[Παλιό Σύστημα] Μάθημα επιλογής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Σχολείο μας, υπάρχει ενα πρόβλημα. Μας λένε οτι μόνο Πληροφορική και Αρχες Περιβαντολογικής μπορούμε να επιλέξουμε. Τα μαθήματα κανονικά είναι κάπου 7, αλλα εμάς μας είπαν "Αυτά έχουμε, και άμα σας αρέσουν". Υπάρχουν παιδιά που θέλουν να πάρουν σχέδιο ή αστρολογία(30 και πάνω), αλλα δε μας αφήνουν. Κανονικά αυτό απαγορεύεται, αλλα τι μπορούμε να κάνουμε γι' αυτό το θέμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cookie monster

Νεοφερμένος

Η Cookie monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γινεται σιγουρα για την ξενη γλωσσα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

biou tsiou

Νεοφερμένος

Η biou tsiou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Πληροφορική πάρτε παιδιά, όποια κατεύθυνση κι αν ακολουθήσετε! Δεν έχει νόημα να επιβαρυνθείτε με επιπλέον διάβασμα ουσιαστικά άχρηστο. Σας το λέω εκ πείρας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Kαι σχεδιο μπορειται να παρεται δε χρειαζονται γνωσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Παιδια εγω πρωτη λυκειου ειχα πληροφορικη και φετος δε θα την επιλεξω για να την εχω σαν επιλογη στην τριτη ταξη (μας λεγανε κατι οτι δεν γινεται και τα τρια χρονια να την εχουμε κ.λπ.). Καλα κανω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Παιδια εγω πρωτη λυκειου ειχα πληροφορικη και φετος δε θα την επιλεξω για να την εχω σαν επιλογη στην τριτη ταξη (μας λεγανε κατι οτι δεν γινεται και τα τρια χρονια να την εχουμε κ.λπ.). Καλα κανω;

πρώτη φορά το ακούω αυτό...εγώ και οι περισσότεροι συμμαθητές μου και στα 3 χρόνια πληροφορική είχαμε (είχα σπάσει όλα τα ρεκόρ στο ναρκαλιευτή :D)...οι άλλες επιλογές μαθημάτων ποιες είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Kαι σε μας ίσχυε αυτό που λέει ο φιλόσοφος.
Και το βιβλίο από έξω το λέει νομίζω.

Άκυρε, ίσως στη Γ επέλεξες κάτι με δίκτυα και σας έβαλαν στο τμήμα πληροφορικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Kαι σε μας ίσχυε αυτό που λέει ο φιλόσοφος.
Και το βιβλίο από έξω το λέει νομίζω.

Άκυρε, ίσως στη Γ επέλεξες κάτι με δίκτυα και σας έβαλαν στο τμήμα πληροφορικής.

Ααα ναι, στη γ' κάναμε πολυμέσα...πολύ διάβασμα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
πρώτη φορά το ακούω αυτό...εγώ και οι περισσότεροι συμμαθητές μου και στα 3 χρόνια πληροφορική είχαμε (είχα σπάσει όλα τα ρεκόρ στο ναρκαλιευτή :D)...οι άλλες επιλογές μαθημάτων ποιες είναι?

Kαι σε μας ίσχυε αυτό που λέει ο φιλόσοφος.
Και το βιβλίο από έξω το λέει νομίζω.

Άκυρε, ίσως στη Γ επέλεξες κάτι με δίκτυα και σας έβαλαν στο τμήμα πληροφορικής.

Ααα ναι, στη γ' κάναμε πολυμέσα...πολύ διάβασμα :whistle:

Οι αλλες επιλογες ειναι νομιζω γερμανικα και κατι τετοια, δεν θυμαμαι. :/: Πολλα ειτε δεν εχουν καθηγητη ειτε δεν θα εχουν ατομα.
Τελικα καλα εκανα; Ή να το ξανασκεφτω; :confused: Ελεγα να παρω μουσικη, αλλα μουσικο μαλλον δεν θα εχουμε του χρονου, οποτε να ξερω αν ειναι να παρω πληροφορικη τωρα και πολυμεσα στην τριτη. Οτιδηποτε που να μην ειναι περισσιο βαρος...
Πολυμεσα εχουν οντως διαβασμα;

Α, και Θεοδωρα ( ; )... ειναι "αμπελοφιλοσοφος" :redface: :P
Προσβαλλεις τους φιλοσοφους αν με συγκαταλεγεις σε αυτους :P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Οι αλλες επιλογες ειναι νομιζω γερμανικα και κατι τετοια, δεν θυμαμαι. :/: Πολλα ειτε δεν εχουν καθηγητη ειτε δεν θα εχουν ατομα.
Τελικα καλα εκανα; Ή να το ξανασκεφτω; :confused: Ελεγα να παρω μουσικη, αλλα μουσικο μαλλον δεν θα εχουμε του χρονου, οποτε να ξερω αν ειναι να παρω πληροφορικη τωρα και πολυμεσα στην τριτη. Οτιδηποτε που να μην ειναι περισσιο βαρος...
Πολυμεσα εχουν οντως διαβασμα;

ρε μαν...έλεος...ανησυχείς για το μάθημα επιλογής? Τίποτα δν έχει...εμείς μπαίναμε στην τάξη και περιμέναμε να τελειώσει το 2ωρο...Στη γ' δν ανοίγεις βιβλίο στα μαθήματα που δν εξετάζεσαι πανελλαδικώς...λες να ανοίγεις στο μάθημα επιλογής? λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
ρε μαν...έλεος...ανησυχείς για το μάθημα επιλογής? Τίποτα δν έχει...εμείς μπαίναμε στην τάξη και περιμέναμε να τελειώσει το 2ωρο...Στη γ' δν ανοίγεις βιβλίο στα μαθήματα που δν εξετάζεσαι πανελλαδικώς...λες να ανοίγεις στο μάθημα επιλογής? λολ

Ε δεν καιγομαι κιολας ρεσυ... Ευχαριστω που απαντησες παντως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Οι αλλες επιλογες ειναι νομιζω γερμανικα και κατι τετοια, δεν θυμαμαι. :/: Πολλα ειτε δεν εχουν καθηγητη ειτε δεν θα εχουν ατομα.
Τελικα καλα εκανα; Ή να το ξανασκεφτω; :confused: Ελεγα να παρω μουσικη, αλλα μουσικο μαλλον δεν θα εχουμε του χρονου, οποτε να ξερω αν ειναι να παρω πληροφορικη τωρα και πολυμεσα στην τριτη. Οτιδηποτε που να μην ειναι περισσιο βαρος...
Πολυμεσα εχουν οντως διαβασμα;

Α, και Θεοδωρα ( ; )... ειναι "αμπελοφιλοσοφος" :redface: :P
Προσβαλλεις τους φιλοσοφους αν με συγκαταλεγεις σε αυτους :P:)
Όχι καλέ, τι διάβασμα; Ένα διαγώνισμα γράψαμε με ανοιχτά βιβλία και σε συνεργασία μεταξύ μας. :P


Αμπελοφιλόσοφε, έχεις μεγάλο όνομα άρα το κόβω. :P
Θεοδώρα, αλλά μπορείς να με λες και Ευλαμπία. :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Όχι καλέ, τι διάβασμα; Ένα διαγώνισμα γράψαμε με ανοιχτά βιβλία και σε συνεργασία μεταξύ μας. :P


Αμπελοφιλόσοφε, έχεις μεγάλο όνομα άρα το κόβω. :P
Θεοδώρα, αλλά μπορείς να με λες και Ευλαμπία. :P:P:P

Ευχαριστω για την απαντηση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina94

Νεοφερμένος

Η xristina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγώ επέλεξα βιολογία αν και θα ήθελα πάρα πολύ γερμανικά, που παίρνεις καλό βαθμό χωρίς διάβασμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maniana

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Bιολογία πήρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 836 μηνύματα.
Στην Ά λυκείου επέλεξα πληροφορική. Μπορώ να επιλέξω πληροφορική και αυτή τη χρονιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Στην Ά λυκείου επέλεξα πληροφορική. Μπορώ να επιλέξω πληροφορική και αυτή τη χρονιά?
Ναι, μπορείς αλλά δεν μπορείς να την ξανά επιλέξεις στη Γ'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 836 μηνύματα.
Ναι, μπορείς αλλά δεν μπορείς να την ξανά επιλέξεις στη Γ'.

Σίγουρα? Γιατί άκουσα οτι δεν γίνεται να την πάρω δύο συνεχόμενες χρονιές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Mπορείς Α-Β, Α-Γ, νομίζω Β-Γ δεν γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Mπορείς Α-Β, Α-Γ, νομίζω Β-Γ δεν γίνεται.
Δίκιο έχεις νομικά. Δεν μπορείς Β-Γ υπολογιστές. Όμως υπάρχει κόλπο. Παίρνεις στη Β υπολογιστές και στη Γ πολυμέσα-δίκτυα που είναι δίδυμο ξαδερφάκι ( :P ) με άλλο όνομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top