Πίσω στα σχολεία

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πισω στα σχολεια? Nobody cares,Φοιτητης :smoke:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ούτε καν. Dasvidanya, school years.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
θα βάλω τα κλάματα :( :(
ΘΕΛΩ ΣΧΟΛΕΙΟ

και τώρα πείτε μου πόσο τρελή είμαι που μου λείπουν οι καθηγητές και δεν χαίρομαι πως σε λίγο καιρό θα είμαι φοιτήτρια;
Αχ,ποσο σε καταλαβαινω..Και μενα μου ελειπαν τα παντα απο το σχολειο στην αρχη,συμμαθητες,καθηγητες,μεχρι και το θρανιο μου μου ελειπε και τα ξαφνικα διαγωνισματα!Αλλα σταδιακα συνηθιζεις τη νεα σου ζωη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ποιός μαλάκας το έκανε bump;
Έχουμε ακόμα χρόνο μέχρι να γυρίσουμε στα κελιά, άντε τώρα, βιάζεστε να ούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ποιός μαλάκας το έκανε bump;
Έχουμε ακόμα χρόνο μέχρι να γυρίσουμε στα κελιά, άντε τώρα, βιάζεστε να ούμε.
Περναειι ο καιρος γρηγορα δυστυχως..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Δυστυχώς έχουν μείνει 3 βδομαδες περιπου!!! Δεν ειναι και πολυ!! :confused: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δυστυχώς έχουν μείνει 3 βδομαδες περιπου!!! Δεν ειναι και πολυ!! :confused: :(
Για ρωτα και μενα που αρχιζω 3 Σεπτεμβρη Αγγλικα τα πτυχια μοου :mpinelik::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Δυστυχώς έχουν μείνει 3 βδομαδες περιπου!!! Δεν ειναι και πολυ!! :confused: :(
Γι' αυτο οτι ειναι να κανουμεεε να το κανουμε τωρααααααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Για ρωτα και μενα που αρχιζω 3 Σεπτεμβρη Αγγλικα τα πτυχια μοου :mpinelik::mpinelik:

οοοο τα απαιχθάνομαι τα αγγλικα!!:mad: Μόνο τα λοουερ εχω παρει και το προφισενσι μετά το σχολείο..!! εσυ τι δινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
24 και σήμερα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
τελειως τρελη:P Εγω ανυπομονω να φυγω απο αυτους και να γινω φοιτητρια και εσυ τωρα που τελειωσες αυτην την περιοδο γεματη διάβασμα και αγχος που για μενα τώρα αρχίζει θες να ξαναγυρισεις..!?!??!
:hmm:
Απλά πέρασα πάρα πολύ καλά στο σχολείο, οι καθηγητές φταίνε κυρίως για αυτό :redface:


Αχ,ποσο σε καταλαβαινω..Και μενα μου ελειπαν τα παντα απο το σχολειο στην αρχη,συμμαθητες,καθηγητες,μεχρι και το θρανιο μου μου ελειπε και τα ξαφνικα διαγωνισματα!Αλλα σταδιακα συνηθιζεις τη νεα σου ζωη..
και εγώ δεν μπορώ ακόμα να δεχθώ πως δεν θα ξανανιώσουμε αυτή την αίθηση π.χ στον Αγιασμό back to school κατάσταση, στην αρχή αρχή που είμαστε ακόμα απο το καλοκαίρι και δεν μπαίνουμε αμέσως σε ρυθμούς... ή στο τέλος με τα μπουγέλα και το "τα λέμε του χρόνου"...
τις πλάκες, τις εκδρομές, τους καθηγητές... γενικα αυτή την ατμόσφαιρα.

Δεν μου αρέσει αυτή η αλλαγή. Μια χαρά ήμουν εδώ. Άσε που κιόλας στο σχολειάκι μου ούτε προβλήματα υπήρχαν ούτε τπτ και οι καθηγητές κοντά στα παιδιά ήταν, ούτε καυσαέρια ούτε κίνηση ούτε κίνδυνος...
Τώρα άντε να κατεβαίνω Αθήνα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Απλά πέρασα πάρα πολύ καλά στο σχολείο, οι καθηγητές φταίνε κυρίως για αυτό :redface:



ΟοΟοο αλήθεια? αα εμενα ακριβως το αντιθετο..μπορει να φταινε και αυτοι που θελω να φυγω...!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
ΟοΟοο αλήθεια? αα εμενα ακριβως το αντιθετο..μπορει να φταινε και αυτοι που θελω να φυγω...!!!:P
Το σχολείο μου ήταν μικρό οπότε οι καθηγητές ήταν κοντά μας, σαν παιδιά τους μας είχαν. Δεν θα δεις ποτέ αδιαφορία και στυλάκι...
Επισκέπτονται και παλαιοι μαθητές το σχολείο, αν δεν περνούσαν καλά δε νομίζω να ξαναπάταγαν το πόδι τους, όμως κάθε χρόνο θα δεις πάντα στις γιορτές Χριστουγέννων-Πασχα και καλοκαιριού πλακώνουν παλαιοί μαθητές για να δουν τους καθηγητές. Το ίδιο σκοπεύω να κάνω και εγώ.

Αυτό από μόνο του κάτι λέει για το πως περάσαμε :)

Αν κάτι με δυσαρέστησε τα 3 χρόνια που ήμουν στο λύκειο, αυτό ήταν μερικά ανώριμα άτομα που είχα για συμμαθητές... τίποτα άλλο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Το σχολείο μου ήταν μικρό οπότε οι καθηγητές ήταν κοντά μας, σαν παιδιά τους μας είχαν. Δεν θα δεις ποτέ αδιαφορία και στυλάκι...
Επισκέπτονται και παλαιοι μαθητές το σχολείο, αν δεν περνούσαν καλά δε νομίζω να ξαναπάταγαν το πόδι τους, όμως κάθε χρόνο θα δεις πάντα στις γιορτές Χριστουγέννων-Πασχα και καλοκαιριού πλακώνουν παλαιοί μαθητές για να δουν τους καθηγητές. Το ίδιο σκοπεύω να κάνω και εγώ.

Αυτό από μόνο του κάτι λέει για το πως περάσαμε :)

Αν κάτι με δυσαρέστησε τα 3 χρόνια που ήμουν στο λύκειο, αυτό ήταν μερικά ανώριμα άτομα που είχα για συμμαθητές... τίποτα άλλο :D

Aαα έτσι εξηγείται..!! Τωρα οκ το δεχομαι.. Μια χαρα σε βρίσκω..!!!:) αα εμεις εχουμα πολλα ανωριμα και οχι λιγα οπως εσεις, ισως και αυτο ειναι ενας λογος και είναι και λιγο μεγαλο σχολειο..!!! Καλη συνέχεια πάντως στην φοιτητικη σου ζωη!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι καλοκαιρι μην φευγειςςςςςςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.

Stefania96

Νεοφερμένος

Η Stefania96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Από την μια μου έχει λείψει το σχολείο και λέω άντε να ανοίξει καινούρια σχολικά πράγματα τα παιδιά οι μαλακίες μέσα στην τάξη....αλλά από την άλλη όταν θα αρχίσουν τα διαγωνίσματα και το πολύ διάβασμα θα λέω "Που είσαι ρε καλοκαιράκι?" .....και θα πάω και δευτέρα λυκείου φέτος.... τα αστεία τελείωσαν....πρέπει αυτά τα δύο χρονάκια να στρωθώ για να εκπληρώσω τον στόχο μου.....όλα καλά εύχομαι να πάνε.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EternalDreamer

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top