Παιδαγωγικό ΕΚΠΑ ή να πάω Θεσσαλονίκη;

Τρελας123

Νεοφερμένος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Αξίζει να σπουδάσω στο εκπα παιδαγωγικες σχολές ή να σκευτω Θεσσαλονίκη;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γενικά έχω ακούσει για την κακή λειτουργία του και με αγχώνει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θέλω να περάσω νηπιαγωγών να σκευτω και το παδα
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,791 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Αξίζει να σπουδάσω στο εκπα παιδαγωγικες σχολές ή να σκευτω Θεσσαλονίκη;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γενικά έχω ακούσει για την κακή λειτουργία του και με αγχώνει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θέλω να περάσω νηπιαγωγών να σκευτω και το παδα
τι παδα δεν ειναι νηπιαγωγοι ειναι βρεφομανουλες μεχρι 4 ετων ...οι νηπιαγωγοι ειναι 4-6 ετων
γιατι το απθ να ειναι πιο καλο απο το εκπα?
 

Τρελας123

Νεοφερμένος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Γενικά ποιο πανεπιστήμιο έχει καλή λειτουργία;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Γενικά ποιο πανεπιστήμιο έχει καλή λειτουργία;
οι εννοιες της επιστημης που ζητας ειναι απλες ,οποτε ολα καλα ειναι ..οπου περνας ποιο καλα... στην αθηνα ειναι πολυ μουντα εκει καπου στην σολωνος που ειναι
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top