Γενικό - [Παλιό Σύστημα] Βοήθεια/Απορίες στις AOΔE

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Να κάνουμε το κόλπο που κάναμε στα μαθηματικά;
Εγώ δυσκολεύομαι πΆαααρα πολύ στην κοινωνική οργάνωση. Ελπίζω να μην πέσει. Κι εσάς δε σας δυσκολεύει; (Ναι πειτε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Να κάνουμε το κόλπο που κάναμε στα μαθηματικά;
Εγώ δυσκολεύομαι πΆαααρα πολύ στην κοινωνική οργάνωση. Ελπίζω να μην πέσει. Κι εσάς δε σας δυσκολεύει; (Ναι πειτε)

Δεν είναι και ότι πιο εύκολο, αλλά με δυσκολεύουν πολύ οι διαφορές μιας παραγωγικής μονάδας με τις επιχειρήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Παιδια αν παρατηρησετε οι ερωτησεις αναπτυξης ειναι απο συγκεκριμενες παραγραφους με τιτλο που εχει το βιβλιο αρα αποκλειεται να μπει εισαγωγη γιατι δεν λεει τιποτα ουσιαστικο και δεν εχει τιτλο.Ποτε δεν εχει πεσει και ουτε προκειται.

Το 2009 κ 2002 είχαν βάλει την εισαγωγή απο τη χρηματοοικονομική διοίκηση σελ.73
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
εχετε μαθει στο αοδε στη σελιδα 152 εκει που λεει βελτιωση της επικοινωνιας ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
ναι απλα εκεινες τις τελευταιες σελιδες (152-54) δεν της ξερω καλα (εκτοσ απο παθητικη και ενεργητικη που ξερω καλα..)

με εχει πιασει πονοκέφαλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Νιώθω ότι δεν θα γράψω τίποτα αύριο........Θέλω να πάω στις επαναληπτικές.......:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eantas11

Νεοφερμένος

Ο eantas11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Εγω δεν μπορω να μαθω με τιποτα την χρησιμοτητα και καθολικη εφαρμογη του management (σελ.62) και την αναγκαιτοτητα κα σπουδιαοτητα των ομαδων(σελ.136) και ουτε προκειται :P
Επισης πρεπει να ειμαι ο μονος που γουσταρει ασκηση.Μου φαινοντια τελειως γελοιες δεν ξερω μαλλον λογω του ΑΟΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Το κεφαλι μου παει να σπασει,αντε γαμω να τελειωνουμε με το αοδεεεε δεν αντεχω αλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Razor13

Νεοφερμένος

Ο Razor13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Επισης πρεπει να ειμαι ο μονος που γουσταρει ασκηση.Μου φαινοντια τελειως γελοιες δεν ξερω μαλλον λογω του ΑΟΘ.
Μια από τα ίδια και δεν έχω ΑΟΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliosthess

Νεοφερμένος

Ο steliosthess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά,διαβάστε ξανά πριν κλείσετε στο τέλος το βιβλίο τα εμπόδια μηνύματος.Δεν ξέρω γιατί αλλά μού'χει κολλήσει από πέρσι που μου ήταν αδύνατον να τα θυμηθώ και τ'άφησα και τελικά έπεσαν στις επαναληπτικές.Καλή επιτυχία σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
μην πέσει η λειτουργία της πληροφόρησης! :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Θα σας πω μια φράση που θα σας κάνει να διαβάσετε 4 ώρες σερί...
Από αύριο το μεσημέρι δε θα ξαναασχοληθείτε ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ με αυτό το μάθημα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eantas11

Νεοφερμένος

Ο eantas11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Μου κανει εντυπωση παντως ποσα ατομα δεν γραφουν καλα σ αυτο το μαθημα.Κανονικα ειναι ευκαιρια για να παρεις ενα καλο βαθμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Ισως το πιο αχρηστο μαθημα ολων των εποχων.(ΑΟΔΕ).Βεβαια...
Δεν φταιει το μαθημα.Αμα παρατηρησετε,λεει ΠΟΛΛΑ χρησιμα πραγματα.Η θεια μου που ειναι δημοσιος υπαλληλος μου ειπε οτι οσα λεει πρεπει να ισχουν εκει μεσα κανονικα (με βοηθουσε ολη τη χρονια)και πως ειναι χρησιμα.
Το θεμα ειναι,οτι δεν ειναι χρησιμο να πρεπει να τα μαθει ενα καημενο 17/18χρονο παιδακι για να περασει σε μια σχολη που 80% θα ειναι ασχετη με θεωριες διοικησης..
Ποσο μαλλον οταν το βιβλιο λεει ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ,ΠΟΛΥΠΛΟΚΛΟΤΗΤΑ..
Κακογραμμενο,κακογουστο βιβλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantelis1992

Νεοφερμένος

Ο pantelis1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Παιδια εγω απο τη μερια μου εχω να σας πω
1)προσεξτε τις εικονες και σχηματα και οτι γραφουν απο κατω(ειναι εντος υλης)
2)Το βιβλιο εχει μια ασκηση η οποια επισης ειναι εντος(επεσε σε εμας 2 χρονια πριν)
Αυτα και... ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Μου κανει εντυπωση παντως ποσα ατομα δεν γραφουν καλα σ αυτο το μαθημα.Κανονικα ειναι ευκαιρια για να παρεις ενα καλο βαθμο.
Δεν ξέρω σε ποια στοιχεία βασιζόμενος μιλάς. Εγώ γνωρίζω ότι είναι το μάθημα με τα μικρότερα ποσοστά σε χαμηλές βαθμολογίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
τους προσδιοριστικούς παράγοντες της αποτελεσματικότητας της ομάδας τους ξέρετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
το χειροτερο κομματι της υλης, δεν μπορω να τους μαθω με τιποτα....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
τους προσδιοριστικούς παράγοντες της αποτελεσματικότητας της ομάδας τους ξέρετε ?
Ναι,εμενα παλι αλλα κομματια με δυσκολευουν αρκετα αλλα δεν τα λεω(μπορει να μας παρακολουθουν) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top