλλάξει σημαντικά (απ'όσο ξέρω). Για σημειώσεις κάτι μπορεί να γίνει :xixi:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ρε φιλε σε νοιωθω γιατι ενασ συμαθητησ λιγο,πριν,τα χριστουγενα αποφασισε να κανει το ιδιο .να ξαναδωσει δηλαδει[δν ξερω κατα ποσο θα αλλαξει γνωμη]

και αυτοσ εχει το ιδιο κολοκολημα με τον χρονο
τι να σου πω δν εχω ιδεα
τωρα με υλη και ταλοιπα δν εχω ιδεα
παντωσ αν την θεσ πολλη την νομικη κυνηγα το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
ρε φιλε σε νοιωθω γιατι ενασ συμαθητησ λιγο,πριν,τα χριστουγενα αποφασισε να κανει το ιδιο .να ξαναδωσει δηλαδει[δν ξερω κατα ποσο θα αλλαξει γνωμη]

και αυτοσ εχει το ιδιο κολοκολημα με τον χρονο
τι να σου πω δν εχω ιδεα
τωρα με υλη και ταλοιπα δν εχω ιδεα
παντωσ αν την θεσ πολλη την νομικη κυνηγα το

Ο συμμαθητής σου, πέτυχε τον στόχο του; Γιατί ένα παιδί στο φροντιστήριο μου, αποφάσισε να δώσει πανελλαδικές λιγο μετά της γιορτές και κατάφερε να μπεί ιατρική:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
φετοσ σκεφτετε να ξαναδωσει
περσυ εδινε πρωτη φορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
την υλη μπορεις να την γουγλαρεις... ψαξε στο ιντερνετ... απο το ξερω η υλη εχει αλλαξει στη λογοτεχνια μονο ..και στη βιολογια γενικης..

αν αποφασισεις τελικα να ξαναδωσεις να ξερεις οτι το αν προλαβαινεις εξαρταται απο σενα τον ιδιο.. θελει να προσπαθησεις διπλα γιατι οι πανελληνιες ειναι τον Μαιο ...οχι πολυ μακρια.. πρεπει να κανεις εντατικο διαβασμα .. τωρα για σημειωσεις δεν ξερω τι να σου προτεινω.. καλυτερα να ψαξεις μερικα καλα βοηθηματα στα βιβλιοπωλεια.. ή σημειωσεις απο καποιον γνωστο σου..
καλη επιτυχια σε οτι αποφασισεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Αρχισε να διαβάζεις από τώρα και αν δεν τα καταφέρεις δίνεις και του χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgar51

Νεοφερμένος

Η dgar51 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
κι εγω που ξεκινησα απο σεπτεμβριο μη φανταστεις οτι διαβαζα 5 10 ωρες την ημερα...2 με 3 και αρχες δεκεμβριου ειχα βγαλει σχεδον ολη την υλη απ ολα τα μαθηματα...τωρα θα ξεκινησω επαναληψεις..περσι ειχα βγαλει 18467......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airamhag

Νεοφερμένος

Η airamhag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
καλη χρονια σε ολους!
σας ευχομαι υγεια , χαρες κ δυναμη για την νεα χρονια!!
ξεκιναω διαβασμα κ ο θεος βοηθος!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
καλη επιτυχια!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmmmm

Νεοφερμένος

Η xmmmm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
και απο παιδαγωγικα μην εισα σιγουρος οτι θα βρεις δουλεια...μεχρι τοτε θα εχουν διοριστει

Θα συμφωνήσω..μέχρι να τελειώσεις τη σχολή όντως θα έχει κορεστεί και αυτό.αν είναι να το κάνεις δηλαδή μόνο για την αποκατάσταη και όχι επειδή σ αρέσει θα σου έλεγα όχι καλύτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airamhag

Νεοφερμένος

Η airamhag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
γιατι ρε παιδια..μονο ο διορισμος θεωρειται αποκατασταση??
πλεον ολοι οι κλαδοι στην Ελλαδα θεωρουνται κορεσμενοι
και οχι γιατι ολοι ειμαστε πτυχιουχοι αλλα γιατι υπαρχει στασιμοτητα
στις νεες ευκαιρειες..

στο θεμα της εκπαιδευσης ομως ,υπαρχουν πολλες ευκαιρειες για σταδιοδρομια..
ποσο μαλλον οταν κανεις κατι που αγαπας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairoutsa

Νεοφερμένος

Η mairh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
γεια σας, δινω για τριτη φορα πανελληνιες και θα ηθελα να ρωτησω, αν μπορω να παρω χωρις ομως να εχω παρακολουθησει στο σχολειο το μαθημα αρχες οικονομικης θεωριας; και αν μετρανε οι προφορικοι βαθμοι σε ολα τα αλλα μαθηματα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
γεια σας, δινω για τριτη φορα πανελληνιες και θα ηθελα να ρωτησω, αν μπορω να παρω χωρις ομως να εχω παρακολουθησει στο σχολειο το μαθημα αρχες οικονομικης θεωριας; και αν μετρανε οι προφορικοι βαθμοι σε ολα τα αλλα μαθηματα.:)

Νομίζω ότι μπορείς να επιλέξεις ΑΟΘ...τώρα αναφορικά με τους προφορικούς βαθμούς, αν δεν κάνω λάθος μετά την παρέλευση δυο ετών απο την ημέρα έκδοσης του απολυτηρίου δεν ισχύουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairoutsa

Νεοφερμένος

Η mairh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top