[Παλιό Σύστημα] Πόσοι είμαστε φέτος στην Β΄Λυκείου;

Τι κατεύθυνση θ' ακολουθήσετε τελικά;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 223)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Θετική!!!!! Χημεία κατεύθυνσης <3!!!!!!!!!!!!

Επίσης να σχολιάσω και τα υπόλοιπα...

1) Άλγεβρα............................................ΑΙΣΧΟΣ
2) γεωμετρία..........................................................................ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΙΣΧΟΣ
3) Φυσική Γενικής................... pas mal
4) Χημεία γενικής........................υπέροχη και πολύ χρήσιμη
5) Μαθηματικά κατεύθυνσης..................................... ΑΠΛΑ ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!
6) Φυσική κατεύθυνσης........................Μέχρι και τη θερμοδυναμική καλά είναι, μετά αρχίζει το ΑΙΣΧΟΣ
7) Βιολογία γενικής..........................ΠΟΣΟ ΥΠΕΡΟΧΗ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
και γω β λυκειου παιδια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Και γω Β Λυκείου Θεωρητική Κατεύθυνση! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Β λυκείου! :clapup: ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Β'λυκειου και θεωρητικουλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Β Λυκείου Θεωρητική! Πως μεγαλώνουμε τα άτιμα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
β λυκειου θετικη...και στοχευω κτηνιατρικη απθ!!!!
χημεια κατευθηνσης ----> καλη ειναι!!
χημεια γενικης ----------> ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ!!!!!
φυσικη κατευθηνσης --> μπορω να πω οτι με αρεσει..
φυσικη γενικης ---------> ετσι και ετσι...
αλγεβρα -----------------> ΤΗ ΜΙΣΩ!!!!!!!
μαθηματικα κατ.--------> μετρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωργος!!!

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
και εγω παιδια ειμαι μαθητης της Β Λυκειου Θεωρητικης κατευθυνσης.
θα ηθελα πολυ να περασω στο τμημα φιλολογιας στην Καλαματα ή για Δασκαλος.

μαθηματα που λατρευω πολυ απο την κατευθυνση ειναι γενικα το αγνωστο και απο γνωστο πολυ μου αρεσει ο Μαντιθεος.

λιγο την φιλισοφια βαριεμαι και απο θαυμα εγραψα καλα για 1ο τετραμηνο! ευτυχως δεν το δινουμε στις πανελληνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kondi

Νεοφερμένος

Ο kondi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Β Λυκείου, Θετική!! Η χημεία (κατευθ. και Γ.Π.) , τα μαθηματικά(όλα) και η βιολογία , είναι τα αγαπημένα μου... Γενικά στοχεύω στις επιστήμες υγείας ή στις θετικές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
και εγω παιδια ειμαι μαθητης της Β Λυκειου Θεωρητικης κατευθυνσης.
θα ηθελα πολυ να περασω στο τμημα φιλολογιας στην Καλαματα ή για Δασκαλος.

μαθηματα που λατρευω πολυ απο την κατευθυνση ειναι γενικα το αγνωστο και απο γνωστο πολυ μου αρεσει ο Μαντιθεος.

λιγο την φιλισοφια βαριεμαι και απο θαυμα εγραψα καλα για 1ο τετραμηνο! ευτυχως δεν το δινουμε στις πανελληνιες...
καλέεε αυτά που λέει φιλοσοφία είναι σχεδόν όσα θα κάνουμε στο γνωστό του χρόνου..το γνωστό φέτος είναι άχρηστο,απορώ γιατί έχουμε γνωστό φέτος..τσάμπα χρόνος..εγώ το διαβάζω μόνο για να γράψω καλά εξετάσεις,της γ λυκείου το γνωστό ήδη το ξεκίνησα λίγο..[μη σκεφτείς ότι το κάνω αναλυτικά,απλά να μπαίνω στο νόημα]..εγώ λατρεύω τα λατινικά <3 και το άγνωστο μου αρέσει.. όσο για το επάγγελμα παίζει ρόλο φυσικά με το τι αντικείμενο θέλεις να ασχοληθείς..με τη φιλολογία η με την παιδαγωγική που όσο να'ναι απέχει λίγο,καθώς στην ακαδημία έχει μαθηματικά,ψυχολογίες,κοινωνιολογίες,φυσική και μεθοδολογίες διδασκαλίας,κτλ κτλ? [μη σκεφτείς ότι τα μαθηματικά κ η φυσικη εχουν τρομερη δυσκολια],ενώ στη φιλολογία έχει [για'μένα τουλάχιστον] θανατηφόρα ύλη και διάβασμα καθώς πνίγεσαι στα αρχαία και στη νεοελληνική γλώσσα κατ'επέκτασην :P είναι ότι σ'αρέσει..όσο για την αποκατάσταση,ο δάσκαλοσ προηγείται του φιλολόγου..απλά ο φιλόλογος έχει το point στο ότι μπορεί να κάνει φροντιστήριο..

Υ.Γ ο Μαντίθεος σκέτο ψώνιοο είναι,δεν τον άντεξα..ο Δημοσθένης τους δούλευε κι ο Ισοκράτης μιλάει πιο λογικά τουλάχιστον :P οπότε...

παιδιά δε μπορώ να καταλάβω [επειδή το ακούω κι από συμμαθητές κτλ κτλ] γιατί μισείτε τόσο την άλγεβρα??παρόλο που είμαι θεωρητική μπορώ να πω ότι μετά το άγνωστο και τα λατινικά είναι το 3ο αγαπημένο μου μάθημα <3 είναι καταπληκτική <3 σ'αυτό φταίει κι η καθηγήτριά που με κάνει ιδιαίτερα βέβαια,διότι είναι απίστευτα μεταδοτική και κάνει τέλειο μάθημα.. =) αλλά είναι η καλύτερη ύλη φέτος..πέρσι δε μου άρεσε 1η λυκείου καθόλου η άλγεβρα..οι απόλυτες τιμές ήταν απόλυτοι εχθροί μου :P

β λυκειου θετικη...και στοχευω κτηνιατρικη απθ!!!!
χημεια κατευθηνσης ----> καλη ειναι!!
χημεια γενικης ----------> ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ!!!!!
φυσικη κατευθηνσης --> μπορω να πω οτι με αρεσει..
φυσικη γενικης ---------> ετσι και ετσι...
αλγεβρα -----------------> ΤΗ ΜΙΣΩ!!!!!!!
μαθηματικα κατ.--------> μετρια...

πώς μπορείς και αγαπάς τη χημεία γενικής?? :P [για κατεύθυνση δεν ξέρω,δεν είμαι θετική]
μου προκαλεί ναυτίαααα [κ' όχι μόνο σ'εμένα :D]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
πώς μπορείς και αγαπάς τη χημεία γενικής?? :P [για κατεύθυνση δεν ξέρω,δεν είμαι θετική]
μου προκαλεί ναυτίαααα [κ' όχι μόνο σ'εμένα :D]
μα είναι υπέροχο μάθημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Β΄Λυκείου και τεχνολογική κατεύθυνση. Υπομονή παιδιά σχεδόν ένας χρόνος έμεινε και μετά ελευθερία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Β΄Λυκείου και τεχνολογική κατεύθυνση. Υπομονή παιδιά σχεδόν ένας χρόνος έμεινε και μετά ελευθερία ;)

Τωρα φυλακισμενοι ειστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
β λυκείου, θετική..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Α λυκείου.. Στην Β θα παω θετική και μετά στην Γ σκέφτομαι να παω τεχνολογική (Χημεία -Βιοχημεία, Ηλεκτρολογια). Θα δω μπορεί να παραμείνω και θετική! :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Και εγω Β Λυκειου Θετικη και συνεχιζω ιδια κατευθυνση και του χρονου...;)
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
μα είναι υπέροχο μάθημα:)
απαπαα ευτυχώς δε θα την ξαναδώ μπροστά μουυ! :D τη σιχαίνομαι! :S

Β΄Λυκείου και τεχνολογική κατεύθυνση. Υπομονή παιδιά σχεδόν ένας χρόνος έμεινε και μετά ελευθερία ;)
κι εγώ μετράω μήνες και μέρεες!μετά τέλοοος..εσύ ποια σχολή και πόλη στοχεύεις?

Τωρα φυλακισμενοι ειστε?
Το καλοκαίρι μας βάζουν τις χειροπέδες...τώρα καλά είμαστε..δεν έχει τόσο τρελό διάβασμα η β' [όσο η γ' εννοώ φυσικά]..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Τωρα φυλακισμενοι ειστε?

Όχι άπλα με το που τελειώσουμε θα είναι άλλο το συναίσθημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Τωρα φυλακισμενοι ειστε?

τώρα ειμαστε προφυλακισμένοι..
του χρόνου θα μαστε φυλακισμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
κι εγώ μετράω μήνες και μέρεες!μετά τέλοοος..εσύ ποια σχολή και πόλη στοχεύεις?

Κατά κύριο λόγο έχω στο μυαλό μου σχολή Αστυφυλάκων. Εκτός απο αυτήν που ανέφερα θα ήθελα Φυσικό Ιωαννίνων. Εσύ τι θα ήθελες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top