Παιδαγωγικό Vs Δημοσιογραφία

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Αν σου λέγανε ότι παίρνεις μεταγραφή για το παιδαγωγικό αθήνας θα πήγαινες ή δε θα σου άρεσε πάλι η σχολή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinaki22

Νεοφερμένος

Η marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Γιατί δε κάθεσαι να τελειώσεις το παιδαγωγικό και αν σ αρέσει τόσο η δημοσιογραφία γράψου σε ένα ιεκ δημοσιογραφίας.Γίνεται και ταυτόχρονα.Έτσι κι αλλιώς στα ΜΜΕ δε μετράει τόσο αν το πτυχίο είναι από ΑΕΙ.
Και μια ερώτηση που πρέπει νομίζω να κάνεις στον εαυτό σου σοβαρά.Αν είχες δικτυωθεί θα σκεφτόσουν να αλλάξεις σχολή;


ταυτοχρονα δεν γινεται.και στο κατω κατω γιατι να σπουδασω 4 χρονια κατι το οποιο δεν θα ασκησω?μονο και μονο για να το χω το πτυχιο να το κοιταω?οσον αφορα το αν ειχα δικτυωθει και περνουσα καλα και ημουν καλα στο ψυχολογικο κομματι θα καλυπτα το κομματι της σχολης ισως με το γεγονος οτι οκ περναω καλα θα κανω λιγο υπομονη να τελειωσω και την σχολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
επειδη εγιναν καποια πραγματα που δεν μπορω τωρα να εξηγησω.το μονο που μπορω να πω ειναι οτι ειχα ολη την καλη διαθεση και στο τελος εμενα εγω και μια κοπελα να κανουμε παρεα.οσον αφορα τον βολο θα θελα να σου πω φιλε μου οτι το χειμωνα δεν κυκλοφορει ψυχη ουτε στους κεντρικους δρομους και οι καφετεριες ειναι σχεδον αδειες.δεν ξερεις τι λεν για τους βολιωτες??αν ειναι να βγαινω εξω και να μου πιανεται η ψυχη αστο καλυτερα.

Νταξει το χεσες.Δεν κυκλοφορει ψυχη σε μια πολη 200.000 κατοικων.

Φανταζομαι θα χει και αυτα τα πουρναρια που σερνει ο αερας οπως σε κατι γουεστερν.

Ειμαι 100% σιγουρος οτι εντοπισα το προβλημα,δεν εχεις παρεες.Με μια μονο φιλη που κανεις παρεα αναρωτιεμαι πως κυκλοφορεις τοσο στο βολο ωστε να μην βλεπεις και καμια ψυχη :P

Τεσπα,αν θες ακουσε με.Το να αλλαξεις νοοτροπια,να γινεις πιο ανοιχτη,πιο κοινωνικη γινεταΙ.Και να μιλησεις μονη σου σε ατομα που δεν εκανες παρεα φετος επισης γινεται.Ειδαλλως και στην αθηνα να σαι,και στο Παρισι και στη Νεα Υορκη ακομα με 20 εκατομμυρια ανθρωπους παλι μαυρα και αραχνα θα τα βλεπεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinaki22

Νεοφερμένος

Η marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Νταξει το χεσες.Δεν κυκλοφορει ψυχη σε μια πολη 200.000 κατοικων.

Φανταζομαι θα χει και αυτα τα πουρναρια που σερνει ο αερας οπως σε κατι γουεστερν.

Ειμαι 100% σιγουρος οτι εντοπισα το προβλημα,δεν εχεις παρεες.Με μια μονο φιλη που κανεις παρεα αναρωτιεμαι πως κυκλοφορεις τοσο στο βολο ωστε να μην βλεπεις και καμια ψυχη :P

Τεσπα,αν θες ακουσε με.Το να αλλαξεις νοοτροπια,να γινεις πιο ανοιχτη,πιο κοινωνικη γινεταΙ.Και να μιλησεις μονη σου σε ατομα που δεν εκανες παρεα φετος επισης γινεται.Ειδαλλως και στην αθηνα να σαι,και στο Παρισι και στη Νεα Υορκη ακομα με 20 εκατομμυρια ανθρωπους παλι μαυρα και αραχνα θα τα βλεπεις.


εσυ ρε φιλε βολιωτης εισαι?????εγω μια χαρα νοοτροπια εχω.δεν ειναι ευκολο πραγμα η φιλια και ισα ισα σαν φοιτητρια που πηγα ανοιχτηκα περισσοτερο προκειμενου να γνωρισω ατομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Η λέξη που μου έρχεται στο μυαλό για την περίπτωσή σου είναι "ανωριμότητα".
Αλλά από τη στιγμή που δεν έχεις αναφέρει τι είναι αυτά τα τόσο τραγικά που έγιναν και σιχάθηκες τον Βόλο μπορεί να κάνω και λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
εσυ ρε φιλε βολιωτης εισαι?????εγω μια χαρα νοοτροπια εχω.δεν ειναι ευκολο πραγμα η φιλια και ισα ισα σαν φοιτητρια που πηγα ανοιχτηκα περισσοτερο προκειμενου να γνωρισω ατομα.

o-vasilakis-kailas-stin-elliniki-politiki-skini.jpg


Aτιμη κενωνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top