[Παλιό Σύστημα] Πόσοι είμαστε φέτος στην Β΄Λυκείου;

Τι κατεύθυνση θ' ακολουθήσετε τελικά;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 223)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Sia_Rain

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
θετικηηηηηηη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos95

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
β λυκειου θετικη και στην γ' τεχνολογικη :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
θετικη και εγω τι σας επιασε και πηγατε ολι θετικη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
:)Β΄θεωρητική:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
θετικη και εγω τι σας επιασε και πηγατε ολι θετικη??

Πρωτον η Θετικη ειναι η καλυτερη και εχεις και περισσοτερες επιλογες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Θεωρητική! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Παιδια μονο εγω εχω παρει την Β' Λυκειου πολυ στα σοβαρα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
θετικη κ εδω!!!!! :D:D:D μα ειναι ιδεα μου ή τα μαθηματα κατευθυνσης ειναι πιο ευκολα απο τα γενικης??? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
θετικη κ εδω!!!!! :D:D:D μα ειναι ιδεα μου ή τα μαθηματα κατευθυνσης ειναι πιο ευκολα απο τα γενικης??? :hmm:

Ισχυειι! Κι εγω το σκεφτομουν! :D Επισης, η Αλγεβρα ειναι υπεροχη φετος..
Ααα και τα μαθηματικα και η φυσικη γενικης θα μας χρειαστουν περισσοτερο του χρονου απ'οτι της κατευθυνσης.
Για την χημεια δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Στην Χημεια και τα 2 ειναι σημαντικα.

Η Χημεια(Κατευθυνση και Γενικης) Υ-Π-Ε-Ρ-Ο-ΧΗ !!!
Φυσικη κατευθυνση -->χαλια.Δεν μου αρεσει καθολου...
Μαθηματικα Κατευθυνση ουτε κρυο.ουτε ζεστη
Αλγεβρα-->Υπεροχη

Θετικη εδωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!Παμε γεραααααααααααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ισχυειι! Κι εγω το σκεφτομουν! :D Επισης, η Αλγεβρα ειναι υπεροχη φετος..
Ααα και τα μαθηματικα και η φυσικη γενικης θα μας χρειαστουν περισσοτερο του χρονου απ'οτι της κατευθυνσης.
Για την χημεια δεν ξερω...

are you serious?? :confused: εγω για την ωρα τη συχενομαι.... αυτον τον τριγωνομετρικο κυκλο μου τον εχουνε πει τρεις διαφορετικοι καθηγητες με τελειως διαφορετικο τροπο και τον εχω κανει σαλατα χωριατικη στο μυαλο μου..... :P ναι ρε φιλε ποντιο ε?? :whistle: και για τη χημεια νομιζω ισχυει το ιδιο για εμας που μαλλον θα παραμεινουμε θετικη... :D
αγαπαω διανυσματαααα!!!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Didonia

Νεοφερμένος

Η Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Και.γω.λοιπον.ειμαι.μια.απο.τις.τυχερες.της.2ας.λυκείου.Υποστηρίζουμε.θερμα.ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ.κατευθυνση!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
count me in :D Βου λυκείου Θετική :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Γιατι βρε βαλατε αρνητικες στο κοριτσι?

Κατι ασχετο εχετε κατασταλλαξει κατευθυνση του χρονου και μαθημα επιλογηε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
H Χημεια γενικης της Β' Λυκειου χρειαζεται στην Γ'!
Απο την κατευθυνση εχω την εντυπωση πως χρειαζεστε ελαχιστα πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

voluptuousNex

Νεοφερμένος

Η voluptuousNex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
αντε ρε,δε το περίμενα ότι οι Θεωριτικοί θα υπερτερουσαν των Θετικών και Τεχνολογικων.Απ ότι ξέρω δυστυχώς τα επαγγέλματα της κλασσικής κατευθύνσεως δεν έχουν και πολύ δουλειά,και η δική μου γενιά(και οι επόμενες φαίνεται) θα καταφύγουν στις αλλες δυο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Στην Χημεια και τα 2 ειναι σημαντικα.

Η Χημεια(Κατευθυνση και Γενικης) Υ-Π-Ε-Ρ-Ο-ΧΗ !!!
Φυσικη κατευθυνση -->χαλια.Δεν μου αρεσει καθολου...
Μαθηματικα Κατευθυνση ουτε κρυο.ουτε ζεστη
Αλγεβρα-->Υπεροχη

Θετικη εδωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!Παμε γεραααααααααααα!!!

Εμας μας εχουν πει οτι η χημεια κατευθυνσης δεν εχει καμια σχεση με αυτα που θα κανουμε του χρονου! :confused:
Η χημεια κατευθυνσης ειναι υπεροχη και πανευκολη, προς το παρον.. της γενικης ειναι καπως πιο δυσκολη και εχουμε κανει μονο 2 φορες γιατι δεν ειχε βγει το μονιμο προγραμμα ακομα. Εχει πολλα να μαθεις απ'εξω (πχ. αιθερες κλπ) και γι'αυτο με εχει φοβισει λιγο.. Δεν ξερω πως θα τα μαθω ολα αυτα!
Η Φυσικη κατευθυνσης ειναι σαν την περσινη χημεια, δεν εχω κανενα προβλημα.
Συμφωνω για τα μαθηματικα κατευθυνσης.
Και την Αλγεβρα την εχω αγαπησει!!! :)

Γιατι βρε βαλατε αρνητικες στο κοριτσι?

Κατι ασχετο εχετε κατασταλλαξει κατευθυνση του χρονου και μαθημα επιλογηε?

Εγω μαλλον θα παραμεινω θετικη, ομως για το μαθημα επιλογης δεν ειμαι σιγουρη ακομα! Δεν εχω αποφασισει ποια πεδια θελω, γιατι κατι με ενδιαφερει απο ολα (εξαιρειται το 1ο βεβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
same, chemistry ftw :clapup:
Και γωωωω. Β' Λυκείου. Θετική. Τίποτα δεν συγκρίνεται με τη Χημεία <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MrWise

Νεοφερμένος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πρώτη η θεωρητική..... μωρέ μπράβο μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top