Παίζετε κάποιο μουσικό όργανο;

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Εσύ Νικόλα παιδί μου παίζεις τίποτα(μουσικό όργανο)?

Κάτι παίζω κι εγώ!!!! :P
































Κιθάρα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Έλα να τις παίξουμε παρέα:dance:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SA-96

Νεοφερμένος

Ο Αθηναγόρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ακούω για τρομπέτες, πιάνο... ρε παιδιά τι βλακίες είναι αυτά!!! ένα είναι το όργανο: ΚΙΘΑΡΑΑΑΑΑΑΑ (παίζω από δευτέρα δημοτικού και είμαι φαν της ροκ):rockon:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Κιθάρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
παιζω κιθαρα.....κλασσικη και φετοσ αρχισα και ηλεκτρικη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
κάνω 6 χρόνια βιολί.επίσης πάω σε μουσικό σχολέο για αυτό ξέρω πίανο και μπουζούκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
δν παιζω αλλα θα ηθελα πολυ να μαθω κιθαρα...μηπως ειμαι λιγο μεγαλη για να ξεκινησω μαθηματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
ποτέ δεν είναι αργα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
δν παιζω αλλα θα ηθελα πολυ να μαθω κιθαρα...μηπως ειμαι λιγο μεγαλη για να ξεκινησω μαθηματα?
Την υπογραφή σου για μόστρα την έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
γτ εσυ υπογραφη δν εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγω επαιζα 4,5 χρονια κλασικη κιθαρα σε ιδιωτικο ωδειο..Συνεχισα μετα μονος μου να την γρατζουναω αλλα στην 1η λυκειου σταματησα εντελως...

Τωρα,μετα απο το ολο αγκουρι της 3ης λυκειου πηρα μια ηλεκτρικη κιθαρα και εχω τρελαθει...:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
6 χρόνια πιάνο..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
γτ εσυ υπογραφη δν εχεις?
Απάντηση στην ερώτηση που έκανες παραπάνω ήταν το σχόλιό μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Εγω απο Σεπτεμβριο αρχιζω κιθαρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

s.s

Νεοφερμένος

Ο S.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Drums,4 χρόνια και δεν προβλέπεται τέλος.Με το συγκρότημα έχω καθίσει 8ωρο σερί,δεν κατάλαβα πότε πέρασε η ώρα:jumpy:


PS.καλωσήρθα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εγω παίζω χρόνια drums και τώρα μαθαίνω cello
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgona

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Για χρόνια έκανα αρμόνιο αλλά εδώ και χρόνια έχω σταματήσει ρε γαμώτο... Στα γενέθλιά μου όμως μου χάρισαν μια φυσαρμόνικα και έτσι τώρα έχω και βασανίζω αυτήν. Και με την ευκαιρία... ξέρει κανείς πως πρέπει να τη φυσήξω για να βγάλει μόνο μία νότα? Κάθε φορά 3-4 μαζί παίζω... Μου πήραν και βιβλιαράκι με οδηγίες αλλά το συγκεκριμένο κομμάτι δεν το καταλαβαίνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Είναι λίγο δύσκολο είναι η αλήθεια. Πρέπει να κάνεις μικρό το άνοιγμα του στόματος (σα να σουφρώνεις έντονα τα χείλη) και να φυσήξεις σε μια μόνο τρύπα μέσα. Δε ξέρω φυσαρμόνικα btw αλλά κάπου έχω μία και κάπως έτσι το είδα να γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κανε τα χειλη σου οπως οταν σφιρας, λογικα θα το πετυχεις. Παλεψε το γενικα για λιγη ωρα και θα το πετυχεις, δεν μπορει... Ευκολο ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~iris~

Νεοφερμένος

Η Iris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παίζω τέσσερα χρόνια πιάνο και συνεχίζω!.. έκανα και για δύο χρόνια κλαρινέτο αλλά δεν μου άρεσε και το παράτησα.. αλλά το όνειρο μου είναι να μάθω να πάιζω drums!!!!:P
-----------------------------------------
Drums,4 χρόνια και δεν προβλέπεται τέλος.Με το συγκρότημα έχω καθίσει 8ωρο σερί,δεν κατάλαβα πότε πέρασε η ώρα:jumpy:


PS.καλωσήρθα
ουάου παίζεις σε συγκρότημα και μάλιστα ντραμς? τι μουσική παίζετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top