Πέφτουλες

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
μα δν ξερουν καθολου πως ν φερονται??:mad:!!
Δεν είναι όλοι έτσι.. Πολλοί ξέρουν να φέρονται, μπορούν να φλερτάρουν ωραία. Ας πούμε να σε πλησιάσει, να σου πει είσαι πολύ όμορφη, και απλά να γυρίσει και να φύγει. Δεν είναι όλοι λιγούρια παύλα μαλάκες παύλα άσχετοι. Απλά συνήθως μας μένουν τα αρνητικά και όχι τα θετικα σχόλια γιατί τα τελευταία είναι λιγότερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όλγα, είναι κάτι τύποι που προχωράνε δίπλα σου με το αυτοκίνητο και λένε πςς που πας κοπελιά; και τέτοια σαχλά. Εγώ που κυκλοφορώ με το ποδήλατο (eco-friendly girl ;) ) προχωρώντας έχω ακούσει τα πάντα χαχαχαχα
και όχι μόνο από κάτι καγκούρια που βάζουν house μουσική στο saxo τους , αυτοαποκαλούμενοι saxakies ή saxoφωνιάδες χαχαχαχαχαχ fail

Αυτοίιιι.. Εγώ δεν είμαι eco friendly και κυκλοφορώ με αυτοκίνητο. Τρέμω την ώρα που θα σταματήσω σε φανάρι ή που θα τους βρω μπροστά μου. Έχουν και την εξαιρετική νοοτροπία του μισογύνη στο θέμα οδήγηση και κάνουν δήθεν μαγκιές, να με "ψαρώσουν". ΑΧ!

Αδιαφορία ιτ ιζ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Κορίτσια, παίζει ρόλο κιόλας πώς θα το πει ο άλλος.
Γιατί μπορει να σου πει ''είσαι όμορφη'' με πρόστυχο ξέρω γω ύφος ή να του τρέχουν τα σάλια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Πάλι καλά που έχουμε και την πιουρ να μας φτιάχνει σεκσε τόπικ, μιας και δεν έχομε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κορίτσια, παίζει ρόλο κιόλας πώς θα το πει ο άλλος.
Γιατί μπορει να σου πει ''είσαι όμορφη'' με πρόστυχο ξέρω γω ύφος ή να του τρέχουν τα σάλια. :P
Αν είναι σαλιάρης, δεν παίζει να αρκεστεί στο είσαι όμορφη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
που ν καταλαβουν αυτοι! αλλα τ χειροτερο που μου ετυχε εμενα πρν λιγες μερες ηταν ενας βλακας που μ πλησιασε και απλα δν μιλουσε σ εμενα αλλα στ ποδια μου! και τωρα ρωταω...ποσο χαμηλο IQ μπορει ν εχει καποιος για ν καταλαβει οτι καρφωνεται..μα δν ξερουν καθολου πως ν φερονται??:mad:!!
Εγώ προσωπικά κοιτάω πάντα στα μάτια.Σε άλλες κοιτάζουν προς τα κάτω (λόγω μεγάλου μεγέθους), άλλα κοιτάζουν κανονικά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Αν είναι σαλιάρης, δεν παίζει να αρκεστεί στο είσαι όμορφη. :P

Ε καλά παράδειγμα έφερα. :P

Εννοώ ότι δεν παίζουν ρόλο μόνο τα λόγια, αλλά και το ύφος. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Aν θελετε να αποφευγετε καποιον υπαρχουν πολλοι και ευκολοι τροποι.
Βασικα στις περισσοτρες αρεσει να τις "πειραζουν"...
Αισαθανονται οτι εχουν μεγαλυτερη "περαση"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Aν θελετε να αποφευγετε καποιον υπαρχουν πολλοι και ευκολοι τροποι.
Βασικα στις περισσοτρες αρεσει να τις "πειραζουν"...
Αισαθανονται οτι εχουν μεγαλυτερη "περαση"
Άμα είσαι στο δρόμο πώς να τους αποφύγεις;:confused:
Για πρότεινε τρόπους. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Aν θελετε να αποφευγετε καποιον υπαρχουν πολλοι και ευκολοι τροποι. Βασικα ομως νομιζω οτι στις περισσοτρες αρεσει να τις "πειραζουν"...
Αισαθανονται οτι εχουν μεγαλυτερη "περαση"

Ναι, γίνεται. Φοράμε μπούρκα και μένουμε όλη την ημέρα μέσα στο σπίτι. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fayy_22

Νεοφερμένος

Η cornflake girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά κοιτάω πάντα στα μάτια.Σε άλλες κοιτάζουν προς τα κάτω (λόγω μεγάλου μεγέθους), άλλα κοιτάζουν κανονικά :redface:

ελπιζω ν μν εισαι ο μονος..γτ πραγματικα αυτο που εγινε με εκανε ν αισθανθω σαν αντικειμενο..
και τ θεμα ειναι οτι μου εχουν συμβει πολλα παρομοια με αποτελεσμα ν ειμαι καχυποπτη και επιφυλακτικη..:/:

Aν θελετε να αποφευγετε καποιον υπαρχουν πολλοι και ευκολοι τροποι.
Βασικα στις περισσοτρες αρεσει να τις "πειραζουν"...
Αισαθανονται οτι εχουν μεγαλυτερη "περαση"

ναι σωστο αυτο..παντως τ μονο που καταφερνουν ειναι ν γινουν γελοιοι..ασε π πιστευω οτι αυτοι που συμπεριφερονται ετσι ειναι απλα απελπισμενοι που θελουν ν ικανοποιουν μονο -ν τ πω ευγενικα- τς ορμες τς..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Αυτοίιιι.. Εγώ δεν είμαι eco friendly και κυκλοφορώ με αυτοκίνητο. Τρέμω την ώρα που θα σταματήσω σε φανάρι ή που θα τους βρω μπροστά μου. Έχουν και την εξαιρετική νοοτροπία του μισογύνη στο θέμα οδήγηση και κάνουν δήθεν μαγκιές, να με "ψαρώσουν". ΑΧ!

Αδιαφορία ιτ ιζ. :P

Περσι το καλοκαιρι ειχα βγει με το ποδηλατο και πηγαινα για μπανιο σε μια παραλια περιπου 5 λεπτα μακρια απο το σπιτι μου. Σταματαω να χαιρετησω μια φιλη μου που εχει ζαχαροπλαστειο (απ'ξω ηταν) και ειναι ενα τετοιο καγκουρι (despise them :mad: ) και μου λεει που πας κοπελια μονη και γιατι δεν εχεις παρεα, τον βριζω (δε θυμαμαι τι ειπα, παντος ηταν βρισιμο γερο) και αυτος με πηρε στο κατωπι! Εγω ετρεχα με το ποδηλατο και αυτος απο πισω μου με το αυτοκινητο με κυνηγαγε! Eυτυχως χωθηκα σε ενα δρομακι που δεν περναει αυτοκινητο και εφυγα... ε φρικαρα και απο τοτε δεν μιλαω, απλα δεν απανταω και κανω οτι δεν ακουω :P

αδιαφοριαααααα

* το κουμπι του τονου χαλασε δεν παταειι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
ε φρικαρα και απο τοτε δεν μιλαω, απλα δεν απανταω και κανω οτι δεν ακουω :P

αδιαφοριαααααα
Κάτι τέτοια είναι επικίνδυνα, πρέπει να προσέχουμε γιατί όπως είπε και η Όλγα δεν ξέρεις τι τρέλα κουβαλάει ο καθένας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sido

Νεοφερμένος

Ο sido αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ωραια ρε κοριτσια αφου δν σας αρεσουν αυτα τα σχολια για πειτε μας εναν τροπο που σας αρεσει :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Σχόλιο που? Στον δρόμο? Ή σε ένα μαγαζί πχ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sido

Νεοφερμένος

Ο sido αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
γενικα ειτε σε ενα μαγαζι ειτε στο δρομο για να ξερουμε δηλαδη χαχαχαχα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ωραια ρε κοριτσια αφου δν σας αρεσουν αυτα τα σχολια για πειτε μας εναν τροπο που σας αρεσει :whistle:

Δεν ειναι το ιδιο για ολες. Δεν υπαρχεια πανακεια στις ανθρωπινες σχεσεις/επαφες. Αυτο ειναι σιγουρο. Να ομως μερικα πραγματα :

1. λιγη ευγενεια δεν βλαπτει
2. οχι αλλη χυδαιοτητα
3. λιγος σεβασμος; οχι τιποτα τρελα πραγματα, αλλα γιατι να πας να ριξεις μια κοπελα μιλωντας οπως θα μιλουσες σε μια "puta" ?
4. γιατι κανετε τα απλα πολυπλοκα; Απλα προσεγγιστε μια κοπελα με αυθεντικοτητα, μην παιζεται τον ιδανικο, hot μαγκα που νομιζει οτι μονο και μονο με την παρουσια του οι κοπελες πεφτουν κατω ξερες. Let me quote : "Give me a reason and "I'm Chuck Bass" doesn't count"
(οσοι το πιανετε)

αυτα μπορεσα να σκεφτω μεχρι τωρα

προσπαθω να φτιαξω το κουμπι με τον τονο, ατιμο maccc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
και αυτος με πηρε στο κατωπι! Εγω ετρεχα με το ποδηλατο και αυτος απο πισω μου με το αυτοκινητο με κυνηγαγε! Eυτυχως χωθηκα σε ενα δρομακι που δεν περναει αυτοκινητο και εφυγα... ε φρικαρα και απο τοτε δεν μιλαω, απλα δεν απανταω και κανω οτι δεν ακουω :P

που ν καταλαβουν αυτοι! αλλα τ χειροτερο που μου ετυχε εμενα πρν λιγες μερες ηταν ενας βλακας που μ πλησιασε και απλα δν μιλουσε σ εμενα αλλα στ ποδια μου! και τωρα ρωταω...ποσο χαμηλο IQ μπορει ν εχει καποιος για ν καταλαβει οτι καρφωνεται..μα δν ξερουν καθολου πως ν φερονται??:mad:!!
Τι άλλο θα δώ θέε μου σήμερα. :|

Τι κυκλοφορεί σε αυτό τον κόσμο. :|

Δεν είμαι ειδήμονας στα θέματα του πεσίματος,
καθώς δεν θα έλεγα ότι τα αντρικά πλήθη παραλυούν μπρός μου or sth (λολζ) ,έτσι ώστε να ακούω πολύ συχνά τέτοια σχόλια.

Ωστόσο όσες φορές μου έχει τύχει όταν είμαι σε παρέα να μας πούν κανένα "τι κάνετε",
ή ξερωγώ να καθόμαι και να πιαστεί κάπως συζήτηση ή έστω και ψιλοπέσιμο,αυτά δεν τα έχω συναντήσει. :confused:

Σε κανένα σφύριγμα ή σε ότι να'ναι σχόλια πάντως,αδιαφορία όπως είπανε και οι παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sido

Νεοφερμένος

Ο sido αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
δηλαδη αν ερχοταν καποιος στον δρομο με αυτα τα 4 χαρακτηριστικα και σου μιλουσε χωρις να τον εχεις ξαναδει θα ειχεε πιθανοτητες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Πιστεύω πολύ περισσότερες από έναν άλλον που θα έλεγε , τι μουνιιιιιιιιιι είσαι εσύ μωρό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top