Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

marouska

Νεοφερμένος

Η marouska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Στην περιπτωση μου, το ΚΑΘΙΣΙΟ παχαινει. Τι σημασια εχουν οι πανελληνιες. Καθε σχολικη χρονια παιρνω κιλα επειδη ΚΑΘΟΜΑΙ. Αν και περυσι εκανα και κανα κατοσταρι μια στο τοσο, ποδηλατα, σχοινακια ιστοριες. Φετος προτιμω να γεμιζω τον ελευθερο μου χρονο με ακομα περισσοτερο καθισιο μπροστα στο pc :p
Ασε που μερικες φορες πραγματικα θελω να φαω σοκολατα. Με τονωνει. Αλλα το εχω ξεφτιλισει. Ηταν μια βδομαδα που ετρωγα μια φορα το βραδυ επειδη γυρνουσα απο το σχολειο και πλακωνομουν στο διαβασμα, και ΞΕΧΝΟΥΣΑ να φαω :!:
Μετα μπορει την επομενη βδομαδα να τρωω υπερβολικα πολυ, και τη μεθεπομενη παλι τιποτα. Θα καταστραφω.
Το εχω παρει αποφαση παντως να αρχισω να τρωω νορμαλ, και η μανα μου ειπε οτι πρεπει να εχω καλη διατροφη μπλαμπλαμπλα.
αυτο,αυτο ακριβως.μια θα το παραξηλωσω και θα φαω οτι υπαρχει μποροστα μου,και μια θα ξεχασω ποτε και αν εφαγα.πηγαινα για τρεξιμο μια φορα και εναν καιρο,αλλα ειδικα τωρα τα χριστουγεννα δεν με βλεπω καθολου να αθλουμαι...εκτος υπολογιστη!! τουλαχιστον μεχρι στιγμης εχω βαλει μονο δυο κιλα,σε σχεση με οτι ακουω,καλα ειμαι!:dance:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Εγγραφή: 27-05-2008
Ηλικία: 17
Μηνύματα: 1,178
Πραγματικό όνομα: Ελενα
Φύλο: Γυναίκα

:fss:
Συγκαταλέγεσαι κι εσύ σ αυτούς που πιστεύουν ότι τα κορίτσια δεν είναι παιδιά ε?


Κι εγώ πάχυνα.Το καλοκαίρι τα είχα χάσει αλλά τώρα αισθάνομαι να τα ξαναπαίρνω.Οπότε μάλλον ο χειμώνας με παχαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
ρε παιδια με τρομαζουν αυτα π λετε τωρα!
Τοσο πολυ διαβασμα πεφτει στην 3η;
Εγω ποτε δεν ξεχαστηκα διαβαζοντας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
ρε παιδια με τρομαζουν αυτα π λετε τωρα!
Τοσο πολυ διαβασμα πεφτει στην 3η;
Εγω ποτε δεν ξεχαστηκα διαβαζοντας...

εσυ τι λες? με διαβασμα μισης ωρας και ουτε να περνανε τα πανεπιστημια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εσυ τι λες? με διαβασμα μισης ωρας και ουτε να περνανε τα πανεπιστημια?
απλα αλλοι διαβαζουν περισσοτερο και αλλοι λιγοτερο,οχι διαβασμα μισης ωρας,αλλα αυτο που ο αλλος το μαθαινε πχ σε 1 ωρα ,εγω ηθελα 2 ξερω γω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Εγώ αν αρχίσω να λύνω ασκήσεις πολλές φορές ξεχνιέμαι (συνήθως τα βράδια) και δεν τρώω.. Όταν σταματάω με το διάβασμα πεινάω πολύ αλλά έχει πάει πλέον αργά και πέφτω για ύπνο νηστικός. Παρ'όλα αυτά διατηρούμαι στα 66 κιλά οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑngieP.

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Άλλοι χάνουν κιλά, άλλοι παίρνουν κιλά. Ανάλογα. Εγώ από το Σεπτέμβριο μέχρι τώρα που έχουμε Χριστούγεννα έχω χάσει 2 κιλά. Μερικές φορές βέβαια από το διάβασμα ξεχνώ αν πρέπει να φάω κάτι ελαφρυ αλλά το μεσημεριανό και το βραδυνό ποτέ. Εξαρτάται και από το χρόνο που έχεις. Μπορεί αν προλαβαίνεις να γυμνάζεσαι ή να κάνεις κάποια άλλη άσκηση.(Μάλιστα ένας καθηγητής στο φροντηστήριό μου μας έχει πει να τρώμε καλά για να παίρνουμε ενέργεια. Τη χρειαζόμαστε βλέπετε φέτος με τις Πανελλήνιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Εγω εχασα περιπου 3 κιλα.Παλαιοτερα συνηθιζα να τρωω πολλα και μικρα γευματα αλλα φετος λογο ελλειψης χρονου τα εχω μειωσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
χμμ...μονο εγω δεν πηρα ουτε ενα κιλο:hmm:
ούτε εγώ!!!:no1:

πάντως το αν θα βάλει κάποιος κιλά ή όχι είναι υποκειμενικό...
υπάρχουν άτομα που όταν αγχώνονται τρώνε πολύ και άλλοι στους οποίους δεν κατεβαίνει μπουκιά...
εγώ ανήκω στη δεύτερη κατηγορία... όταν αγχώνομαι ή στεναχωριέμαι, μου κόβεται η όρεξη... καλό αυτό, από τη μία, γιατί δεν παχαίνεις τρώγωντας ανούσια "φαγητα"... από την άλλη, όμως, πρέπει και να διαιτάσαι σωστά όταν διαβάζεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallas

Νεοφερμένος

Ο Kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
εγώ έχω βάλει 6 κιλά λογω βλακειούλων(σοκολατες μπισκοτα κτλ) που τσιμπολογαμε ολη μερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Πέρσι είχα ψιλοπαχύνει και εγώ, γιατί όλο τσιμπολογούσα... Το καλοκαίρι όμως έχασα κατευθείαν τα παραπάνω κιλά, οπότε και να παχύνει κάποιος φέτος δε χρειάζεται να αγχώνεται...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yo_kzn

Νεοφερμένος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
στα ιδια γιατι προσπαθώ να γυμνάζομαι καμιά ώρα απο 3 φορες την εβδομαδα..στο σπίτι,όχι εξω..παντως οι αλλοι μου λενε οτι εχασα κιολας..πιστευω γενικα οτι υπαρχει ο χρονος αν θες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nancy_92

Νεοφερμένος

Η Nancy_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μεχρι στιγμής έχω βάλει μόνο ένα κιλό κ αυτό τ έχω από τ καλοκαίρι!!! :P πάντως πιστεύω να παραμείνω στα ίδια μέχρι τ τέλος της χρονιάς!! αλλά κ να βάλουμε 2-3 κιλά μην αγχώνεστε!!! Με το που θα φύγουν οι πανελλήνιες θα φύγουν κ αυτα!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjohn

Νεοφερμένος

Ο jjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
έχω βάλει 10 κίλα \m/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Γειά σας!!! είμαι Γ λυκείου και δίνω φέτος πανελλήνιες..Και βέβαια χαίρομαι που τελειώνει όλο αυτό γιατι εκτός των άλλων δεινών τα κιλά που παίρνω συνεχώς πολλαπλασιάζονται.! Ολοι εσείς που δίνετε πανελλήνιες εχετε παχυνεί καθολου ή διατηρείστε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buzz

Νεοφερμένος

Ο buzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Kατερινουλα μην την ψαχνεις και εγω σαν βοδι εχω γινει!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Εγω δινω δευτερη φορα.

Περσυ ειχα παρει κιλα με το τσουβαλι... Εφτασα καποια στιγμη 78 κιλα

Φετος εχασα τα διπλα!!!! Το κατωτερο που επιασα φετος ειναι 60 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο αναγνώστης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ο αναγνώστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
ασε κι εγω ειχα παρει καμια 10αρια. Και δυστυχως σαν γομαρα που ειμαι δεν τα εχασα, μαλιστα τα αυξησα στο πανεπιστημιο κ τωρα πασχιζω να τα χασω....προσοχη παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Πάντως ακούω πολλές συμφοιτήτριές μου να πηγαίνουν γυμναστήριο για να χάσουν κιλά, να εξαφανίσουν την κυτταρίτιδα...ώστε να φορέσουν εφαρμοστό μπικίνι σκέτη κόλαση στις παραλίες το φετινό καλοκαίρι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alekouras

Νεοφερμένος

Ο Alexandros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
:whistle:Α ωραια!Τωρα με τις πανελληνιες καθομαι ολη μερα(και διαβαζω:D), σταματησα και το κολυμπι και απτα 75 πηγα στα 103!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top