Πίσω στα σχολεία

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Ρε παιδιά σήμερα δεν πολυκατάλαβα τι έγινε ακριβώς...Μαζί με κάτι συμμαθητές μου ήμασταν απ'έξω και βλέπαμε τους άλλους μέσα να κρεμάνε τα πανό.Οι καθηγητές ήταν λίγα μέτρα πιο κεί από μας.Σε κάποια φάση 3 καθηγητές μπήκαν μέσα μαζί με τα παιδιά του γυμνασίου.Τα παιδιά ήταν μέσα εκεί όπου κάνουμε προσευχή και ο διευθυντής προσπαθούσε να τους καθησυχάσει.Τελικά όλοι επέμεναν για κατάληψη.Εν τω μεταξύ απ'έξω έφυγαν κάποιοι καθηγητές (βαρέθηκαν να περιμένουν,μπήκαν στα αυτοκίνητά τους και γύρισαν στα σπίτια τους και μάλιστα με κάποιους από αυτούς είχαμε και μάθημα σήμερα).Αλλά όταν εγώ και αυτοί οι συμμαθητές μου που δεν κάναμε κατάληψη φύγαμε,κάποιοι μας είπαν πως θα παρθούν απουσίες άμα φύγαμε,αφού μπήκαν κάποιοι καθηγητές μέσα.Αλλά τρεις καθηγητές θα πάρουν παρουσίες από 9 τμήματα???Φυσικά εμείς δεν πιστέψαμε τα λεγόμενά τους και φύγαμε.Τελικά τι γίνεται?Πάρθηκαν απουσίες?Σήμερα το μεσημέρι θα πάω να πάρω την αδερφή μου από το δημοτικό και θα δω και το φιλόλογό μου που πάει να πάρει τα παιδιά του.Αυτός ο φιλόλογος ήταν από αυτούς που ήταν μέσα στο κτίριο.Να τον ρωτήσω ή θα γίνω ρεζίλι??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αυτοι οι καθηγητές που εκαναν μαθημα, θα έβαλαν απουσίες. Αν οι άλλοι έφυγαν, θα είχατε "κενο", οποτε δεν θα μπήκαν απουσίες.
Καλα, για ποιο λόγο κάνατε κατάληψη απο τωρα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Από αυτούς τους που μπήκαν μέσα (και λογικά θα βγήκαν μόλις φύγαμε) μόνο με έναν από αυτούς είχαμε μάθημα σήμερα οπότε μία απουσία θα πήρα όλη κι όλη!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
το πόσο κουτός είσαι :hehe: Φέτος έχω σκοπό όμως να κάνω λίγες απουσίες συγκριτικά με τις 100 περσινές, τις 90 προπέρσινες και τις
Κοπάνες,κοπάνες;
Just kidding. :P
Αυτοι οι καθηγητές που εκαναν μαθημα, θα έβαλαν απουσίες. Αν οι άλλοι έφυγαν, θα είχατε "κενο", οποτε δεν θα μπήκαν απουσίες.
Καλα, για ποιο λόγο κάνατε κατάληψη απο τωρα; :P
Σας εκλιπαρώ,μην με προκαλείτε να προβώ σε απρεπείς χαρακτηρισμούς ενός βλαμμένου που πήγε και έλεγε ότι η κατάληψη του Γυμνασίου, με το οποίο είμαστε στο ίδιο προαύλιο,δεν είναι μόνο του Γυμνασίου,αλλά και του Λυκείου,πράγμα που δεν ίσχυε.:(
Γενικά,ώρες-ώρες απορώ αν ως γυμνασιόπαιδο ήμουν και΄γω τόσο ηλίθιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Σημερα στο γυμνασιο (ειμαστε στον ιδιο χωρο) πηγε να γινει καταληψη για τα βιβλια.
Οτι να ναι λες και αυτοι π την εκαναν τους ενδιαφερουν τα βιβλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Σημερα στο γυμνασιο (ειμαστε στον ιδιο χωρο) πηγε να γινει καταληψη για τα βιβλια.
Οτι να ναι λες και αυτοι π την εκαναν τους ενδιαφερουν τα βιβλια.

Αυτό ακριβώς!!!Λες και στο δικό μου το σχολείο αυτοί που κάνουν κατάληψη το κάνουν γιατί δεν μας έχουν φέρει λεωφορεία και οι άλλοι από τα άλλα χωριά έρχονται με το αστικό.Όλα για να χάσουν μάθημα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Βασικα αυτος π του την οργανωσε ειναι 3 χρονια γ γυμνασιου.
Τι δεν εχει βιβλια μας λεει τοτε.
Επισης μιας και τα ξεσκιζει στο διαβασμα του συμπαρασταθηκαν αλλα 3 ατομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Βασικα αυτος π του την οργανωσε ειναι 3 χρονια γ γυμνασιου.
Τι δεν εχει βιβλια μας λεει τοτε.
Επισης μιας και τα ξεσκιζει στο διαβασμα του συμπαρασταθηκαν αλλα 3 ατομα

Έτσι γίνεται παντού.Είναι 2-3 σε κάθε σχολείο που τα οργανώνουν αυτά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Απλα διαλυθηκε ειπε η διευθυντρια θα φας 5ημερη.
Οι αλλοι με το που το ακουσαν φοβηθηκαν πηγαν να ανοιξουν για 1 καθηγητη λυκειου και μπηκαν οι καθηγητες γυμνασιου μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Απλα διαλυθηκε ειπε η διευθυντρια θα φας 5ημερη.
Οι αλλοι με το που το ακουσαν φοβηθηκαν πηγαν να ανοιξουν για 1 καθηγητη λυκειου και μπηκαν οι καθηγητες γυμνασιου μεσα

Αυτά είναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Κοπάνες,κοπάνες;
Just kidding. :P

Σας εκλιπαρώ,μην με προκαλείτε να προβώ σε απρεπείς χαρακτηρισμούς ενός βλαμμένου που πήγε και έλεγε ότι η κατάληψη του Γυμνασίου, με το οποίο είμαστε στο ίδιο προαύλιο,δεν είναι μόνο του Γυμνασίου,αλλά και του Λυκείου,πράγμα που δεν ίσχυε.:(
Γενικά,ώρες-ώρες απορώ αν ως γυμνασιόπαιδο ήμουν και΄γω τόσο ηλίθιο.:P

Βρε, μπας και παμε στο ιδιο σχολειο??
Αιτηματα γυμνασιου:
1.το λυκειο δεν εχει καθηγητες(!!!!!!):hmm::hmm:
2.να προσλαβουν φυλακα(btw φυλακα εχουμε):worry::worry:
3. να αλλαξει το εκπαιδευτικο συστημα:P:P
Α.και μην παραλειψω να πω οτι ηρθε η πυροσβεστική(παραλιγο να βαλουν φωτια στις τουαλετες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εσείς,για ρώτα την υπόλοιπη Ελλάδα.:P

Όλες οι γερμανικών του νομού έστειλαν παιδιά για Β στο κρατικό μέσω σχολείου:P και από ότι μαθαίνω σε πολλές περιοχές πολλά σχολεία το κάνουν επίσης;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitraKapa

Νεοφερμένος

Η DimitraKapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Όλες οι γερμανικών του νομού έστειλαν παιδιά για Β στο κρατικό μέσω σχολείου:P και από ότι μαθαίνω σε πολλές περιοχές πολλά σχολεία το κάνουν επίσης;)
κ εμας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Γι αυτο τις θαυμαζω κατι τετοιες...
Τιποτα δεν ειναι ακατορθωτο ΜΟΝΟ μεσω του σχολειου... Απλα χρειαζονται οι καταλληλοι ανθρωποι και η αναλογη προσπαθεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Σ'εμάς η καθ των γαλλικών στο τέλος της χρονιάς θα τους στείλει όλους για ΚΠΓ επίπεδο Α και η γερμανικού το αντίστοιχο στα γερμανικά.Για επίπεδο Β δεν το βλέπω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Κοπάνες,κοπάνες;
Just kidding. :P

[....]

Εεε ναι :P Εγώ κάνω smart-κοπάνες, δε φεύγω τη μία ώρα για να έρθω ξανά την άλλη, κάθομαι σπίτι μου :hehe: κάνω μοναδικά τετραήμερα ΠΣΚΔ :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εγώ μια φορά που έκανα πως δεν ένιωθα καλά και μετά από 40 κύματα έπεισα την μαμά μου να κάτσω σπίτι, ύστερα βαριόμουν την ζωή μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εγω φετος τις κοπανες σαν γ λυκειου θα τις κοψω.
Περυσι στην β λυκειου τον τελευταιο μηνα οταν ειχα ιστορια δεν πατουσα καν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγω φετος τις κοπανες σαν γ λυκειου θα τις κοψω.
Περυσι στην β λυκειου τον τελευταιο μηνα οταν ειχα ιστορια δεν πατουσα καν
Φέτος απαγορεύεται να κάνετε απουσίες γενικά. Θα τις έχετε για να λείπετε τον τελευταίο μήνα καθημερινά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Φέτος απαγορεύεται να κάνετε απουσίες γενικά. Θα τις έχετε για να λείπετε τον τελευταίο μήνα καθημερινά. :P
Το ξέρω για αυτό δεν κάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top