Πάροχοι Διαδικτύου: Ποιόν προτιμάτε

Βαγγελης_13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγελης_13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εχει κανεις forthnet ρε παιδια?εγω παντως που εχω βαλει τις τελευταιες 20 μερες το νετ ΓΑΜΙΕΤΑΙ
τρεχει με 1-4 mb/s....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,417 μηνύματα.
εχει κανεις forthnet ρε παιδια?εγω παντως που εχω βαλει τις τελευταιες 20 μερες το νετ ΓΑΜΙΕΤΑΙ
τρεχει με 1-4 mb/s....

Στα 13 είμαι εγώ, εδώ και πόσα χρόνια. Κ τώρα τόσο πιάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βαγγελης_13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγελης_13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εγω πληρωνω 24αρι...που μενεις?τι εννοεις 13?εχεις η πληρωνεις?
εγω παντως μενω αθηνα και μ λενε οτι κανουν επισκευες ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
εχει κανεις forthnet ρε παιδια?εγω παντως που εχω βαλει τις τελευταιες 20 μερες το νετ ΓΑΜΙΕΤΑΙ
τρεχει με 1-4 mb/s....
Τι πακέτο έχεις βάλει, σε ποια περιοχή είσαι και πόσο κοντά απ' το DSLAM σου; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,417 μηνύματα.
πληρωνω για 24, και έχω 13 :P
και μένω θεσσαλονίκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
ο καλύτερος παροχος είναι ο γείτονας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
εγω πληρωνω 24αρι...που μενεις?τι εννοεις 13?εχεις η πληρωνεις?
εγω παντως μενω αθηνα και μ λενε οτι κανουν επισκευες ....

παρε τηλεφωνο για υποστηριξη
και εγω το προσεξα,πηρα τηλ,το διερευνησαν και μετα ανεβηκε
αλλα κατσε εαν λενε οτι κανουν επισκευες,σε τι; στο δικτυο; μαλλον θα χρειαστει να περιμενεις
για το dslam μπορουν να σου πουν κι αυτοι εαν δεν ξερεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
εγώ έχω cyta τώρα στα 4 mbps και οι ταχύτητες είναι καλύτερες από τότε που είχα forthnet 24 mbps .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top