Πέφτουλες

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
απο ποτε περπατανε οι ραπαδες προκλητικα;
γιατι σαν ραπας περπαταω χδ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
η λαουρα με την κλεο πατρα νμζ τα ειπαμε οσα επρεπε να ειπωθουνε τρελη διδυμαρα οποιος θελει τα παθαινει ετσι και αλλιως τοσο καιρο στο τσατ καταλαβαμε οτι δεν δινεις καθολουυυ δικαιωματα και εισαι ποιοτικο ατομο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αυτό δεν μπορείς να το κρίνεις η ίδια, πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
εμελεντ ^^
τουλαχιστον τετοια σχολια ακουω....απο κει κ περα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Εμένα μου έχει πει τύπος που με κοίταζε όλο το βράδυ κτλ και με τον οποίο μόλις είχα πει 2 κουβέντες: "Βερόνικα είσαι θεά σκέψου το." Έκλεισε το μάτι κ νόμιζε ότι αυτό ήταν πέσιμο. ΟΟΟΟΚ. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Tελικά veronica όλοι (δυνητικά) νομίζουμε ότι έχουμε δίκιο, ο καθένας από την πλευρά του. Εσύ, αυτός, ... κοκ. Το άδικο στις ανθρώπινες σχέσεις είναι υποκειμενικό. Άδικο ποιος έχει ή μάλλον ποιος έχει τα κότσια να το ομολογήσει ότι λέει αρλούμπες; Βαρέθηκα σ' αυτήν την χώρα, την πλειοψηφία των νέων ανθρώπων να θεωρούν ότι έχουν δίκιο στα πάντα, ότι είναι φωστήρες, ότι πάντα φταίνε οι άλλοι, ότι οι ίδιοι είναι ξεχωριστοί, ..κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Tελικά veronica όλοι (δυνητικά) νομίζουμε ότι έχουμε δίκιο, ο καθένας από την πλευρά του. Εσύ, αυτός, ... κοκ. Το άδικο στις ανθρώπινες σχέσεις είναι υποκειμενικό. Άδικο ποιος έχει ή μάλλον ποιος έχει τα κότσια να το ομολογήσει ότι λέει αρλούμπες; Βαρέθηκα σ' αυτήν την χώρα, την πλειοψηφία των νέων ανθρώπων να θεωρούν ότι έχουν δίκιο στα πάντα, ότι είναι φωστήρες, ότι πάντα φταίνε οι άλλοι, ότι οι ίδιοι είναι ξεχωριστοί, ..κλπ.
δεν είπα κάτι τέτοιο. και αυτός είχε κάτι στο μυαλό του που μάλλον εξέφρασε με τον λάθος τρόπο ούτε εγώ είμαι απόλυτα σωστή σε όλα. εγώ απλώς κατέθεσα το περιστάτικο όπως συνέβη. και πράγματι το άδικο είναι υποκειμενικό και ισχύει απόλυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Έκανε μια βλακεία ο τύπος. Θα του πάρουμε το κεφάλι; Αν για κάθε βλακεία που ακούμε ημερησίως, απορρίπτουμε ανθρώπους τότε..θα καταλήξουμε μόνοι μας. Όλοι κάνουμε λάθη και έχουμε δικαίωμα σ' αυτό όπως και στην δεύτερη ευκαιρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Έκανε μια βλακεία ο τύπος. Θα του πάρουμε το κεφάλι; Αν για κάθε βλακεία που ακούμε ημερησίως, απορρίπτουμε ανθρώπους τότε..θα καταλήξουμε μόνοι μας. Όλοι κάνουμε λάθη και έχουμε δικαίωμα σ' αυτό όπως και στην δεύτερη ευκαιρία.
οταν δεν γνωριζεις τον αλλο η πρωτη εντυπωση μετραει πολυ. αν σου δειξει κατι που δεν σ κανει τοτε απομακρυνεσαι διακριτικα. και fyi την ειχε την δευτερη ευκαιρια του και συνεχισε. οποτε εφαγε delete ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis Maniatis

Νεοφερμένος

Ο Makis Maniatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τα κορίτσια να χαίρονται που υπάρχουνε και πέφτουλες και δεν είναι όλοι ζαβλακωμένοι στον υπολογιστή. Σίγουρα υπάρχουνε και καραγκιόζηδες αλλά δεν γίνεται να είναι όλοι τέλειοι. Έτσι λέει η στατιστική δηλαδή. Και στο χωριό των γαμάτων να πας 1 στους 10 θα είναι μαλάκας. Απλό δεν είναι; Αφού σας τα εξηγεί ρε παιδιά ο Μάκης ο Μανιάτης τι να λέμε τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Καποιες φορες μου εχει τυχει να μου την πεσουν πολυ "φθηνα" και με ασχημο τροπο.
Το χειροτερο πεσιμο ειχε γινει στο σχολειο απο συμμαθητη μου. Εκει που καθομουν και εγραφα,τσουπ ερχεται και καθεται διπλα μου και αφου κοιταει καπου,μου λεει:"Αχ,εισαι πολυ κ***α! Σε σκεφτομαι καθε βραδυ γυμνος.":confused:
Εφαγε ενα γερο βρισιδι και δεν με ξαναενοχλησε.
Ενταξει,καταλαβαινουμε πως θες να ριξεις γκομενα και να κοκορευτεις στους φιλους σου,αλλα δεν ειμαστε και αξεσουαρ,οποτε σου καυλωσει να σου κατσουμε. Φερσου πιο εξυπνα και πιο ευγενικα,μην εισαι γομαρι.
Επισης,προσωπικα βρισκω ενοχλητικο το να περπατας στο δρομο και να σου λενε:"Ψιιιιτ! Ψιιιτ!"
Σορρυ,αλλα δεν ειμαι η γατουλα σου για να σε ακουσω και να σε πλησιασω. Μπορεις να με πλησιασεις με διαφορετικο τροπο.
Μπορει να ακουγομαι υπερβολικη η' ξινη,but that's me!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Καποιες φορες μου εχει τυχει να μου την πεσουν πολυ "φθηνα" και με ασχημο τροπο.
Το χειροτερο πεσιμο ειχε γινει στο σχολειο απο συμμαθητη μου. Εκει που καθομουν και εγραφα,τσουπ ερχεται και καθεται διπλα μου και αφου κοιταει καπου,μου λεει:"Αχ,εισαι πολυ κ***α! Σε σκεφτομαι καθε βραδυ γυμνος.":confused:
Εφαγε ενα γερο βρισιδι και δεν με ξαναενοχλησε.
Ενταξει,καταλαβαινουμε πως θες να ριξεις γκομενα και να κοκορευτεις στους φιλους σου,αλλα δεν ειμαστε και αξεσουαρ,οποτε σου καυλωσει να σου κατσουμε. Φερσου πιο εξυπνα και πιο ευγενικα,μην εισαι γομαρι.
Επισης,προσωπικα βρισκω ενοχλητικο το να περπατας στο δρομο και να σου λενε:"Ψιιιιτ! Ψιιιτ!"
Σορρυ,αλλα δεν ειμαι η γατουλα σου για να σε ακουσω και να σε πλησιασω. Μπορεις να με πλησιασεις με διαφορετικο τροπο.
Μπορει να ακουγομαι υπερβολικη η' ξινη,but that's me!:/:


Έχεις δίκιο............Πολύ άκομψος τρόπος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Καποιες φορες μου εχει τυχει να μου την πεσουν πολυ "φθηνα" και με ασχημο τροπο.
Το χειροτερο πεσιμο ειχε γινει στο σχολειο απο συμμαθητη μου. Εκει που καθομουν και εγραφα,τσουπ ερχεται και καθεται διπλα μου και αφου κοιταει καπου,μου λεει:"Αχ,εισαι πολυ κ***α! Σε σκεφτομαι καθε βραδυ γυμνος.":confused:
Εφαγε ενα γερο βρισιδι και δεν με ξαναενοχλησε.
Ενταξει,καταλαβαινουμε πως θες να ριξεις γκομενα και να κοκορευτεις στους φιλους σου,αλλα δεν ειμαστε και αξεσουαρ,οποτε σου καυλωσει να σου κατσουμε. Φερσου πιο εξυπνα και πιο ευγενικα,μην εισαι γομαρι.
Επισης,προσωπικα βρισκω ενοχλητικο το να περπατας στο δρομο και να σου λενε:"Ψιιιιτ! Ψιιιτ!"
Σορρυ,αλλα δεν ειμαι η γατουλα σου για να σε ακουσω και να σε πλησιασω. Μπορεις να με πλησιασεις με διαφορετικο τροπο.
Μπορει να ακουγομαι υπερβολικη η' ξινη,but that's me!:/:
Αυτος περιμενε οτι ετσι θα ριξει γκομενα;Η ηθελε να το παιξει ειλικρινης;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
ο χειροτερος τυπος αγοριων!κλασικα παιδαρελια π δν εχουν ιδεα πως να κολακευσουν μια γυναικα κ να τς κεντρισουν την προσοχη!!!=//
μακριααα μααας!!απαπαααα!!!=Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Καλά πολλές κοπέλες είστε τραγικές σε αυτό το θέμα.Έρχετε κάποιος να σας μιλήσει,χωρίς ερωτική διάθεση,και τον βγάζετε πέφτουλα.Ακόμα και αν σας κοιτάξει κάποιος τον βγάζετε λιγούρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Καθηγητές πέφτουλες έχετε πετύχει; Εκεί είναι τα καλύτερα!! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Καθηγητές πέφτουλες έχετε πετύχει; Εκεί είναι τα καλύτερα!! :loltooth:

λολ,ειχαμε ενα γυμναστη στο γυμνασιο που εβαζε κοριτσια να κανουν ''περιεργες'' ασκησεις:PΓενικα ηταν πολυ ματακιας,αλλα πεσιμο δε θυμαμαι να χε κανει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
λολ,ειχαμε ενα γυμναστη στο γυμνασιο που εβαζε κοριτσια να κανουν ''περιεργες'' ασκησεις:PΓενικα ηταν πολυ ματακιας,αλλα πεσιμο δε θυμαμαι να χε κανει.
Εμας τις έβαζε να του κάνουν μασαζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ο χειροτερος τυπος αγοριων!κλασικα παιδαρελια π δν εχουν ιδεα πως να κολακευσουν μια γυναικα κ να τς κεντρισουν την προσοχη!!!=//
μακριααα μααας!!απαπαααα!!!=Ρ

Ο καθένας με τον τρόπο του κοπέλα μου. Υπάρχουν αυτοί που τα λένε ωμά, αυτοί που δεν λένε τίποτα κτλ.
Υπάρχουν γυναίκες που κολακεύονται από αυτό τον τρόπο πεσίματος. Μάλιστα θεωρώ πως είναι ένα ποσοστό πάνω από το 50% των γυναικών που μόλις ακούσουν "Πω τι κ****α εισαι εσύ, τι κ***ς είναι αυτός" κτλ κτλ φτιάχνονται και καλοαρέσονται. Γι'αυτό να μην τα ρίχνουμε όλα στους άνδρες. Είμαστε κι εμείς κάτι ζώα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top