Παιδαγωγικά Αθήνας: Πρωτοετείς φοιτητές

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
μετα τις 15 οκτωβρη???:(
εγω νομιζα στις αρχες!!θεε μου θα πηξουμε στο καθισιο!αντε να βρουνμε καμια δουλεια!
παντως το παιδαγωγικο κρητης που παει μια φιλη μου ανοιγει 27 σεπτεμβρη
-----------------------------------------
επισης οι εκλογες ειναι στις 4

δες στο τμήμα σου ποτε τελειώνει η εξεταστικη του Σεπτέμβριου!ναι και φαντάζεσαι οι εκλογές να πάνε 2 Κυριακή?καλά χριστούγεννα μετά!!!χαχαχαχαχα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
κι αλλος ενας χαιδαριωτης!!:P
λες να μην ειμστε παρθεναγωγειο??μα εσυ απ οτι ριδα δν εισαι παιδαγωγικο.
εκτος αν μιλας για γνωστους σου!
-----------------------------------------
ειδα*

δεν ειμαι παιδαγωγικο, αλλα δεν ειναι ολοι οι φοιτητες του τμηματος γυναικες... ειστε ομως παρα πολλες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
δεν ειμαι παιδαγωγικο, αλλα δεν ειναι ολοι οι φοιτητες του τμηματος γυναικες... ειστε ομως παρα πολλες:P


οι περισσότερες είναι όμως!όπως και στη φιλολογία...ελπίζω στη νομικη να υπάρχει κανένα αρσενικό αν και εκεί νομίζω ειναι μισα μισα τα άτομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinakef

Νεοφερμένος

Η Melina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
καλημέρα!!!!!
κ εγω παιδαγωγικα αθηνα[αν πανε ολα καλα με τη μετεγγραφη]:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Δεν είμαι εγώ παιδαγωγικό αθήνας, αλλά ο κολλητός μου είναι στο 3ο έτος, αν χρειαστείτε τπτ let me know. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
καλημέρα!!!!!
κ εγω παιδαγωγικα αθηνα[αν πανε ολα καλα με τη μετεγγραφη]:)

γεια σου μελινα!!κι εγω στην ιδια σχολη! :D
απο που ερχεσαι?ελπιζω να πανε ολα καλα με τη μετερργαφη σου.
-----------------------------------------
Δεν είμαι εγώ παιδαγωγικό αθήνας, αλλά ο κολλητός μου είναι στο 3ο έτος, αν χρειαστείτε τπτ let me know. :)


μμμ....3ο ετος ειναι σιγουρα εμπειρο μελος!:)
απλα ηθελα να ρωτησω(μεσα σε πολλαααα αλλα) αν υπαρχουν υποχρεωτικα μαθηματα στο παιδαγωγικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinakef

Νεοφερμένος

Η Melina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
γεια σου μελινα!!κι εγω στην ιδια σχολη! :D
απο που ερχεσαι?ελπιζω να πανε ολα καλα με τη μετερργαφη σου.
ευχαριστω.....:)
απο ζακυνθο......εσυ?
ξερουμε ποτε αρχιζουν μαθήματα?
μπήκα στο site [www.cc.uoa.gr] αλλα δεν υπαρχει ακομα σχετικη ανακοινωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
ευχαριστω.....:)
απο ζακυνθο......εσυ?
ξερουμε ποτε αρχιζουν μαθήματα?
μπήκα στο site [www.cc.uoa.gr] αλλα δεν υπαρχει ακομα σχετικη ανακοινωση...

νομιζω οτι καταφερα να σου στειλω το προσωπικο μνμ!:hmm:
let me know!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Κοριτσαρες θα ηθελα μια μεγαλη χαρη!! Μολις παρετε το προγραμμα του α εξαμηνου, θα ηθελα να με ενημερωσετε για τα μαθηματα που διδασκονται στη σχολη, ειναι σημαντικο... Οποτε αν καποια μαθει ποια ακριβως ειναι τα μαθηματα σας για το πρωτο εξαμηνο, ας μου στειλει ενα π.μ!! Ευχαριστω εκ των προτερων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Κοριτσαρες θα ηθελα μια μεγαλη χαρη!! Μολις παρετε το προγραμμα του α εξαμηνου, θα ηθελα να με ενημερωσετε για τα μαθηματα που διδασκονται στη σχολη, ειναι σημαντικο... Οποτε αν καποια μαθει ποια ακριβως ειναι τα μαθηματα σας για το πρωτο εξαμηνο, ας μου στειλει ενα π.μ!! Ευχαριστω εκ των προτερων...

οκ!!θα σε ενημερωσουμε!αλλα τα μαθηματα μπορεις να τα βρεις και στο site του παιδαγωγικου της αθηνας!πηγαινε στο π.τ.δ.ε. αθηνας!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNE

Νεοφερμένος

Η ANNE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
και εγω γραφτηκα σημερα στο πτδε αθηνας.καλη μασ αρχη!!!αν μαθει κανεισ ποτε αρχιζουν τα μαθηματα ασ μασ πει!!ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
οκ!!θα σε ενημερωσουμε!αλλα τα μαθηματα μπορεις να τα βρεις και στο site του παιδαγωγικου της αθηνας!πηγαινε στο π.τ.δ.ε. αθηνας!:no1:
Πηγα και εψαξα να βρω τα μαθηματα του πρωτου εξαμηνου, αλλα μου ζητουσε να γινω μελος για να εχω προσβαση και ενω προσπαθησα, μου ζητησε και τον αριθμο μητρωου απο τη σχολη, πραγμα που εγω δεν εχω, γιατι περασα στην Αλεξανδρουπολη!! Για αυτο ρωτησα εδω... Παρολα αυτα, αν βρεις καποιο link, θα το εκτιμουσα, αλλιως π.μ:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
https://www.cc.uoa.gr/ptde/tomeis.htm
αυτο δεν εννοεις?βασικα ουτε εγω ειμαι μελος!μπαινω στο site βρισκω τους τομεις και εκει τα μαθηματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
https://www.cc.uoa.gr/ptde/tomeis.htm
αυτο δεν εννοεις?βασικα ουτε εγω ειμαι μελος!μπαινω στο site βρισκω τους τομεις και εκει τα μαθηματα!
Γενικοτερα τα μαθηματα τα βρισκω και μονος μου, θελω απλα να μου πειτε ποια ακριβως απ'αυτα θα κανετε στο α εξαμηνο!! Τεσπα, ας παρετε το προγραμμα και βλεπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Γενικοτερα τα μαθηματα τα βρισκω και μονος μου, θελω απλα να μου πειτε ποια ακριβως απ'αυτα θα κανετε στο α εξαμηνο!! Τεσπα, ας παρετε το προγραμμα και βλεπουμε...

ααααααααα!!καταλαβα!!οκ...θα παρουμε πρωτα το προγραμμα και μετα θα σε ενημερωσω:no1:
σημερα γραφτηκα:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ααααααααα!!καταλαβα!!οκ...θα παρουμε πρωτα το προγραμμα και μετα θα σε ενημερωσω:no1:
σημερα γραφτηκα:D:D:D:D
Aχ, σε ζηλευω, να δω και γω ποτε θα ανεβω πανω:jumpy::jumpy:... Ποτε ξεκινατε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spring_mx

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
δεν εχουν βγαλει ακομα ανακοινωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNE

Νεοφερμένος

Η ANNE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
αν υπαρξει ανακοινωση θα τη δουμε στο σαιτ τησ σχολης.παντωσ απο ο.τι εχω ακουσει και διαβασει μαλλον αρχιζουμε στο πρωτο 10ημερο οκτωβριου και η δηλωση μαθηματων θα γινει μεσα στο νοεμβριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spring_mx

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ανυπομονω... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNE

Νεοφερμένος

Η ANNE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Κι εγω μπορω να πω το ιδιο!Εχω περιεργεια για το πώς λειτουργουν εκει τα πραγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top