Πανελλήνιες και ανταγωνισμός

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Αν η απαντηση που σου δινει σε βοηθα να κατανοησεις ορισμενα πραγματα που ειναι το κακο; Σταματηστε να παρομοιαζετε τις πανελληνιες με το Champions Leage και να προωθειτε τον πρωταθλητισμο. Στο τελος αυτος που ξερει θα δικαιωθει.

Αυτό θέλω να σταματήσω ξέρεις , τον πρωταθλητισμό. Δεν είναι ότι απαντάει επειδή θέλει να βοηθήσει (-.-)
Σήμερα δεν ακούστηκα μια μιση ώρα γιατί είχε απορίες και μας πρότεινε ποιες ασκήσεις είναι καλές να τις κάνουμε!!
Αναγκάζομαι πηγαίνω ένα τέταρτο πιο νωρίς στο μάθημα μπας και λύσω τις απορίες μου.
Προσπαθώ να μη λέω τίποτα, να μη δείχνω εκνευρισμό, να μη γελάω ειρωνικά , να είμαι απλά παθητική στο οτιδήποτε τον αφορά . Τα ξέρει το παιδί και προσπαθεί!Αυτό όμως δεν αναιρεί την προσπάθεια τη δική μου !
Αφού σκέφτομαι κάποιες στιγμές πως και ΤΕΛΕΙΑ να ήμουν δε θα το έκανα αυτό στον άλλο!
Εν τέλει η κατάσταση δεν αλλάζει. Εγώ θα πρέπει να κάνω υπομονή και να προσπαθώ για το δικό μου καλό. Στο τέλος ο καθένας θα πάρει αυτό που του αξίζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αν η απαντηση που σου δινει σε βοηθα να κατανοησεις ορισμενα πραγματα που ειναι το κακο; Σταματηστε να παρομοιαζετε τις πανελληνιες με το Champions Leage και να προωθειτε τον πρωταθλητισμο. Στο τελος αυτος που ξερει θα δικαιωθει.
αν με το που ακουστει η ερωτηση και εχεις ανοιξει το στομα σου για να πεις την απαντηση την ακους απο το στομα καποιου αλλου που δεν σκεφτεται οτι ειναι σε τμημα, εχει συμαθητες και πρεπει να τους σεβεται αυτο δεν ειναι κακο? δεν ειναι ικανο να σου μειωσει την αυτοπεποιθηση οσο καλος και να εισαι? αν κανει ολους τους υπολοιπους να αισθανονται γλαστρες και οτι το μαθημα ειναι επικεντρωμενο πανω του παλι δεν υπαρχει κακο? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
αν με το που ακουστει η ερωτηση και εχεις ανοιξει το στομα σου για να πεις την απαντηση την ακους απο το στομα καποιου αλλου που δεν σκεφτεται οτι ειναι σε τμημα, εχει συμαθητες και πρεπει να τους σεβεται αυτο δεν ειναι κακο? δεν ειναι ικανο να σου μειωσει την αυτοπεποιθηση οσο καλος και να εισαι? αν κανει ολους τους υπολοιπους να αισθανονται γλαστρες και οτι το μαθημα ειναι επικεντρωμενο πανω του παλι δεν υπαρχει κακο? :confused:

Αυτό ακριβώς, να ασχολούνται μόνο μαζί του θέλει. Λες και μόνο αυτός θέλει να περάσει (-.-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Σεβαστή-Μαρία εισαι τριτη λυκειου,προκειται να δωσεις πανελληνιες και πληρωνεις τα μαλλια της κεφαλης στο φροντιστηριο για να πετυχεις τον στοχο σου.Εχεις λοιπον καθε δικαιωμα να εκφρασεις παραπονο στην διευθυνση ακομα και στον ιδιο τον συμμαθητη σου, και να του ζητησεις να ειναι λιγο πιο ευγενικος και συγκρατημενος μεσα στο μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
και εμεις εχουμε στο σχολειο μια τετοια περιπτωση παιδιου. Περσυ πραγματι με εκνευριζε, αλλα φετος που θεωρω οτι εχω κανει μια συστηματικη και καλη προσπαθεια δεν με νοιαζει πια αν καθεται και πεταγεται. Γιατι στα διαγωνισματα θα φανει ποιος ξερει ή ποιος απλως πεταγεται για να δειξει οτι εχει πολλες γνωσεις. Για παραδειγμα γραφαμε λατινικα στο σχολειο και μας εβαλε θεματα απο επαναληπτικες. Και το πρωτο πραγμα που ειπε ειναι ''τα εχω κανει''...με αποτελεσμα αυτος που το πρωτο πραγμα που σκεφτηκε να κανει ειναι να επιδειχτει εγραψε λιγοτερο και απο εμενα και απο αλλα παιδια που σιωπηλα κανουν την προσπαθεια τους. Ξερω κι αλλα παιδια που εχουν κανει πολυ καλη προετοιμασια φετος, μπορει να ξερουν και περισσοτερα απο αυτον, αλλα ποτε δεν τους ειδα να πεταγονται οταν μιλαει ο αλλος. Γι αυτο σημασια εχει να νιωθεις εσυ καλα με την προετοιμασια και τους βαθμους που γραφεις, και αστον να λεει οτι θελει. Δεν χρειαζεται Σεβαστη-Μαρια να σε απασχολειο. Στο τελος θα φανει αυτος που διαβασε ολη την χρονια, και αυτος που επιδεικνυοταν. Ξερω και μια μαθητρια, περυσι πηγαινε τριτη λυκειου, και υπερηφανευοταν, θεωρουσε πως αυτη ειναι η καλυτερη, ελεγε πως δεν θα μαθει τιποτα παπαγαλια αλλα θα τα καταλαβει, θεωρουσε οτι ηταν διανοια και οτι ολοι οι αλλοι που μαθαινουν την βιολογια ειναι ηλιθιοι, κατωτεροι. Αποτελεσμα αυτη ηταν να πατωσει στις πανελληνιες. Γιατι δεν καταλαβε πως πρεπει σε ολες τις πραξεις μας να διατηρουμε το μετρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
το πιστεύω αυτό που λες .Τροχός είναι και γυρίζει . Τη μια λες "Εγώ τα ξέρω όλα" και την άλλη πατώνεις.
Η αλαζονεία ποτέ δεν ωφέλησε κανέναν.
Δε θέλω να μη γράψει, πιστεύω ότι μπορεί. Αυτό που θέλω είναι να γράψω κι εγώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τροχός είναι και γυρίζει . Τη μια λες "Εγώ τα ξέρω όλα" και την άλλη πατώνεις.
Ποιος τα λεει αυτα ο Χορταρεας ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
και εμεις εχουμε στο σχολειο μια τετοια περιπτωση παιδιου. Περσυ πραγματι με εκνευριζε, αλλα φετος που θεωρω οτι εχω κανει μια συστηματικη και καλη προσπαθεια δεν με νοιαζει πια αν καθεται και πεταγεται. Γιατι στα διαγωνισματα θα φανει ποιος ξερει ή ποιος απλως πεταγεται για να δειξει οτι εχει πολλες γνωσεις. Για παραδειγμα γραφαμε λατινικα στο σχολειο και μας εβαλε θεματα απο επαναληπτικες. Και το πρωτο πραγμα που ειπε ειναι ''τα εχω κανει''...με αποτελεσμα αυτος που το πρωτο πραγμα που σκεφτηκε να κανει ειναι να επιδειχτει εγραψε λιγοτερο και απο εμενα και απο αλλα παιδια που σιωπηλα κανουν την προσπαθεια τους. Ξερω κι αλλα παιδια που εχουν κανει πολυ καλη προετοιμασια φετος, μπορει να ξερουν και περισσοτερα απο αυτον, αλλα ποτε δεν τους ειδα να πεταγονται οταν μιλαει ο αλλος. Γι αυτο σημασια εχει να νιωθεις εσυ καλα με την προετοιμασια και τους βαθμους που γραφεις, και αστον να λεει οτι θελει. Δεν χρειαζεται Σεβαστη-Μαρια να σε απασχολειο. Στο τελος θα φανει αυτος που διαβασε ολη την χρονια, και αυτος που επιδεικνυοταν. Ξερω και μια μαθητρια, περυσι πηγαινε τριτη λυκειου, και υπερηφανευοταν, θεωρουσε πως αυτη ειναι η καλυτερη, ελεγε πως δεν θα μαθει τιποτα παπαγαλια αλλα θα τα καταλαβει, θεωρουσε οτι ηταν διανοια και οτι ολοι οι αλλοι που μαθαινουν την βιολογια ειναι ηλιθιοι, κατωτεροι. Αποτελεσμα αυτη ηταν να πατωσει στις πανελληνιες. Γιατι δεν καταλαβε πως πρεπει σε ολες τις πραξεις μας να διατηρουμε το μετρο.

Xαλαρώστε, εδώ υπάρχουν άτομα στη σχολή μου (είμαστε 220 άτομα) τα οποία σηκώνουν χέρι στο αμφιθέατρο για να πάρουν την ικανοποίηση να ακούσουν το "πες" από τον καθηγητή και λένε πράγματα που δεν δίνει σημασία ούτε ο καθηγητής ούτε το υπόλοιπο αμφιθέατρο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
απλως εγω δεν εχω συνηθισει σε τετοιους τροπους συμπεριφορας. Και ο αδερφος μου και οι φιλοι του που περασαν σε υψηλοβαθμες σχολες δεν εκαναν ποτε επιδειξη γνωσεων. Γιατι απλα εκαναν την προσπαθεια τους και ηξεραν ποσο αξιζαν. Μια στην χρονια του αδερφου μου ελεγε μαθηματικα εγραψα 19.7, με μια μεγαλη βεβαιοτητα, χωρις καν να εχουν βγει τα αποτελεσματα. Ενω ο αδερφος μου πιο συγκρατημενος που ηταν δεν εκανε φυσικα ετσι, αν και λογικα ειχε καταλαβει πως ειχε γραψει πολυ καλα, και εγραψε υψηλους βαθμους και πετυχε εκει που ηθελε. Και ο φιλος του το ιδιο. τουλαχιστον στο σχολειο, επρεπε οι καθηγητες να μην επιτρεπουν την επιδειξη. Γιατι φαινεται οταν ο αλλος το παιζει φωστηρας και οταν πει κατι με καλη διαθεση.

σεβαστη-μαρια προς θεου δεν ειπα να μην γραψει το παιδι. Απλως στο τελος θα φανει ποσο εχει εμβαθυνει και προσηλωθει σε ενα στοχο ή απλως ολη την χρονια ηθελε να ειναι το κεντρο του ενδιαφεροντος και να λαμβανει συνεχως επιβεβαιωσεις για να ικανοποιηθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Xαλαρώστε, εδώ υπάρχουν άτομα στη σχολή μου (είμαστε 220 άτομα) τα οποία σηκώνουν χέρι στο αμφιθέατρο για να πάρουν την ικανοποίηση να ακούσουν το "πες" από τον καθηγητή και λένε πράγματα που δεν δίνει σημασία ούτε ο καθηγητής ούτε το υπόλοιπο αμφιθέατρο. :P

Κι όλοι μένουμε με την απορία ''Ε πού θέλει να καταλήξει;'' :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Είστε πρωτοετείς; Κάποια παιδιά αργούν να αποβάλλουν τις σχολικές συνήθειες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πρωτοετείς ναι.
Όχι απλά υπάρχουν 3 είδη φοιτητών που κάνουν επίδειξη γνώσεων
-Αυτός που πραγματικά ξέρει
-Αυτός που δεν ξέρει και απλά πετάει μαλακίες
-Αυτός που διαβάζει το παρακάτω κεφάλαιο για να το παίξει ότι ξέρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ποιος τα λεει αυτα ο Χορταρεας ?



ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ!όχι ...Βασικά εγώ φοβάμαι να σκέφτομαι "Αυτό το ξέρω τέλεια γι αυτό και σίγουρα αν πέσει κάτι τέτοιο θα το γράψω"
Άμα πέσει και δεν το γράψω? Δεν ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
εγω εχω γνωρισει και κατι αλλο..να λες οτι δεν εχεις γραψει ενω εχεις γραψει σουπερ! (π.χ. δεν εγραψα μια τελεια.:( εγραψα χαλια!:( . λιγο υπερβολικα το εθεσα αλλα πιστευω να καταλαβατε τι θελω να πω!)
ή να λες οτι δεν εχεις διαβασει τιποτα και να γραφεις 100αρια! εε τοτε εισαι τζινιους ρε φιλε!δεν μας χεζεις?!:Ρ

Σημείωση: Τα μηνύματα προήλθαν από το θέμα Πανελλήνιες 2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
είχαμε κάτι τέτοια άτομα στο σχολείο,θυμάμαι χαρακτηριστικά στη β λυκείου γράφαμε έκθεση και ξεκίνησε ένας να με χλευάζει για το γεγονός οτι τόλμησα να διαβάσω έκθεση!!
στις πανελλαδικές, με το που βγεις από την αίθουσα,ακούς τα πιο ευτράπελα!όλοι έχουν γράψει τέλεια και μπλα μπλα.Πέρσι είχα φτάσει στο σημέιο να κλαίω, επειδή τους άκουγα όχι επειδή ζήλευα τους ''τέλειους'' βαθμούς, αλλά οτι σκεφτόμουν οτι είχα πατώσει.Φέτος που ξαναέδωσα, δεν άκουγα κανέναν,και αυτό βοήθησε τρομερά.Ειδικά πιστεύω οτι κατά τη διάρκεια των πανελλαδικών όλοι, λιγο πολύ γινόμαστε ευάλωτοι και ευκολόπιστοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrmyr7

Νεοφερμένος

Ο myrmyr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

στις πανελλαδικές, με το που βγεις από την αίθουσα,ακούς τα πιο ευτράπελα!όλοι έχουν γράψει τέλεια και μπλα μπλα.Πέρσι είχα φτάσει στο σημέιο να κλαίω, επειδή τους άκουγα όχι επειδή ζήλευα τους ''τέλειους'' βαθμούς, αλλά οτι σκεφτόμουν οτι είχα πατώσει.Φέτος που ξαναέδωσα, δεν άκουγα κανέναν,και αυτό βοήθησε τρομερά.Ειδικά πιστεύω οτι κατά τη διάρκεια των πανελλαδικών όλοι, λιγο πολύ γινόμαστε ευάλωτοι και ευκολόπιστοι.
Είναι ένα λάθος το οποίο έκανα και εγώ, και το ΣΚΥΛΟΜΕΤΑΝΙΩΣΑ. Πρέπει κανονικά να βουλώνεις αυτιά και στόμα και να πηγαίνεις σπιτάκι σου. Ούτε καν τηλ. στον καθηγητή. Τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Πέρυσι όταν έδινα αρχαία κατεύθυνσης δεν είχα γράψει καλά και ήταν ένα μάθημα στο οποίο πίστευα πιο πολύ απ' όλα, ήταν το μοναδικό μάθημα που διάβαζα ευχάριστα δίχως αγγαρεία και πίστευα ότι θα γράψω καλά. Βγαίνω έξω και δεν ξέρω γιατί με μου ήρθε έτσι εκείνη την ώρα, άρχισα να κλαίω. Τότε ήρθε μία συμμαθήτρια μου και μου λέει με ειρωνικό ύφος '' έγραψες 19 αντί για 20 και κλαις; Τελοσπάντων καλά να πάθεις γιατί είχαμε βαρεθεί να μην γράφουμε εμείς και εσύ χωρίς φροντιστήριο να βγαίνεις πάντα πρώτη στους βαθμούς''. Παρά την άσχημη ψυχολογική κατάσταση στην οποία ήμουν τότε, την έστειλα στο διάβολο και δεν της ξαναμίλησα ποτέ από τότε αν και μένουμε δίπλα. Όταν βγαίνετε έξω μην ρωτάτε κανέναν πως έγραψε και τι έκανε. Υπάρχουν κομπλεξικοί που μπορεί να μην έγραψαν τίποτα και να λένε ότι αρίστεψαν μόνο και μόνο σας πικάρουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Πέρυσι όταν έδινα αρχαία κατεύθυνσης δεν είχα γράψει καλά και ήταν ένα μάθημα στο οποίο πίστευα πιο πολύ απ' όλα, ήταν το μοναδικό μάθημα που διάβαζα ευχάριστα δίχως αγγαρεία και πίστευα ότι θα γράψω καλά. Βγαίνω έξω και δεν ξέρω γιατί με μου ήρθε έτσι εκείνη την ώρα, άρχισα να κλαίω. Τότε ήρθε μία συμμαθήτρια μου και μου λέει με ειρωνικό ύφος '' έγραψες 19 αντί για 20 και κλαις; Τελοσπάντων καλά να πάθεις γιατί είχαμε βαρεθεί να μην γράφουμε εμείς και εσύ χωρίς φροντιστήριο να βγαίνεις πάντα πρώτη στους βαθμούς''. Παρά την άσχημη ψυχολογική κατάσταση στην οποία ήμουν τότε, την έστειλα στο διάβολο και δεν της ξαναμίλησα ποτέ από τότε αν και μένουμε δίπλα. Όταν βγαίνετε έξω μην ρωτάτε κανέναν πως έγραψε και τι έκανε. Υπάρχουν κομπλεξικοί που μπορεί να μην έγραψαν τίποτα και να λένε ότι αρίστεψαν μόνο και μόνο σας πικάρουν

Ρε φιλε αυτη αμα σου ειπε ετσι ειναι καθικι του κερατα δηλαδη... Ακου εκει να σου λεει καλα να παθεις.....
Εγω πραγματικα θα της ελεγα οτι ειμαι πιο μαγκας που σε περναω χωρις φροντιστηριο ενω εσυ που λιωνεις δεν μπορεις να με φτασεις. Να δεις για ποτε θα γινοταν η μουρη κρεας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ρε φιλε αυτη αμα σου ειπε ετσι ειναι καθικι του κερατα δηλαδη... Ακου εκει να σου λεει καλα να παθεις.....
Εγω πραγματικα θα της ελεγα οτι ειμαι πιο μαγκας που σε περναω χωρις φροντιστηριο ενω εσυ που λιωνεις δεν μπορεις να με φτασεις. Να δεις για ποτε θα γινοταν η μουρη κρεας

Παιδιά ειλικρινά σας μιλάω μου είπε ότι ''δεν είναι δίκαιο εμείς να ''μαμιόμαστε'' στα φροντιστηρια και εσύ να γράφεις. Αλλά ήθελα να το πω πιο κόσμια. Κ...συμπεριφορα εντελώς.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Παιδιά ειλικρινά σας μιλάω μου είπε ότι ''δεν είναι δίκαιο εμείς να ''μαμιόμαστε'' στα φροντιστηρια και εσύ να γράφεις. Αλλά ήθελα να το πω πιο κόσμια. Κ...συμπεριφορα εντελώς.....

Ακου λογικη τωρα. Αυτο που δεν καταλαβαινει ο κοσμος ειναι οτι με φροντ η χωρις το μονο που εχει νοημα ειναι να πετυχεις το στοχο σου. Ενταωμετταξυ ειναι η ιδεα μου ή μονο στη θεωρητικη υπαρχει τοσο πολυ αυτη η ανταγωνιστικοτητα νηπιαγωγειου????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top