Παίζετε κάποιο μουσικό όργανο;

ΝΕΦΥ

Νεοφερμένος

Η ΝΕΦΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κεχρόκαμπος (Καβάλα). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
εγω παιζω πιανο κ εχω ενα προβλημα ...δν μπορω να βρω στο internet δωρεαν παρτιτουρες για ξενα καινουργια τραγουδια ...ξερετε κανενα site?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GATE 7

Νεοφερμένος

Ο GATE 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Οχιά διτσούτσουνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bj.eirini

Νεοφερμένος

Η bj.eirini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
γεια σας!!!!!λοιπον εγω παίζω 1.5 χρονο κλασική κιθάρα κ 5 μήνες ηλεκτρική κιθάρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Και ναι!η θεια μου επιτελους μου εδωσε την κιθαρα που ζηταω εδω και καααααααατι χρονια!!!:dance:ειναι κλασικη,οχι καποιας μαρκας αλλα dates back to the 1950s-60s,οταν η θεια μου ηταν στα νιατα της.χρειαζεται επειγόντως κουρδισμα και το πλαστικο απο το ενα κλειδι εχει σπασει,αλλα δε βαριεσαι...θα τα διορθωσουμε :D
το προβλημα μου ειναι οτι δε μπορω να κρατησω σταθερη μια νοτα(ακομα παλευω τις νοτες και εχω ενα βιβλιο με μελωδικες ασκησεις απο μια φιλη μου,γιατι δεν ξερω κατι παραπανω)και συνεπως οταν αλλαζω χορδη κανει αυτο το εκνευριστικο "γκτνννννν":P
καμια συμβουλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Η συμβουλή είναι να κάνεις κάποια μαθήματα για να μην πάθεις και καμιά ζημιά στα χέρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
το ξερω αλλα δεν προλαβαινω με τιποτα.αλλωστε για την πλακα θελω να μαθω,να παιζω κομματια που μου αρεσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Η συμβουλή είναι να κάνεις κάποια μαθήματα για να μην πάθεις και καμιά ζημιά στα χέρια.

Αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
καμια συμβουλη?

Αν καταλαβα καλα, εχεις φιλη που ξερει κιθαρα. Αφου λοιπον δεν παιζει να πας σε δασκαλα, βαλτην κατω να σου δειξει τα απολυτος βασικα στο πως τοποθετεις τα χερια, πως παιζεις και τα σχετικα μην παθεις καμια ζημεια, να παρεις και οσο το δυνατων πιο σωστες βασης, και απο εκει και περα παλεψε το με το να ασχολισε πολυ και με το να χρησιμοποιεις το net σαν φιλο... (τοσα sites + youtube δεν υπαρχουν αδικα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ναι,καλα θυμασαι.απλα επειδη δεν καινουμε και ΤΟΣΗ παρεα πια και δνε ξερω αν θα εχουμε καποια ωρα κοινη.τεσπα,θα της πω,αυτο δεν το ειχα σκεφτει.thnx ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metalrockheart

Νεοφερμένος

Η Metalrockheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παίζω πλήκτρα εδώ και 5 χρόνια,φέτος είμαι στον 6ο και συνεχίζω for ever!
Είναι καταπληκτικό να παίζεις μουσική! Και ειδικά τώρα που έχω αποκτήσει κάποια πείρα και αρχίζω και παίρνω μέρος στις ορχήστρες του ωδείου μου..Επίσης είναι πολύ ωραίο όταν συναντάς κάποιον που έχει την ίδια τρέλα με εσένα...π.χ. να παίζετε το ίδιο μουσικό όργανο...Νιώθεις σαν να ξέρεις τον άλλον για χρόνια...
Το μόνο που δεν έχω πραγματοποιήσει ακόμα είναι να φτιάξω το δικό μου ροκ γκρουπάκι αλλά πού θα μου πάει....:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Ποο τώρα το είδα το θέμα..
Ρε παιδιά ακουστε πραγμα, φέτος το συγκροτημα οργανωθηκε (καναμε live να πούμε και ετς) και οργανώνεται και αλλη μια συναυλια λιαν συντομως, και φέτος παννελήνιες...Μιλάμε τον π**λο, ίσα που προλαβαίνουμε να κάνουμε πρόβες..καθε κυριακες μόνο κανα 4ωρο..
Τι ήθελα να πω? Α ναι
Οποιος είναι απο κοντινη περιοχή (Βοιωτία κυριως...προς το παρον) και ασχολείται με μουσικη, φανταζομαι, δεν θέλετε εξηγηση περι τι είδους, να επικοινωνήσει , για να κανονησουμε τίποτα!!
Δεν εννοω να κανω μαθήματα κιθαρας!! Οποιος είναι σε συγκρότημα, ή δεν είναι αλλα ψήνεται να παιξει (αν μπορει φυσικα,κατι θα κανονησω) να μου πει, γιατι το καλοκαίρι ειδικα ψήνεται μια μεγαλη φαση, τύπου rockwave (λιγο μικροτερο).Αυτα..
Keep rockin' μάγκες, και metal up your ass!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metalrockheart

Νεοφερμένος

Η Metalrockheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ποο τώρα το είδα το θέμα..
Ρε παιδιά ακουστε πραγμα, φέτος το συγκροτημα οργανωθηκε (καναμε live να πούμε και ετς) και οργανώνεται και αλλη μια συναυλια λιαν συντομως, και φέτος παννελήνιες...Μιλάμε τον π**λο, ίσα που προλαβαίνουμε να κάνουμε πρόβες..καθε κυριακες μόνο κανα 4ωρο..
Τι ήθελα να πω? Α ναι
Οποιος είναι απο κοντινη περιοχή (Βοιωτία κυριως...προς το παρον) και ασχολείται με μουσικη, φανταζομαι, δεν θέλετε εξηγηση περι τι είδους, να επικοινωνήσει , για να κανονησουμε τίποτα!!
Δεν εννοω να κανω μαθήματα κιθαρας!! Οποιος είναι σε συγκρότημα, ή δεν είναι αλλα ψήνεται να παιξει (αν μπορει φυσικα,κατι θα κανονησω) να μου πει, γιατι το καλοκαίρι ειδικα ψήνεται μια μεγαλη φαση, τύπου rockwave (λιγο μικροτερο).Αυτα..
Keep rockin' μάγκες, και metal up your ass!!


Χα,χα!!! Από αύριο μετακομίζω Βοιωτία!!! :P
Αχ,πού θα μου πάει,όλο και κάποιος θα βρεθεί κ εδώ να ψήνεται για ροκιές!!!

A! Και φυσικά συμφωνώ: KEEP ROCKIN' YOUR WORLD!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimbadunas

Νεοφερμένος

Ο μικρος D I C E αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
εγω παιζω κιθαρααααααα ηλεκτρικη και ακουστικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza100

Νεοφερμένος

Η Κν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
ακορντεόν κ΄πιάνο. . . .. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katigko

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιζω... πιανο, αρμονιο, κιθαρα(ηλεκτρικη, ηλεκτρακουστικη), τουμπερλεκι, κλαρινετο και ηλεκτρικο μπασσο...(και κανω και φωνητική:D)......music is my life..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Eγω παιζω μπασο αλλα δεν εχω ακριβως συγκροτημα (τωρα φτιαχνομαστε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
εγώ κάνω 3 χρόνια φλογέρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Eγω παιζω μπασο αλλα δεν εχω ακριβως συγκροτημα (τωρα φτιαχνομαστε)

Ψηστο, εκει μαθαίνεις πραγματικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top