Πέφτουλες

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ααα σήμερα έπεσα "θύμα" ενός κουλ πεσίματος.
Περιμένω το λεωφορείο ενώ βρέχει και δίπλα είναι ένας τύπος, μετά από κάνα 15λεπτο, ενώ το λεωφόρειο δεν έχει φανεί, περνάει μια γριούλα από μπροστά μας με μια ομπρέλα και λέει "αααα τι ωραία ομπρέλα", μετά με κοιτάει και μου λέει "Έχω κι εγώ μια παρόμοια σπίτι" εγώ "οκ, χέστηκα" (από μέσα μου) αλλά γελάω και μετά λέει "Βασικά έψαχνα αφορμή να σου μιλήσω. Κώστας." (δίνωντάς μου το χέρι του) για να συστηθεί. :P

Εεεε δεν είναι πολύ γλυκούλι να' ρχεται ο άλλος στο άκυρο και να δείχνει ενδιαφέρον; Χωρίς να σε προσβάλει ή να είναι αγενής ή να φαίνεται λιγούρης;
Δε χρειάζεται να σου πει κάτι χυδαίο, ή να χρησιμοποιεί ατάκες ζαχαροπλάστη, λιτά και όμορφα μπόιζ. :P


ομιτζι ελπίζω το παιδί να μην έχει λογαριασμό στο αι σκουλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Περιμένω το λεωφορείο ενώ βρέχει και δίπλα είναι ένας τύπος, μετά από κάνα 15λεπτο, ενώ το λεωφόρειο δεν έχει φανεί, περνάει μια γριούλα από μπροστά μας με μια ομπρέλα και λέει "αααα τι ωραία ομπρέλα", μετά με κοιτάει και μου λέει "Έχω κι εγώ μια παρόμοια σπίτι" εγώ "οκ, χέστηκα" (από μέσα μου) αλλά γελάω και μετά λέει "Βασικά έψαχνα αφορμή να σου μιλήσω. Κώστας."
Προς στιγμήν νόμιζα ότι σου την έπεσε η γριούλα με την ομπρέλα ρε συ. :worry:

Και ότι τη λέγανε και Κώστα. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Baby Lee

Νεοφερμένος

Η Baby Lee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Εεεε δεν είναι πολύ γλυκούλι να' ρχεται ο άλλος στο άκυρο και να δείχνει ενδιαφέρον;
Αν είναι όμορφος...:whistle:

Γιατί πιχι σε μένα, ατάκα του στυλ ''έψαχνα αφορμή να σου μιλήσω'', θα με έκανε μάλλον να ξανασκεφτώ αν πράγματι θέλω να περιμένω εκείνο το αργοπορημένο λεωφορείο (εκτός κι αν μιλάμε για κουκλάκια). Ξέρωγω αφού βρήκε την αφορμή, να μιλήσει, όχι να αναλύσει το συλλογιστικό του μονοπάτι (εκτός κι αν το μονοπάτι έχει ενδιαφέρον -είμαι πολύ διαλλακτική τελικά!-, αλλά το συγκεκριμένο δεν είχε και πολύ).:P

*κ για να μην παρεξηγηθώ, αν δε μιλάμε για κουκλίστικη φάτσα, τότε λίγο χιούμορ, λίγο εξυπνάδα, λίγο αυτοπεποίθηση κ είμαστε ντάξει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Τη χειρότερη αντίδραση κοπέλας σε πέσιμο αγοριού που έχω δει είναι έξω από κλαμπ.

Το θυμάμαι σαν τώρα. Σκύβει ένας λέει κάτι στην κοπέλα. Μετά εκείνη του κάνει μισό λεπτό. Εκείνος λέει ΟΚ! Και μετά εκείνη παίρνει το τακούνι και μπαμ...Του χώνει μία στο κεφάλι...

Δε θα το ξεχάσω. Δεν ξέρω αν ήξερε ο ένας τον άλλον πάντως αυτή θίχτηκε πολύ γιατί μετά το τακούνι έπεσαν και κάτι "γαλλικά". Από Σορμπόν και πάνω...
Βέβαια αυτός γέλαγε γιατί ήταν μεθυσμένος. Η κοπέλα πάντως είχε πάθει υστερία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αν είναι όμορφος...:whistle:

Γιατί πιχι σε μένα, ατάκα του στυλ ''έψαχνα αφορμή να σου μιλήσω'', θα με έκανε μάλλον να ξανασκεφτώ αν πράγματι θέλω να περιμένω εκείνο το αργοπορημένο λεωφορείο (εκτός κι αν μιλάμε για κουκλάκια). Ξέρωγω αφού βρήκε την αφορμή, να μιλήσει, όχι να αναλύσει το συλλογιστικό του μονοπάτι (εκτός κι αν το μονοπάτι έχει ενδιαφέρον -είμαι πολύ διαλλακτική τελικά!-, αλλά το συγκεκριμένο δεν είχε και πολύ).:P

*κ για να μην παρεξηγηθώ, αν δε μιλάμε για κουκλίστικη φάτσα, τότε λίγο χιούμορ, λίγο εξυπνάδα, λίγο αυτοπεποίθηση κ είμαστε ντάξει:P

Ε δεν έχει να κάνει η εμφάνιση, ο συγκεκριμένος δεν ήταν και κάνας κούκλος, ένα απλό παιδί ήταν, αλλά ο τρόπος του ήταν τόσο αστείος (με τη καλή έννοια) που δεν μπορούσες να τον βρίσεις ή να σου κάτσει άσχημα η όλη φάση.

λίγο χιούμορ, λίγο εξυπνάδα, λίγο αυτοπεποίθηση κ είμαστε ντάξει:P
Συμφωνώ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Προς στιγμήν νόμιζα ότι σου την έπεσε η γριούλα με την ομπρέλα ρε συ. :worry:

Και ότι τη λέγανε και Κώστα. :|

κι εγώ έτσι κατάλαβα στην αρχή....




πρέπει να ήταν ωραία η φάση πάντως :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana13

Νεοφερμένος

Η Iliana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Οι περισσοτεροι αντρες δεν ξερουν να στην πεφτουν ομορφα και ησυχα. και ειδικα στις ηλικιες 18-25 κοιτανε να αρπαξουν ο,τι τους κατσει.αλλα ρε παιδια δεν ειμαστε ολες ιδιες.for gods sake.εχω εναν γειτονα που οχι απλα ειναι πεφτουλας αλλα και λιγουρης και πολλα αλλα.ολο μου λεει προστυχιες αηδιες που νομιζει πως μου αρεσουν!! και μαλιστα σχολιαζει για συγκεκριμενο σημειο σωματος μου ετσι στο χαλαρο.και σ να μην εφτανε αυτο τον τελευταιο καιρο τολμαγε να απλωνει και χερι!!! και να του το λεω και να τον βριζω και να ειμαι ετοιμη να τον πλακωσω!!(το ατομο οταν ημουνα με το boyfriend σπιτι ερχοταν δηθεν να μας χαιρετησει) καποιοι αντρες θελουνε ντε και καλα να την απαυτωσουνε την αλλη.και νταξει στο δρομο κοιτανε λες και βλεπουνε πρωτη φορα γυναικα στη ζωη τους και λενε και κατι ωραια σχολια.πρεπει να χεις μεγαλη αναγκη για να το κανεις αυτο.και επισημαινω ΚΑΠΟΙΟΙ οχι ολοι.μην εχουμε και παρεξηγησεις.ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Οι περισσοτεροι αντρες δεν ξερουν να στην πεφτουν ομορφα και ησυχα. και ειδικα στις ηλικιες 18-25 κοιτανε να αρπαξουν ο,τι τους κατσει.αλλα ρε παιδια δεν ειμαστε ολες ιδιες.for gods sake.εχω εναν γειτονα που οχι απλα ειναι πεφτουλας αλλα και λιγουρης και πολλα αλλα.ολο μου λεει προστυχιες αηδιες που νομιζει πως μου αρεσουν!! και μαλιστα σχολιαζει για συγκεκριμενο σημειο σωματος μου ετσι στο χαλαρο.και σ να μην εφτανε αυτο τον τελευταιο καιρο τολμαγε να απλωνει και χερι!!! και να του το λεω και να τον βριζω και να ειμαι ετοιμη να τον πλακωσω!!(το ατομο οταν ημουνα με το boyfriend σπιτι ερχοταν δηθεν να μας χαιρετησει) καποιοι αντρες θελουνε ντε και καλα να την απαυτωσουνε την αλλη.και νταξει στο δρομο κοιτανε λες και βλεπουνε πρωτη φορα γυναικα στη ζωη τους και λενε και κατι ωραια σχολια.πρεπει να χεις μεγαλη αναγκη για να το κανεις αυτο.και επισημαινω ΚΑΠΟΙΟΙ οχι ολοι.μην εχουμε και παρεξηγησεις.ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ :P

οποτε βλεπω ωραια κοπελα στο δρομο αντιδρω καπως ετσι :redface:



οσο για τον μαλακα ριξε καμια μπουφλα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
μερικοι πραγματικα,κανουν λες κ δεν εχουν ξαναδει γυναικα-.-
ή αν δουν καμια κοπελιτσα με κολαν/τζην στενο (π τονιζουν κ απο πισω) λες και δεν εχουν ξαναδει...
χαμηλοκωλα ειναι η μανα τους; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Α γυμνασίου δεν πας? :confused: Για πες πως κάνουν οι συμμαθητές σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Α γυμνασίου δεν πας? :confused: Για πες πως κάνουν οι συμμαθητές σου...
νια,μιλαμε τελειως ανωριμα κ σπαστικα.
αν κ αυτη την εντυπωση την εχω δημιουργησει απο εκδρομη που ειχαμε παει κ ειχα φορεσει στενο σκισμενο τζην και μπλουζακι π πεφτει στον ωμο...τεσπα ολα καλα μεχρι το γυρισμο.
στο γυρισμο αρχισαν να πεταν διαφορες μαλακιες τυπου τι κωλος ειναι αυτος κτλ
εεεεεε ρε χουφτωμα-.-
και ολα αυτα με ποιο ΔΙΚΑΙΩΜΑ;
κανενα,βρωμολιγουρια του σατανα><
κ γενικοτερα ετσι κανουνε (χουφτωνουνε,τη πεφτουνε κτλ κτλ κτλ)
-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι, σε χάλασε εσένα. :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
προσωπικα,ναι με χαλασε :p
γιατι ειναι πολυ ενοχλητικο><
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αν σε ενοχλούσε να το' χες κόψει ήδη, ειδικά αν μιλάμε για συμμαθητές που τους βλέπεις καθημερινά.
Θυμάμαι κι εγώ στην ηλικία σου, κάτι τέτοια κάνανε, αλλά από ένα σημείο κι έπειτα τα' χα πάρει τόσο πολύ που σταμάτησαν να το κάνουν σε μένα και υπήρχε ένας "σεβασμός" ας πούμε.
Οι υπόλοιπες φίλες μου, τότε, μπορεί να τους έβριζαν κτλ αλλά τους άρεσε, χαμογελούσαν κτλ, αλλιώς θα' χαν κάνει το ίδιο που' έκανα εγώ.

Είναι απλά τα πράγματα. Αν κάτι δε σ' αρέσει, το τελειώνεις, αλλιώς, όπως είπε και ο npb σ' άλλο θέμα "τα θέλει ο πωπός σου". :P

Και μιλάω για το θέμα με τους συμμαθητές σου και όχι για άκυρους, εκεί απλά αδιαφορείς ή βρίζεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ναι, σε χάλασε εσένα. :sly:

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΑ ΠΡΟΣΤΥΧΙΕΣ ΔΕ ΘΕΛΩ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ, 12 είναι :P

Όλα τα αγόρια έτσι κάνουν στην Α και Β γυμνασίου, σιγά τα ωά.Και τα περισσότερα κοριτσάκια έτσι αντιδράνε "αχ τον ανώριμο, αχ τον μαλάκα, αχ βαχ" και μετά μόλις στηθεί το βυζί και στρογγυλέψει ο κώλος(γύρω στα 15 γίνονται αυτά από ότι έχω καταλάβει) μπαίνουν μες στο παιχνίδι.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
..και αν τότε που στηθεί το βυζί (σημείο Α) και στρογγυλέψει ο κώλος (σημείο Β), το αγοράκι δεν τις κοιτάξει σε αυτά τα σημεία Α και Β, το αποκαλούν μαλάκα, φλώρο, αδερφή, μαμάκια, καλό παιδί. Άβυσσος η yx της κοπέλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αν σε ενοχλούσε να το' χες κόψει ήδη, ειδικά αν μιλάμε για συμμαθητές που τους βλέπεις καθημερινά.
Θυμάμαι κι εγώ στην ηλικία σου, κάτι τέτοια κάνανε, αλλά από ένα σημείο κι έπειτα τα' χα πάρει τόσο πολύ που σταμάτησαν να το κάνουν σε μένα και υπήρχε ένας "σεβασμός" ας πούμε.
Οι υπόλοιπες φίλες μου, τότε, μπορεί να τους έβριζαν κτλ αλλά τους άρεσε, χαμογελούσαν κτλ, αλλιώς θα' χαν κάνει το ίδιο που' έκανα εγώ.

Είναι απλά τα πράγματα. Αν κάτι δε σ' αρέσει, το τελειώνεις, αλλιώς, όπως είπε και ο npb σ' άλλο θέμα "τα θέλει ο πωπός σου". :P

Και μιλάω για το θέμα με τους συμμαθητές σου και όχι για άκυρους, εκεί απλά αδιαφορείς ή βρίζεις!

βασικα εχω ζητησει ν το κοψουνε,πραγμα τ οποιο δν κανουνεεεεε ><
μαλιστα ενα απο αυτα τα μαλακισμενα μολις το εβρισα μ ειπε ''μ'αρεσει που με αγριεψες,με φτιαχνεις μωρο" -.-
καλα,τωρα το κοψανε λιγακι,αν ξεθαρεψανε με τις διακοπες κ το ξαναρχισουν,νταξ,θα παρω κ εγω αναποδες κ θα αρχισω ν βριζω κ να βαραω ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δε το ζητάς, το απαιτείς! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Πράγματι συμβαίνει κι αυτό, θυμάμαι έναν τύπο που αργότερα μπήκε στην παρέα μας, που τον βασάνιζαν(-με :( ) λόγω του ότι συμπεριφερόταν έτσι.Πολύ ντροπαλός και απόμακρος με τις γυναίκες, περνούσε μια διόροφη 20+ ξέρω γω και όταν δεν κοιτούσε κι αυτός τις έτρωγε.Γενικά η προεφηβική και εφηβική ηλικία έχει τις μαλακίες της, πρέπει να είσαι και λίγο δυνατός χαρακτήρας για να περάσει ομαλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Αφού είναι διαπιστωμένο ότι μια γυναίκα είναι λίγο "βαράτε με και ας κλαίω". :P Μεταξύ μας, έτσι; χαχαχα
Γενικά εκείνα τα πράγματα που γκρινιάζει και δήθεν δεν θέλει, μετά από χρόνια..τα ψάχνει απελπισμένα. Εξάλλου και οι γυναίκες άνθρωποι είναι με τις ίδιες ανάγκες (βιολογικές, σεξουαλικές,..κλπ) άλλο αν δεν το παραδέχονται για το σασπένς του στόρυ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top