Πέμπτη 28 Ιουλίου ή Παρασκευή 29, βγαίνουν οι βάσεις 2022

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Ξανά ανοίγω πονταρισμα:
Θα βγουν στις 4
1659006454354.png
 

Alin22

Νεοφερμένος

Η Alin22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 539 μηνύματα.
πιστευω απόγευμα...όπως το 2018
Πολύ πιθανόν. Θυμάμαι το 2018 βγήκε η είδηση στα σάιτ και έψαχνα την επιβεβαίωση σε ανακοίνωση του υπουργείου που δεν είχε βγει ακόμα. Έπαιρνα τηλέφωνο μια μαθήτρια κι αυτή κοιμόταν και ήταν σε φάση δεν με παρατάς στην ησυχία μου.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Έπαιρνα τηλέφωνο μια μαθήτρια κι αυτή κοιμόταν και ήταν σε φάση δεν με παρατάς στην ησυχία μου.
Πολυ φιλη μου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ο Χριστός...
Built different 🦇
 

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 230 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Εγώ πάντως σκούπισα, σφουγγάρισα, έβαλα πλυντήριο, έκανα μπάνιο και έφαγα και μεσημεριανό. Ε αν δε βγουν μέχρι το απόγευμα με βλέπω να αλλάζω χρώμα στους τοίχους του σπιτιού :lol:
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Χαχαχα παιδιά άντε να βγουν
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

Guest 004218

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφου είπαν απόγευμα πιστεύω πρέπει να αναμένουμε περίπου 5-7.
 

George.S

Νεοφερμένος

Ο George.S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αν δεν βγουν το απόγευμα τζάμπα μας ξεσήκωσαν! Θα πάμε να κάψουμε την καθημερινή😂
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Άμα δε βγει ανακοίνωση στο σάιτ του υπουργείου, και ο θεός ο ίδιος να πει ότι θα βγουν σήμερα, δεν είναι τίποτα επίσημο. Μέχρι τότε, αν και καταλαβαίνω την αγωνία σας, ανυπομονείτε τσάμπα
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Άμα δε βγει ανακοίνωση στο σάιτ του υπουργείου, και ο θεός ο ίδιος να πει ότι θα βγουν σήμερα, δεν είναι τίποτα επίσημο. Μέχρι τότε, αν και καταλαβαίνω την αγωνία σας, ανυπομονείτε τσάμπα
Καλα εδω για μηχανογραφικο , πρωτα ανοιξε η πλατφορμα και μετα βγηκε η ανακοινωση …
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Σκούπισα όλον τον κήπο για να περάσω την ώρα μου. Με βλέπω να ρίχνω και μία γενική στο υπνοδωμάτιό μου και να με βρίσκουν οι βάσεις πάνω από τη σφουγγαρίστρα :lol:
Έλα κι από εδώ, έχω μπόλικες δουλίτσες και δουλεύω πρωί απόγευμα 🤣🤣🤣
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ έχω μάθει απέξω τον κωδικό υποψηφίου. Τον αριθμό του κινητού μου πιο δύσκολα τον έμαθα :lol:

Υ. Γ Βέβαια εμένα δεν είναι και η πρώτη φορά :P
Εγώ τον έχω βάλει και password στο κινητο, για να μην τον ξεχάσω. :hehe:
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top