[Παλιό Σύστημα] Πώς σας φαίνονται τα Αρχαία Γενικής Παιδείας;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
ανήκετε στη πλειοψηφία και αφήνετε τα βιβλία κάτω από το θρανίο ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Xάλι μαύρο αν και παίρνω μαζί μου το βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
ουτε 50 σελιδες δεν ειναι ολο κι ολο, το παιρνω μαζι μου. Ετσι κι αλλιως δεν κανουμε μαθημα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Δεν έχουμε κάνει κάτι. Η καθηγήτρια μας κατανοεί πλήρως. Ξέρει ότι το έχουμε κλασμένο το μάθημα και δε μας βάζει δουλειά για το σπίτι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ούτε κι εμείς δουλειά για το σπίτι, αλλά στην τάξη θέλει να προσέχουμε. Το ότι στην τάξη γίνεται το έλα να δεις, είναι και τελευταία ώρα το μάθημα και Παρασκευή, αυτό είναι άλλο.

Δε με χαλάνε σα μαθημα. Οι λόγοι και οι απόψεις τους είναι πολύ ενδιαφέροντες, αν και μου τη σπάνε οι μεταφράσεις λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
μεχρι στιγμης ειμαστε στο 34, κανουμε κανονικο μαθημα, μαλιστα μας εβαλε και μια ασκηση για αυριο(!!!)
εμενα μ'αρέσουν πάντως, προσεχω και συμμετεχω. δν ξερω όμως ποσο ευκολο ειναι απο παιδια της τεχνολογικής να κάνουν το ίδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Πως σας φαίνονται τα αρχαία γενικής;

ανήκετε στη πλειοψηφία και αφήνετε τα βιβλία κάτω από το θρανίο ??
Οh yes! :D

Kαι γενικα ολα τα βιβλια απο τα μαθηματα γενικης,οχι μονο τα Αρχαια.

Μονο στο μαθημα της Κοινωνιολογιας προσεχω και αυτο επειδη μου φαινονται πολυ ενδιαφεροντα τα οσα συζηταμε...

Σε ολα τα υπολοιπα,ας ειναι καλα το i-pod. :D

Γενικοτερα γινεται χαμος στα γενικης στην ταξη,εχουμε πολυ φαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
ανήκετε στη πλειοψηφία και αφήνετε τα βιβλία κάτω από το θρανίο ??



χμμ... αρχαία γενικής γ΄λυκείου.. πήγαινα κανονικά,έφερνα και βιβλίο..!!! απλά ποτέ μες τη χρονιά δε διάβασα, μόνο για το πρόχειρο 2 ώρες ολόκληρες μια μέρα..και πήγα καλά,18άρι..!! δεν μας έβαζε τίποτα μόνο μετάφραση αλλά όλοι χεσμένη την είχαμε..... στο τέλος είχα να δώσω τα αρχαία μετά από την φυσική γενικής, έγραφα την επόμενη μέρα δηλαδή..βγήκα κιολας έξω για καφέ και δε διάβασα..έριξα μία ώρα μια ματιά στη μετάφραση...και τελικά έγραψα 15..:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspotter

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Πάτε καλά ρε;
Φέτος είναι τα ωραιότερα Αρχαία!!! (όχι πως έχω διαβάσει από την αρχή της χρονιάς τπτ...:P )

Το βιβλίο εννοείται πως το αφήνω κάτω από το θρανίο!
Αλλά φέτος μας δώσαν και τις μεταφράσεις έτοιμες σε βιβλιαράκι!Οπότε έκοψα όλες τις μεταφράσεις και τις βάζω κάτω από το βιβλίο την ώρα που μας εξετάζει!
Η καλύτερη χρονιά ever!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Πάτε καλά ρε;
Φέτος είναι τα ωραιότερα Αρχαία!!! (όχι πως έχω διαβάσει από την αρχή της χρονιάς τπτ...:P )

Το βιβλίο εννοείται πως το αφήνω κάτω από το θρανίο!
Αλλά φέτος μας δώσαν και τις μεταφράσεις έτοιμες σε βιβλιαράκι!Οπότε έκοψα όλες τις μεταφράσεις και τις βάζω κάτω από το βιβλίο την ώρα που μας εξετάζει!
Η καλύτερη χρονιά ever!!!!!!!


σας εξετάζουν κιόλας ??? :mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Eμάς και μας εξετάζει,και μας βάζει να μαθαίνουμε μεταφράσεις,και μας σημειώνει ως αδιάβαστους κάθε φορά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
ειναι αρκετα δυσκολο μαθημα κατα τη γνωμη μου....
το θετικο ειναι πως ειναι μονο 1 ωρα την βδομαδα και η καθηγητρια που ειχα μας ελεγε: ενταξει παιδια, διαβαστε για την κατευθυνση.... εχω και εγω κατι δουλιτσες...

αυτα ειναι...!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penny*

Νεοφερμένος

Η penny* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ανήκετε στη πλειοψηφία και αφήνετε τα βιβλία κάτω από το θρανίο ??
Ναι:D
Εμάς ευτυχώς δεν μας εξετάζει.Μας λέει τη μετάφραση στα γρήγορα και μετά συζητάμε για άσχετα θέματα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
εμάς μας εξετάζει με κατάλογο! δεν παμε καλα! εγω μεχρι στιγμης ειχα διαβασει όλες τις μεταφράσεις, αλλά το μάρτιο-απρίλιο τι θα γινει;;
ελεος ρε παιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_pas

Νεοφερμένος

Η anna_pas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ρε παιδια εμας και ασκηση μας βαζει και 8eλει να προσεχουμε κιολας!!!ξερει κανεις που 8α βρω τις μεταφρασεις??online??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
εμας μας τις εδινε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μας εχουν δωσει και ενα πιο μικρο βιβλιαρακι με τις μεταφρασεις. Ψαξ'το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Εγώ θα σας έλεγα την αποψη μου αλλα εχω κανει 2-3 μαθηματα μέχρι τωρα ! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_pas

Νεοφερμένος

Η anna_pas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Μας εχουν δωσει και ενα πιο μικρο βιβλιαρακι με τις μεταφρασεις. Ψαξ'το.

οχι δεν υπαρχει τετοιο βιβλιαρακι να μας εχουν δωσει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
οχι δεν υπαρχει τετοιο βιβλιαρακι να μας εχουν δωσει!!!!
και εμας μας ειχαν δωσει αλλα ειναι αθλιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top