Παιδαγωγικά Αθήνας: Πρωτοετείς φοιτητές

spring_mx

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
μηπως ξερεις το ωραριο πως θα ειναι κι αν θα εχουμε ενδιαμεσα πολλα κενα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNE

Νεοφερμένος

Η ANNE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω πολλα για τα ωραρια, αλλα εχω ακουσει οτι υπαρχουν και καποια απογευματινα μαθηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spring_mx

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
α οκ σε ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω πολλα για τα ωραρια, αλλα εχω ακουσει οτι υπαρχουν και καποια απογευματινα μαθηματα.

πλακα κανεις??παρχουν απογευματινα μαθηματα???
και εγω γραφτηκα αγγλικα στο διδασκαλειο του καποδιστριακου και ειναι απογευμα!:(:( τςρα αγχωθηκα...

εσεις κοριτσια γραφτηκατε??εγω την παρασκευη!!πως το ειδατε το κλιμα??:)
-----------------------------------------
(στο πανεπιστημιο εννοω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
και εγω γραφτηκα αγγλικα στο διδασκαλειο του καποδιστριακου και ειναι απογευμα!

Ti ειναι το διδασκαλειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Ti ειναι το διδασκαλειο?


ουσιαστικα προκειται για το διδασκαλειο ξενων γλωσσων του καποδιστριακου πανεπιστημιου!προσφερει μαθηματα ξενων γλωσσων σε φοιρτητες του καποδιστριακου σε τρομερα στηνες τιμες!!συμφερει τωρα που γιναμε φοιτητουδια!εγω θα παω για proficiency!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Α μαλιστα..Αντε καλη επιτυχια! Ευχομαι να το παρεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNE

Νεοφερμένος

Η ANNE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλη επιτυχια με το proficiency!Τι να σου πω για τα ωραρια?Δεν ξερω κατι σιγουρο απλα λεω τι εχω ακουσει απο παιδια που ξερω!Λογικα ομως απο τη στιγμη που το διδασκαλειο υπαγεται στο πανεπιστημιο αθηνων δε θα συμπιπτουν οι ωρες!και εγω ελεγα να παω στο διδασκαλειο για sorbonne,αλλα δεν ηξερα αν γινεται καλη δουλεια!Ξερεις εσυ κατι περισσοτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Καλη επιτυχια με το proficiency!Τι να σου πω για τα ωραρια?Δεν ξερω κατι σιγουρο απλα λεω τι εχω ακουσει απο παιδια που ξερω!Λογικα ομως απο τη στιγμη που το διδασκαλειο υπαγεται στο πανεπιστημιο αθηνων δε θα συμπιπτουν οι ωρες!και εγω ελεγα να παω στο διδασκαλειο για sorbonne,αλλα δεν ηξερα αν γινεται καλη δουλεια!Ξερεις εσυ κατι περισσοτερο?

:)χα!κι εγω ειχα αποριες στην αρχη....αλλα πηγαινε ενας φιλος μου παλι για proficiency και μου ειπε πως το επιπεδο ειναι πολυ ανεβασμενο και οι καθηγητες γαματοι!στην ταξη εννοειται οτι δεν επιτρεπονται τα ελληνικα!κι εγω ενδιαφερομουν για surbonne αλλα εφοσον δεν εχω pro θεωρησα οτι καλυτερα αυτο.νομιζω συμφερει να πας!σκεψου οτι θα υπαρχουν και τοσα παιδια σαν κι εσενα που υπαγονται δηλαδη στο πανεπιστημιο και το επιπεδο θα ναι υψηλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNE

Νεοφερμένος

Η ANNE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Σε ευχαριστω παρα πολυ! εννοειται οτι κανεισ καλα που πασ πρωτα για τα αγγλικα,αλλωστε αυτα θα σου φανουν πιο χρησιμα!Θα το ψαξω, θα παω απο εκει να ρωτησω και αν μου κανει θα γραφτω!Αυτο παντως που δεν επιτρεπονται τα ελληνικα ειναι τελειο αφου αποτελει την καλυτερη εξασκηση!Και τα διδακτρα παραειναι ελκυστικα!εσενα για το προ ποσα χρονια σου ειπαν?1 η2?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Σε ευχαριστω παρα πολυ! εννοειται οτι κανεισ καλα που πασ πρωτα για τα αγγλικα,αλλωστε αυτα θα σου φανουν πιο χρησιμα!Θα το ψαξω, θα παω απο εκει να ρωτησω και αν μου κανει θα γραφτω!Αυτο παντως που δεν επιτρεπονται τα ελληνικα ειναι τελειο αφου αποτελει την καλυτερη εξασκηση!Και τα διδακτρα παραειναι ελκυστικα!εσενα για το προ ποσα χρονια σου ειπαν?1 η2?

ναι ειναι πολυ καλες οι συνθηκες!!γιατι να τρεχουμε σε φροντηστηρια εφοσον εχουμε αυτο το προνομιο?και ειναι και πολυ κοντα στη σχολη!λοιπον απο οτι ειδα εχει για 2 χρονια,αλλα εχω την εντυπωση πως ειναι στη δικη σου ευχαιρια ποτε θα το δωσεις.μπορεις για παραδειγμα το δεκεμβριο!:)
οποτε καλυτερα.για πες μου!γραφτηκες στη σχολη?πως ηταν?νομιζω χθες ηταν η τελευταια μερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNE

Νεοφερμένος

Η ANNE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ναι γραφτηκα στισ 16 απο τουσ πρωτους!καλη εντυπωση μου εκανε η σχολη εσωτερικα γιατι το κτηριο το ειχα δει και παλιοτερα και δεν με ενθουσιασε!τωρα θα δουμε οταν με το καλο αρχισουμε!νομιζω τελευταια μερα ειναι στισ 23!αν μαθεισ τιποτα για το ποτε αρχιζουμε πεσ μου! κοιταω στο σιτε αλλα δε βρηκα τιποτα μεχρι στιγμης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spring_mx

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
πηγα και γραφτηκα σημερα!!!μου ειπαν πως ξεκιναμε στις 6 οκτωβρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNE

Νεοφερμένος

Η ANNE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spring_mx

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
τιποτα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
ναι νομιζω τοτε ειναι!βασικα εγω εδωσα και το κινητο μου σε μια τεταρτοετη και μου πε οτι θα με ενημερωσει!
οποτε κοριτσια...καλη μας αρχη!!!:):):)

φανταζομαι θα παθατε πλακα με το ποσα κοριτσια ηταν...
θεε και κυριε!τουλαχιστον θα κανουμε κοριτσοπαρεα!γτ απο αγορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spring_mx

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
κι εμενα μου ζητησε μια κοπελα το τηλ μου αλλα δεν το εδωσε γιατι προσπαθουν να το παιξουν φιλικες και καλες για να γραφτουμε στο κομμα που υποστηριζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
κι εμενα μου ζητησε μια κοπελα το τηλ μου αλλα δεν το εδωσε γιατι προσπαθουν να το παιξουν φιλικες και καλες για να γραφτουμε στο κομμα που υποστηριζουν.

ναι ισως εχεις δικιο!:no1:
κι εγω στην αρχη θα επιδιωξω να προσεγγισω τους προτοετεις!θα νιωθω πιο ανετα και δεν θα φοβαμαι μη μπλεξω με φανατικους....:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
ναι ισως εχεις δικιο!:no1:
κι εγω στην αρχη θα επιδιωξω να προσεγγισω τους προτοετεις!θα νιωθω πιο ανετα και δεν θα φοβαμαι μη μπλεξω με φανατικους....:jumpy::jumpy::jumpy:

Το ξαναείπα και πιο πριν, αν χρειαστείτε κάτι πμ me. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Το ξαναείπα και πιο πριν, αν χρειαστείτε κάτι πμ me. :)

εστειλα με πολλες ερωτησεις!!ελπιζω να πηγε...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top