[Παλιό Σύστημα] Πόσοι είμαστε φέτος στην Β΄Λυκείου;

Τι κατεύθυνση θ' ακολουθήσετε τελικά;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 223)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
και εγώ και εγώ και εγώ :D Τεχνολογική... να ρωτήσω κάτι...? Ξέρετε φέτος πόσα 7ωρα ,6ωρα κλπ έχουμε? πως πέρυσι είχαμε 1 6ωρο? εε φέτος έχουμε τίποτα? /:/

H Θεωρητική θα κάνει 5 7ώρα ενώ η Θετική & Τεχνολογική 4 7 ωρα και 1 6ωρο και αυτό γιατί η Θεωρητική έχει μια παραπάνω ώρα στην Κατεύθυνση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
και εγω εδωωωωω...θετικη....:clapup: ευτυχως που η θεωρητικη εχει μια ωρα παραπανω στην κατευθυνση γιατι στο φροντηστηριο η θετικη εχει πολλες ωρες παραπανω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Κι εγώ δευτέρααααααααααα... :D
Πώς πέρασαν τα χρόνια?!?!:eek:
Θεωρητική κατεύθυνση και στοχεύω για Φιλολογία ή Λογοθεραπεία...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας συμμαθητές! Κι εγώ Β' Λυκείου, Θεωρητική κατεύθυνση. Στοχεύω τη Νομική.

Ακριβώς το ίδιο κι εγώ! Άντε παιδιά, καλή σχολική (και οχι μόνο) χρονιά να έχουμε. Μακάρι να καταφέρουμε να πραγματοποιήσουμε τους στόχους μας!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
H Θεωρητική θα κάνει 5 7ώρα ενώ η Θετική & Τεχνολογική 4 7 ωρα και 1 6ωρο και αυτό γιατί η Θεωρητική έχει μια παραπάνω ώρα στην Κατεύθυνση!

σε ευχαριστω πολυ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Κι εγω Β' Λυκειου και προβλεπεται μια πολυ δυσκολη χρονια!
Κατευθυνση Θετικη και στοχευω Φαρμακευτικη (και πολλα αλλα ομολογουμενως)
Αντε καλη δυναμη σε ολους μας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Και εγώ θα πάω Β λυκείου.Τεχνολογική κατεύθυνση και έχω σαν στόχο οικονομικά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiveLoveLaugh:D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LiveLoveLaugh:D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
B λυκείου κ εγώ!μπαίνουμε στα δύσκολα..ακόμη δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω πως πέρασαν τα χρόνια...
Έχω πάρει τεχνολογική κατεύθυνση.
Καλή σχολική χρονιά σε όλους μας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Φροντηστηρια εχετε αρχισει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Κι εδώ Β' Λυκείου, άντε τώρα να περάσουμε κι αυτή την τάξη.

Θετική, να δω τι με περιμένει στα μαθήματα κατεύθυνσης τη Δευτέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Θεωρητική :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
κι εγώ β'λυκείουυ :P πάαντως σε'μας έγινε χαμός με τη θετικήη..μπλιαχχ :SS
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL KEXA

Νεοφερμένος

Ο BILL KEXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Όπως και 173 άτομα έτσι και εγώ ακολουθώ !!!! :D Θα ακολουθήσω την θετική .... και εγώ !!!!! ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
πονοκέφαλοοος η θετικήη! :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
β λυκειου θεωρητικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!παρουσα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Β' Θετική:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Αντε καλη μας δυναμη!

Και -καποιοι θα αντιδρασουν- αλλα φετος θελω να παω για αριστειο! Οχι απο ψωνιο,αλλα για να βοηθησω οικονομικα τους γονεις μου. Το φροντηστηριο μας κανει 20% στα παιδια που εχουν αριστειο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Αντε καλη μας δυναμη!

Και -καποιοι θα αντιδρασουν- αλλα φετος θελω να παω για αριστειο! Οχι απο ψωνιο,αλλα για να βοηθησω οικονομικα τους γονεις μου. Το φροντηστηριο μας κανει 20% στα παιδια που εχουν αριστειο :)

Καλή δύναμε τότε, όχι μόνο για την κατεύθυνση αλλά και για την γενική παιδεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Καλή δύναμε τότε, όχι μόνο για την κατεύθυνση αλλά και για την γενική παιδεία!

Εκει ειναι τα δυσκολα αν θες να παρεις αριστειο.. Οτι δυστυχως πρεπει να καθεσαι να διαβαζεις και θρησκευτικα :Ρ
Επισης καλη δυναμη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top