Πίσω στα σχολεία

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Γιατι πιστευεις οτι λεω ψεματα.
Οντως θα χουμε 3 6ωρα και 2 7ωρα.
Υ.Γ. Μιαλω για τον τοπο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Η Γ' Λυκείου έχει 31 διδακτικές ώρες στο ωρολόγιο πρόγραμμά της .... Φέτος θα έχουμε μόνο 1 ώρα γυμναστική.
Άλλαξε φέτος και οι ώρες γυμναστικής αυξήθηκαν σε 2. (Δηλαδή θα έχετε ακόμα μία κενή ώρα την εβδομάδα). Άρα σύνολο 32 ωρών.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
(Δηλαδή θα έχετε ακόμα μία κενή ώρα την εβδομάδα)


Έλα τώρα, μην ακούω αηδίες, 3 χρόνια Λύκειο και δεν είχα πάνω από 10 φορές κενό στη Γυμναστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έλα τώρα, μην ακούω αηδίες, 3 χρόνια Λύκειο και δεν είχα πάνω από 10 φορές κενό στη Γυμναστική.
Ο Δίας εννοεί προφανώς ότι η γυμναστική ως μάθημα είναι κάτι σαν κενή ώρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Ο Δίας εννοεί προφανώς ότι η γυμναστική ως μάθημα είναι κάτι σαν κενή ώρα. :)
Βασικά εξαρτάται, αν ο Γυμναστής μας μας άφηνε να παίζουμε ποδόσφαιρο τότε μετρούσε ως κενό, διαφορετικά αν μας έβαζε ρίψη σφαίρας τότε ευχόμουν να έκανα ΑΟΔΕ καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βασικά εξαρτάται, αν ο Γυμναστής μας μας άφηνε να παίζουμε ποδόσφαιρο τότε μετρούσε ως κενό, διαφορετικά αν μας έβαζε ρίψη σφαίρας τότε ευχόμουν να έκανα ΑΟΔΕ καλύτερα.
Ναι εξαρτάται από τον καθηγητή αν και οι περισσότεροι στο λύκειο είναι χλαροί. Κυρίως γιατί δεν μετράει ο βαθμός της γυμναστικής. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Παντως επειδη την αυξησαν το ξαναλεω.
Ε βεβαια να μην βγαλουμε την υλη και στην γυμναστικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Πωπω, σκέτη ράδιο αρβύλα είσαι ρε φίλε :P

Η Γ' Λυκείου έχει 31 διδακτικές ώρες στο ωρολόγιο πρόγραμμά της· ήτοι ένα 7ωρο και τέσσερα 6ωρα ή τρία 7ωρα και δύο 5ωρα ή οποιοσδήποτε άλλος συνδυασμός μάς δίνει στο σύνολο 31 ώρες :P
Φέτος θα έχουμε μόνο 1 ώρα γυμναστική.

2 ωρες γυμναστικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ρε τασο97 τι κανεισ 3υπνιοσ 6,45 εγω αμα δεν πηγαινε 8 παρα 10 δεν σηκωνομουν :hehe: κ μετα αυτη η φραση που δεν 8α την λεω τωρα 'κυρια να μπω?'αχχ συγκινηθηκα τωρα :'(:lol:

αντε καλη σχολικη σασ χρονια :clapup::clapup:
βασικα καθημερινα απο τις 6 ξυπνάω :P
Πας σε ιδιωτικό;:look: [...]
Οχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Εγώ κατα τις 7.15 . Χωρίς πρωινό though. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Είχε τύχει μια φορά να ξυπνήσω 7:55 :eek: Το πώς πήγα στο σχολείο είναι άλλο πράγμα: τσίμπλα και μαλλί αλα μπίτλς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καημενούλη..:cry_x:
Εγώ ξυπνάω 7:30-40. :teasing:
Α δε με πειράζει γιατί μεχρι τις 6:30 παίρνω πρωινό μεχρι τις 7:00 καθομαι να λύσω καμμια ασκηση, να διαβασω καμμια θεωρία κτλ και μετά ετοιμάζομαι γιατί στις 7:30 έρχεται το λεωφορείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Ειδικά,η μετάφρασή της,να μου λείπει! :D
Δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα ύλη αλλά θα κάνουμε ΚΑΙ λυρική ποίηση,απλά ελπίζουμε όντως οι υποσχέσεις περί μείωσης της ύλης να ισχύουν.^^

Καμάρι να μειώσουν και την δική μας:worry::worry:


Α δε με πειράζει γιατί μεχρι τις 6:30 παίρνω πρωινό μεχρι τις 7:00 καθομαι να λύσω καμμια ασκηση, να διαβασω καμμια θεωρία κτλ και μετά ετοιμάζομαι γιατί στις 7:30 έρχεται το λεωφορείο :P

Το δικό μου έρχεται 7.15:'(
Είπατε τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν ξέρω να μετακινούμαι με λεωφορεία. Γενικά,τα πάντα με εξαίρεση τα ιδιαίτερα δεν είναι πάνω από 10 λεπτά περπάτημα από το σπίτι μου.:P
Αλλά σας νιώθω γιατί κάθε πρωί ακόμη και να έχω κλείσει 9ωρο ύπνου νυστάζω αν ξυπνήσω από τις 7 αλλά είναι υπέροχη αυτή η ησυχία και η πρωινή δροσιά του Σεπτέμβρη.
Αύριο έχω Χημεία,θα κλάψουνε μανούλες.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εμας το λεωφορειο που φερνει τα παιδια στο σχολειο απο αλλα χωρια ερχεται 7.50 και φτανει γυρω στις 8.15... Ε 8.20-8.25 μπαινουμε :P
Προγραμμα: ( παντως η γυμναστικη δεν εχει εμφανιστει μεχρι τωρα και ανησυχω :look: )
Φυσικη
Ιστορια
Μαθηματικα
Ξενη γλωσσα ( μου αρεσει αυτο πολυ πολυ...''ξενη γλωσσα'' )
Αρχαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,820 μηνύματα.
Μας εφαγαν τα λεωφορεια ρε...αμάν πια! Και το κτελ εδω ειναι αισχρό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Αυτα εχει η επαρχια παιδια;)
Ελατε εδω που τα παντα ειναι κοντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εγώ είμαι πολύ τυχερός,διότι το σχολείο είναι 1 λεπτό με τα πόδια από το σπίτι μου.Ξυπνάω κάθε μέρα 8:15.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εγω ξυπναω 7:30 :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top