Πέφτουλες

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δε το ζητάς, το απαιτείς! :P

καλα,τη Δευτερα θα παω κ θα τους πω "ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΞΑΝΑΓΓΙΞΕΤΕ,οποιος με ξαναγγιξει θα δει την αλλη μου πλευρα" αχαχα καλα,αλλα κοριτσακια δεν υπαρχουν; ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όλα τα αγόρια έτσι κάνουν στην Α και Β γυμνασίου, σιγά τα ωά.
Ευχαριστώ για το τσουβάλιασμα, αλλά υπάρχουν και άτομα που δεν έκαναν έτσι στα νιάτα τους - όπως ο υποφαινόμενος.
Η πλειονότητα των γκομενιδίων εκεί πέρα ήταν του "Αχ, όχι, μη μου χουφτώνεις τον κώλο. Επόμενη φορά κάν'το πιο δυνατά!". Κοριτσάκια που πολύ απλά δεν με ενδιέφεραν γιατί δεν άξιζαν τον σεβασμό μου.

Δεν μιλάω προσωπικά τώρα στην Τρελή διδυμάρα, αλλά θέλω να περάσω ένα γενικότερο μήνυμα στις κοπέλες: δεν αρκεί να ζητάτε τον "σεβασμό", πρέπει και να είστε άξιές του. Με άλλα λόγια, αν θέλετε να σας φέρονται σαν κυρίες, φερθείτε σαν κυρίες - όχι σαν πόρνες. :)

Και θα υπάρξουν σίγουρα τα άτομα που θα το εκτιμήσουν, να είστε σίγουρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Γιώργος, αφού τονίσω ότι δε με πολυαφορούν οι τόνοι ωριμότητας που είχες εσύ όταν ήσουν 12 χρονών, μάλλον θα επιμείνω στην άποψη μου, και για το χατίρι σου δε θα πω όλα, θα πω το 90%.Είτε λιγότερο είτε περισσότερο, είτε έμμεσα είτε άμεσα, τα αγόρια εμπλέκονται σε τέτοιες μαλακίες.Κάποια αγόρια, πράγματι δεν ενεπλάκησαν ποτέ σε τέτοιο συμβάν, όμως δεν είναι πολλά και...μεταξύ μας, τα περισσότερα από αυτά δεν είχαν και πολύ ανοιχτά τα μάτια τους ή κατάντησαν μπακούρια και ανέραστοι.Φυσικά και δε θέλω να κρίνω ΕΓΩ ποιο είναι το προτιμότερο, όμως ξέρω ότι είναι φυσιολογικό να κάνεις παιχνίδι με το άλλο φύλο.Σε εκείνες τις ηλικίες είναι πιο...άγαρμποι οι τρόποι, τι να κάνουμε.Μετά μαλακώνουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
νια,μιλαμε τελειως ανωριμα κ σπαστικα.
αν κ αυτη την εντυπωση την εχω δημιουργησει απο εκδρομη που ειχαμε παει κ ειχα φορεσει στενο σκισμενο τζην και μπλουζακι π πεφτει στον ωμο...τεσπα ολα καλα μεχρι το γυρισμο.
στο γυρισμο αρχισαν να πεταν διαφορες μαλακιες τυπου τι κωλος ειναι αυτος κτλ
εεεεεε ρε χουφτωμα-.-
και ολα αυτα με ποιο ΔΙΚΑΙΩΜΑ;
κανενα,βρωμολιγουρια του σατανα><
κ γενικοτερα ετσι κανουνε (χουφτωνουνε,τη πεφτουνε κτλ κτλ κτλ)
-.-

Σιγουρα καποια αφορμη βρισκουν και τα κανουν.μπορεις εξ αρχης να τους κοψεις τον αερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
και...μεταξύ μας, τα περισσότερα από αυτά δεν είχαν και πολύ ανοιχτά τα μάτια τους ή κατάντησαν μπακούρια και ανέραστοι.
Speak for yourself. Επειδή πολύ πιθανώς εσύ ή κάποιος γνωστός σου κατέληξε έτσι, δεν χρειάζεται να το ανάγεις σε "γενικό" φαινόμενο για να κάνεις αυτό το λάθος να φαίνεται πιο "μαλακό" ή για να μου ακυρώσεις τα επιχειρήματά μου. Άλλο το "είμαι ανέραστος και κολώνω να κάνω σαλαμάκια στις γκόμενες" και άλλο το "δεν με ενδιαφέρουν οι mainstream γκόμενες και δεν θα γίνω έρμαιο των κοινωνικών επιταγών".

Δεν θα σου δώσω αναφορά τι έχω επιτύχει εγώ με αυτές τις επιλογές μου - αφενός δεν σε αφορά, αφετέρου δεν θα ακούσεις. Όταν ανοίξεις λίγο τους ορίζοντές σου, μπορώ να σε διδάξω πάνω σε αυτά. :)

Αλοίμονο αν έπρεπε να κάνεις "σαλαμάκια" για να μην καταλήξεις "μπακούρι κι ανέραστος". Άμα κάθεσαι και γίνεσαι έρμαιο της σύγχρονης οχλαγωγίας και σπας τις αξίες σου για να μην... περιθωριοποιηθείς από τις γκομενίτσες της τάξης σου, είσαι άξιος της μοίρας σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι πως ωρες ωρες και οι κοπελες το παρακανουμε. Αν για παραδειγμα εγω ημουν αγορι και εβλεπα μια κοπελα η οποια εβγαζε κωλους βυζια απεξω και ηταν σαν να μου λεει ''Ορμα'' γιατι να μην το κανω; Ειναι ακριβως αυτο που λεει ο Γιωργος. Οταν εμπνεεις σεβασμο στον αλλο θα τον παρεις. Οταν δεν συμβαινει αυτο, μαλλον θα παρει κατι αλλο. Χοχοχο. Με λιγα λογια μην κλαιγομαστε και εμεις οι ''αθωες'' και ''ευαισθητες'' κορασιδες αλλα και τα αγορια μπορουν σε πολλες περιπτωσεις να μαζεψουν τις ξεχειλισμενες ορμονες τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
νια,μιλαμε τελειως ανωριμα κ σπαστικα.
αν κ αυτη την εντυπωση την εχω δημιουργησει απο εκδρομη που ειχαμε παει κ ειχα φορεσει στενο σκισμενο τζην και μπλουζακι π πεφτει στον ωμο...τεσπα ολα καλα μεχρι το γυρισμο.
στο γυρισμο αρχισαν να πεταν διαφορες μαλακιες τυπου τι κωλος ειναι αυτος κτλ
εεεεεε ρε χουφτωμα-.-
και ολα αυτα με ποιο ΔΙΚΑΙΩΜΑ;
κανενα,βρωμολιγουρια του σατανα><
κ γενικοτερα ετσι κανουνε (χουφτωνουνε,τη πεφτουνε κτλ κτλ κτλ)
-.-
Κοίτα, από την στιγμή που σε ενόχλησε -όπως είπες- το όλο σκηνικό, θα μπορούσες να το σταματήσεις και να τους το ξεκόψεις. Το θάρρος μην αναρωτιέσαι από που το παίρνουν.:P Τους προκαλλείς με το ντύσιμό σου και γενικά τον τρόπο που κουνιέσαι. Αν όντως δεν θες να τα συνεχίσουν αυτά απέναντι σου, καλύτερα να συμμαζεύεσαι όταν είσαι μπροστά τους. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κοίτα, από την στιγμή που σε ενόχλησε -όπως είπες- το όλο σκηνικό, θα μπορούσες να το σταματήσεις και να τους το ξεκόψεις. Το θάρρος μην αναρωτιέσαι από που το παίρνουν.:P Τους προκαλλείς με το ντύσιμό σου και γενικά τον τρόπο που κουνιέσαι. Αν όντως δεν θες να τα συνεχίσουν αυτά απέναντι σου, καλύτερα να συμμαζεύεσαι όταν είσαι μπροστά τους. ^^

μηπως να μη κουνιεμαι κιολας;
ή να μη ντυνομαι;
__________________________
το καλυτερο για μενα ειναι να
αδιαφορησω,αν το συνεχισουν
νταξ,θα παρω κ εγω αναποδες ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
@Τρελη διδυμαραα
Με το να τους φωνάξεις / βρίσεις δε θα γίνει τίποτα. Θα συνεχίσουν ακάθεκτοι. Σκοπός τους είναι να σου τραβήξουν την προσοχή. Αν τους δώσεις σημασία τους βοηθάς να πετύχουν το σκοπό τους.
Οπότε, αν έχουν γίνει ΤΟΣΟ ενολητικοί που να μην υποφέροντα, απλά αδιαφορείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αδιαφορια,τοτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
...τετοια σχολια χωρις να παιρνουν απαντηση?!!!εγω θα εριχνα λιγο δουλεμα , θα κανα λιγο παιχνιδι :E
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
@Τρελη διδυμαραα
Με το να τους φωνάξεις / βρίσεις δε θα γίνει τίποτα. Θα συνεχίσουν ακάθεκτοι. Σκοπός τους είναι να σου τραβήξουν την προσοχή. Αν τους δώσεις σημασία τους βοηθάς να πετύχουν το σκοπό τους.
Οπότε, αν έχουν γίνει ΤΟΣΟ ενολητικοί που να μην υποφέροντα, απλά αδιαφορείς.


Αδιαφορία ε;Η κοπέλα λέει ότι την χουφτώνουν και ότι την ενοχλεί,με το να αδιαφορεί πιστεύεις ότι θα σταματήσουν;Βλέπουν 1 κοπέλα που δεν αντιδρά όταν τη χουφτώνουν και θα σκεφτούν: "Έλα ρε φίλε,κρίμα είναι,ας μην την ενοχλούμε άλλο...":confused:

Αν όντως σ'ενοχλεί,μπορείς να τους κόψεις τον αέρα με άλλους τρόπους.Τώρα αν σ' "ενοχλεί",συνέχισε ακάθεκτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Αδιαφορία ε;Η κοπέλα λέει ότι την χουφτώνουν και ότι την ενοχλεί,με το να αδιαφορεί πιστεύεις ότι θα σταματήσουν;Βλέπουν 1 κοπέλα που δεν αντιδρά όταν τη χουφτώνουν και θα σκεφτούν: "Έλα ρε φίλε,κρίμα είναι,ας μην την ενοχλούμε άλλο...":confused:

Αν όντως σ'ενοχλεί,μπορείς να τους κόψεις τον αέρα με άλλους τρόπους.Τώρα αν σ' "ενοχλεί",συνέχισε ακάθεκτη.
Αν η παρενόχληση από μέρους των συμμαθητών της είχε φτάσει σε τέτοιο σημείο, πιθανότατα θα είχε απευθυνθεί κάπου αλλού και όχι σε εμάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,934 μηνύματα.
Όταν κάτι 12χρονες ανεπτυγμένες ή και λίγο μεγαλύτερες περί 14-15, πάνε σχολείο τώρα την άνοιξη με κάτι κοντομάνικες μπλούζες με μεγάλη λαιμόκοψη, χωρίς σουτιέν ώστε να είναι σε πλήρη θέα το βυζομπάλκονο, ελεύθερο και κουνιστό με μια ρώγα σαν πόμολο πόρτας, στητό, μπουμπουκιασμένο λόγω εφηβείας, αφράτο και ασπρουλιάρικο αφού δεν το έχει δει ο Ήλιος..τα αγοράκια (με το πουλί τους ανά χείρας στο σπίτι τους) τι να σου κάνουν; Να ευνουχιστούν; α; Μέχρι και νεκρό ανασταίνει αυτή η θέα. Όπως και να το κάνουμε η μετάβαση από την παιδική ηλικία στην εφηβική ηλικία μια κοπέλα, την μετασχηματίζει (εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων υπό προϋποθέσεις) σε ένα πανέμορφο πλάσμα. Δεν μπορώ άλλο τους θεατρινισμούς. Ναι είναι όμορφο και φυσιολογικό να βλέπεις μια όμορφη κοπέλα και να φαντασιώνεσαι πολλά και πόσο μάλλον μια έφηβη η οποία έγινε γυναίκα. Άλλα έχει διαφορά: άλλο να βλέπεις και άλλο να πιάνεις. Όλες οι ώρες δεν είναι ίδιες και κάπου πρέπει να κρατάμε τα προσχήματα όταν βρισκόμαστε στο σχολείο είτε είμαστε μαθητές, είτε διδάσκοντες. Η γυναίκα ..το ωραίο φύλο μέχρι και άγιο κολάζει, αν το θελήσει. Δεν είναι τυχαίο ..το πυρ, γυνή και θάλασσα. :P

Με βάση το σχόλιο θέλω να πω, ότι οι περισσότερες πάνε γυρεύοντας για να κόψουν κίνηση από τα αγοράκια - συμμαθητές τους, να τα λένε με τις άλλες κοπελίτσες και να χαχανίζουν. Γι' αυτό αφήστε τα σάπια και τις μαλακίες που λέτε για αλλού, εκεί που τα πιστεύουν. Μάζεψε κοπέλα μου το βυζούβιο σου ...που σου φταίνε τα παιδάκια που κοιτάνε. Μάτια έχουν και κοιτάνε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Τράτζικ. :|
Λίιιγο υπερβολικό το παράδειγμά σου νομίζω.
Τουλάχιστον εγώ δεν έχω δει κανένα δωδεκάχρονο (ούτε στην ηλικία μου άτομο) με πλήρη θέα το... βυζομπάλκονο, έτσι όπως το περιγράφεις.
(απαίσια λέξη btw :P)

Είναι λογικό πάντως να αναστατώνονται τα αγοράκια, ειδικά σε αυτήν την ηλικία!
Δε τους δίνει βέβαια το δικαίωμα να πιάνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
-Πώς σε λένε;
-Όπως με βάφτισαν
-Και πώς σε βάφτισαν;
-Δεν θυμάμαι,ήμουν πολύ μικρή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Όταν κάτι 12χρονες ανεπτυγμένες ή και λίγο μεγαλύτερες περί 14-15, πάνε σχολείο τώρα την άνοιξη με κάτι κοντομάνικες μπλούζες με μεγάλη λαιμόκοψη, χωρίς σουτιέν ώστε να είναι σε πλήρη θέα το βυζομπάλκονο, ελεύθερο και κουνιστό με μια ρώγα σαν πόμολο πόρτας, στητό, μπουμπουκιασμένο λόγω εφηβείας, αφράτο και ασπρουλιάρικο αφού δεν το έχει δει ο Ήλιος..τα αγοράκια (με το πουλί τους ανά χείρας στο σπίτι τους) τι να σου κάνουν; Να ευνουχιστούν; α; Μέχρι και νεκρό ανασταίνει αυτή η θέα. Όπως και να το κάνουμε η μετάβαση από την παιδική ηλικία στην εφηβική ηλικία μια κοπέλα, την μετασχηματίζει (εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων υπό προϋποθέσεις) σε ένα πανέμορφο πλάσμα. Δεν μπορώ άλλο τους θεατρινισμούς. Ναι είναι όμορφο και φυσιολογικό να βλέπεις μια όμορφη κοπέλα και να φαντασιώνεσαι πολλά και πόσο μάλλον μια έφηβη η οποία έγινε γυναίκα. Άλλα έχει διαφορά: άλλο να βλέπεις και άλλο να πιάνεις. Όλες οι ώρες δεν είναι ίδιες και κάπου πρέπει να κρατάμε τα προσχήματα όταν βρισκόμαστε στο σχολείο είτε είμαστε μαθητές, είτε διδάσκοντες. Η γυναίκα ..το ωραίο φύλο μέχρι και άγιο κολάζει, αν το θελήσει. Δεν είναι τυχαίο ..το πυρ, γυνή και θάλασσα. :P

Με βάση το σχόλιο θέλω να πω, ότι οι περισσότερες πάνε γυρεύοντας για να κόψουν κίνηση από τα αγοράκια - συμμαθητές τους, να τα λένε με τις άλλες κοπελίτσες και να χαχανίζουν. Γι' αυτό αφήστε τα σάπια και τις μαλακίες που λέτε για αλλού, εκεί που τα πιστεύουν. Μάζεψε κοπέλα μου το βυζούβιο σου ...που σου φταίνε τα παιδάκια που κοιτάνε. Μάτια έχουν και κοιτάνε..

ok γίνεσαι πολύ γλαφυρός :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
εεε σαν ανθρωπος περπαταω ><
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Εννοούν το προκλητικό περπάτημα, προφανώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top