Πάμε στην σχολή μόνο στην εξεταστική;

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Δεν ξέρω τί συμβαίνει σε άλλες σχολές αλλά στη δική μου(μηχανολόγος) δεν παίζει να περάσεις μάθημα αν δεν παρακολουθείς.Το να βρεις σημειώσεις είναι το πιο εύκολο αλλά για να κατανοήσεις μερικά μαθήματα(τα περισσότερα) θέλει να παρακολουθείς.Και δυστυχώς είναι πολλές ώρες.

νομιζω,χωρις παρεξηγηση παντα και χωρις να θελω να το παιξω εξυπνακιας,οτι τα παραλες...κατ εμε το θεμα ειναι να διαβαζεις καμια φορα ετσι για να μην τα βλεπεις για πρωτη φορα στην εξεταστικη!τωρα αν μιλαμε για σε επιπεδο στατικης,δυναμικης,στοιχεια κλπ...οκ ναι θελει παρακολουθηση και διαβασμα..γιατι αλλιως δεν περνιουνται για κανενα λογο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
νομιζω,χωρις παρεξηγηση παντα και χωρις να θελω να το παιξω εξυπνακιας,οτι τα παραλες...κατ εμε το θεμα ειναι να διαβαζεις καμια φορα ετσι για να μην τα βλεπεις για πρωτη φορα στην εξεταστικη!τωρα αν μιλαμε για σε επιπεδο στατικης,δυναμικης,στοιχεια κλπ...οκ ναι θελει παρακολουθηση και διαβασμα..γιατι αλλιως δεν περνιουνται για κανενα λογο!:D
Ίσως να τα βλέπω έτσι εγώ αλλά πραγματικά αν κάθεσαι και διαβάζεις μόνος σου με σημειώσεις πολλά δεν μπορείς να τα καταλάβεις.Εξαρτάται και από το μάθημα.Πχ σε μένα στη Θερμοδυναμική Ι,Αντοχή,Μαθηματικά ΙΙΙ αυτού του εξαμήνου σε μερικά μαθήματα έλλειψα και μετά δεν καταλάβαινα τίποτα.Ευτυχώς ήρθαν νωρίς τα βιβλία οπότε άρχισα το διάβασμα:D

Το θέμα με μας είναι ότι έχουμε υποχρεωτικές προόδους που συνήθως μετράνε ένα 20-30% του τελικού βαθμού οπότε θες δεν θες διαβάζεις και στη μέση του εξαμήνου για να γράψεις και έτσι δεν τα βλέπεις πρώτη φορά στην εξεταστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Ίσως να τα βλέπω έτσι εγώ αλλά πραγματικά αν κάθεσαι και διαβάζεις μόνος σου με σημειώσεις πολλά δεν μπορείς να τα καταλάβεις.Εξαρτάται και από το μάθημα.Πχ σε μένα στη Θερμοδυναμική Ι,Αντοχή,Μαθηματικά ΙΙΙ αυτού του εξαμήνου σε μερικά μαθήματα έλλειψα και μετά δεν καταλάβαινα τίποτα.Ευτυχώς ήρθαν νωρίς τα βιβλία οπότε άρχισα το διάβασμα:D

Το θέμα με μας είναι ότι έχουμε υποχρεωτικές προόδους που συνήθως μετράνε ένα 20-30% του τελικού βαθμού οπότε θες δεν θες διαβάζεις και στη μέση του εξαμήνου για να γράψεις και έτσι δεν τα βλέπεις πρώτη φορά στην εξεταστική.

πηρατε βιβλια???εμεις ουτε για αστειο...μονο μαθηματικα ΙΙΙ!και το ωραιο ειναι οτι το αλλο σαββατο δινουμε προοδο αντοχη!μονο με σημειωσεις και κατι pdf δουλευουμε!για τα βιβλια εχει ο θεος...!σε αντιθεση με σας εμεις δεν ειναι υποχρεωτικες οι προοδοι...χρωστας απο πρωτο τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
πηρατε βιβλια???εμεις ουτε για αστειο...μονο μαθηματικα ΙΙΙ!και το ωραιο ειναι οτι το αλλο σαββατο δινουμε προοδο αντοχη!μονο με σημειωσεις και κατι pdf δουλευουμε!για τα βιβλια εχει ο θεος...!σε αντιθεση με σας εμεις δεν ειναι υποχρεωτικες οι προοδοι...χρωστας απο πρωτο τιποτα?
Ναι πήραμε τα βιβλία την Πέμπτη.Μόνο αντοχή δεν πήραμε.Αλλά θα έρθει κι αυτό σύντομα.Από το πρώτο έτος όλο και κάτι χρωστάω.Κάμποσα δλδ.Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
το Τμήμα Μαθηματικών δεν είναι Μαθηματική Εταιρεία...
αδύνατο και ανύπαρκτο αυτό που λες...:P
άλλοι λόγοι φταίνε για την μαζική αποτυχία των φοιτητών...:D

πάντως, το Τμήμα Μαθηματικών δεν βγαίνει χωρίς παρακολούθηση...:P

αυτά από εμένα! :)
Εγω δεν παρακολουθω.
Ισως οχι και καθολου , μπορει καμια ωρα το μηνα.
Ουτε καν πηγαινω στην γραμματεια , να μου υπογραψουν το χαρτι για να λαβω δωρεαν τα διαφορα συγγραμματα.Τα βιβλια που θελω δεν τα προμηθευει η σχολη , οπως βιβλια του G.H. Hardy , Whitehead , russell , Wittgenstein ,Ritt Joseph , John von Neumann κτλ
Εκτος του ο,τι εμεις στο μαθηματικο εχουμε σιγουρα μια τις καλυτερες online σελιδες για σημειωσεις (αναφερομαι στο e-class) στην ελλαδα υπαρχουν εδω και καιρο σελιδες με δωρεαν υλικο στα μαθηματικα (οπως https://arxiv.org ) για να ασχοληθει κανεις για ολη την υπολοιπη ζωη του , αλλωστε στα σπουδαιοτερα βιβλια μαθηματικων φευγει σιγα σιγα με το χρονο το copyright.
Επιπλεον δεν μπορω να συντονισω την ιδιοσυγκρασια μου με την παραδοση των καθηγητων , ολο κατι δεν μου αρεσει σε αυτα που λενε , προτιμω να κανω μονος μου την ερευνα.Ουτε η ατμοσφαιρα εμπνεει εκει μεσα , στα περισσοτερα μαθηματα οι φοιτητες κρατουν τυφλα σημειωσεις (δεν εκανα λαθος , τυφλα τις κρατανε) και κουνανε επιδοκιμαστικα το κεφαλι σε ο,τι ρωτησει ο καθηγητης , αν και χουμε μερικους που δεν ειναι ετσι ,η πικρα ομως δεν φευγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εγω ειμαι σεμφε, και ηδη εχω αρχισει να μην πηγαινω μερικες φορες στη σχολη.Κατα καποιο τροπο,αν και ειναι νωρις ακομα,καταλαβαινω τον λουζερ.Εχω αγορασει βιβλια δικα μου και διαβαζω απο κει.Λογικα πιο μετα που θα σοβαρεψουν τα πραγματα θα χρειαστει να παρακολουθω τις διαλεξεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Εγω δεν παρακολουθω.
Ισως οχι και καθολου , μπορει καμια ωρα το μηνα.
Ουτε καν πηγαινω στην γραμματεια , να μου υπογραψουν το χαρτι για να λαβω δωρεαν τα διαφορα συγγραμματα.Τα βιβλια που θελω δεν τα προμηθευει η σχολη , οπως βιβλια του G.H. Hardy , Whitehead , russell , Wittgenstein ,Ritt Joseph , John von Neumann κτλ

βιβλία για να μην πάρεις ποτέ το πτυχίο...
είναι βιβλία για να μάθεις μαθηματικά αλλά μακρυά από το ήθος, τις αρχές και τις γνώσεις πολλών ακαδημαϊκών-κομματοπατέρων ΔΕΠ...:Pκαι για να πεις ότι θα κάτσεις στο Μαθηματικό Τμήμα, καμία 20ετία...για να μάθεις τα πάντα (αν και σχετικό είναι πάλι)

κακά τα ψέματα, δεν μαθαίνεις Μαθηματικά σε 4 χρονάκια...
απλά μια πρόχειρη εισαγωγή γίνεται σε επιμέρους κλάδους των μαθηματικών...

Επιπλεον δεν μπορω να συντονισω την ιδιοσυγκρασια μου με την παραδοση των καθηγητων , ολο κατι δεν μου αρεσει σε αυτα που λενε , προτιμω να κανω μονος μου την ερευνα.Ουτε η ατμοσφαιρα εμπνεει εκει μεσα , στα περισσοτερα μαθηματα οι φοιτητες κρατουν τυφλα σημειωσεις (δεν εκανα λαθος , τυφλα τις κρατανε) και κουνανε επιδοκιμαστικα το κεφαλι σε ο,τι ρωτησει ο καθηγητης , αν και χουμε μερικους που δεν ειναι ετσι ,η πικρα ομως δεν φευγει.

Αυτή είναι η πικρή αλήθεια...
Αλλά από πού θα διαβαστεί το μάθημα για να περαστεί; Από συγγράμματα του 1960 με γραμματοσειρά courier new μέγεθος 10 διπλοπατημένη και με ανύπαρκτα σχήματα (γραφικές παραστάσεις,..κτλ); Στόχος είναι περνάμε μαθήματα με κάποιον καλό βαθμό. Τα μαθηματικά θα τα μάθουμε εκτός Πανεπιστημίου. Ξέρω άτομο, που αγόραζε ξενόγλωσσα βιβλία σε θεωρητικά μαθηματικά σνομπάροντας τα ενδοπανεπιστημιακά συγγράμματα και δεν μπορούσε να περάσει μαθήματα...:) φτάνοντας 10ο έτος...


Tουλάχιστον εσείς, συνάδελφε beautiful loser, έχετε και το e-class. Είστε τυχεροί. Εμείς έχουμε ένα μόνιμα κενό e-class και πολλοί καθηγητές για σημειώσεις αντιγράφουν όλο το σύγγραμμα του μαθήματος. Γενικώς επικρατεί μια μαζική ΔΕΠική αντιπάθεια προς το e-class, από το Τμήμα μου. Άσε, πίκρα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Ναι πήραμε τα βιβλία την Πέμπτη.Μόνο αντοχή δεν πήραμε.Αλλά θα έρθει κι αυτό σύντομα.Από το πρώτο έτος όλο και κάτι χρωστάω.Κάμποσα δλδ.Εσύ?

απο τα 18 (αν θεωρησεις μηχανολογικο σχεδιο και μηχανουργειο ως διαφορετικα μαθηματα...)χρωσταω 3!στατικη ...χημεια(που δεν ξερω ποτε θα τη περασω) ...και εισαγωγη στους η/υ(ελεος...)!2ο ετος να δουμε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
απο τα 18 (αν θεωρησεις μηχανολογικο σχεδιο και μηχανουργειο ως διαφορετικα μαθηματα...)χρωσταω 3!στατικη ...χημεια(που δεν ξερω ποτε θα τη περασω) ...και εισαγωγη στους η/υ(ελεος...)!2ο ετος να δουμε...:P
Χρωστάς σχέδιο??Άσε εγώ το παράτησα νωρίς νωρίς.Δεν τη πάλευα.Στατική και εγώ.Και τώρα κάνουμε αντοχή ενώ χρωστάμε στατική:P
Εισαγωγή στους η/υ εμείς κάναμε fortran.Καλό μάθημα.
Δυναμική με έκοψε με 4 ο ηλίθιος ενώ στη πρόοδο του είχα γράψει 8.5:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εγώ πάλι που είμαι στη Βιολογία, και που πάω και που δε πάω τι καταλαβαίνω??? Την ψυχή μου μαυρίζω με τον κάθε ....θεσπέσιο καθηγητή που έχει βάλει σκοπό της ζωής του να μας κομπλάρει μέχρι να τα παρατήσουμε... Αλλά κόντρα στην κόντρα πού θα πάει, κάτι θα περάσουμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Χρωστάς σχέδιο??Άσε εγώ το παράτησα νωρίς νωρίς.Δεν τη πάλευα.Στατική και εγώ.Και τώρα κάνουμε αντοχή ενώ χρωστάμε στατική:P
Εισαγωγή στους η/υ εμείς κάναμε fortran.Καλό μάθημα.
Δυναμική με έκοψε με 4 ο ηλίθιος ενώ στη πρόοδο του είχα γράψει 8.5:mad:

δεν χρωσταω σχεδιο!χημεια,στατικη και εισαγωγη στους η/υ...αυτα χρωσταω!δυναμικη εγω εχω σε αυτο το εξαμηνο...!
στο σχεδιο κανετε autocad?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
δεν χρωσταω σχεδιο!χημεια,στατικη και εισαγωγη στους η/υ...αυτα χρωσταω!δυναμικη εγω εχω σε αυτο το εξαμηνο...!
στο σχεδιο κανετε autocad?
Όχι autocad κάνουμε αργότερα μια και μια και όποιος θέλει εμβαθύνει κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
στο παιδαγωγικο πιστευω που ολα ειναι θεωρια εκτος της αλγεβρας ότι μπορείς να τα περάσεις χωρίς να πηγαίνεις στις παραδόσεις-μακάρι γιατί δεν πατάω πουθενά :P-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
οχι
παμε στη σχολη καθε μερα, πρωι πρωι με την αυγουλα και δροσουλα
και οταν χανουμε εστω και μια θεωρια τρελενομαστε
τουλαχιστον εγω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
ελατε βρε παιδια τωρα...ελεος! δηλαδη το θεμα ειναι μονο να περασετε τα μαθηματα??? το πανεπιστημιο σας ειδικευει και σας μαθενει εξειδικευμενες γνωσεις πανω σε εναν τομεα που θα σας αφορα σε ολη σας τη ζωη!!! προσωπικα θεωρω το μεταφραστικο απο τις πιο δυσκολες σχολες γιατι οχι μονο τα μαθηματα ειναι παρα πολλα και αρκετα δυσκολα...στο β' εξαμηνο εχουμε 16 μαθηματα που σημαινει 30 ωρες την εβδομαδα αλλα επισης ειναι μαθηματα που θελουν παρακολουθηση...κυριως οι μεταφρασεις!!! εννοειτε πως περνατε σε μια σχολη που σας αρεσει και αγαπατε αυτο που κανετε. δεν ειπα να πηγαινετε σε ολα τα μαθηματα αλλα να μην ειστε και αδιαφοροι! αυτη ειναι ανωριμη αντιμετωπιση των πραγματων. προσωπικα εχω χασει μονο 2 μαθηματα επειδη κατι μου ετυχε. καντε ο,τι νομιζετε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι γίνεται χαλαρά, ΑΡΚΕΙ να έχεις τα βιβλία, ΚΑΛΕΣ σημειώσεις παλιά θέματα και να ξέρεις ΠΩΣ να διαβάζεις.
Προσωπικά και δεν θέλω να φανεί εγωιστικό ότι έμαθα στο πανεπιστήμιο το έμαθα μόνος μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amalfi

Δραστήριο μέλος

Ο amalfi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
εμενα με ενδιεφερε (και με ενδιαφερει) το αντικειμενο σπουδων μου!

γι' αυτον ακριβως το λογο δεν πατουσα στο πανεπιστημιο...

η τακτικη μου ηταν μια βδομαδα πριν τις εξετασεις να προμηθευομαι τις σχετικες συνταγες. - τα βιβλια δεν τα επαιρνα λογω περιορισμενου χωρου στο σπιτι

ετσι κοροιδεψα το πανεπιστημιο και την κοινωνια.

(αν εβλεπα καποιον ευκολοτερο τροπο να αποκτησω το πτυχιο χωρις καν να συμμετεχω στη φαρσοκωμωδια των εξετασεων θα το ειχα κανει!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
εμενα με ενδιεφερε (και με ενδιαφερει) το αντικειμενο σπουδων μου!

γι' αυτον ακριβως το λογο δεν πατουσα στο πανεπιστημιο...

η τακτικη μου ηταν μια βδομαδα πριν τις εξετασεις να προμηθευομαι τις σχετικες συνταγες. - τα βιβλια δεν τα επαιρνα λογω περιορισμενου χωρου στο σπιτι

ετσι κοροιδεψα το πανεπιστημιο και την κοινωνια.

(αν εβλεπα καποιον ευκολοτερο τροπο να αποκτησω το πτυχιο χωρις καν να συμμετεχω στη φαρσοκωμωδια των εξετασεων θα το ειχα κανει!)

Μα βγαίνει σχολή από τις θετικές επιστήμες έτσι?! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amalfi

Δραστήριο μέλος

Ο amalfi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Μα βγαίνει σχολή από τις θετικές επιστήμες έτσι?! :hmm:
τι να σου πω?

μαλλον ειμαι καλος στην απομνημονευση (ευτυχως!!! φαντασου να τα παπαγαλιζα εναν ολοκληρο χρονο!)

(η πλακα ειναι οτι ειχα το μεγαλυτερο βαθμο πτυχιου - σε 5 χρονια τελειωσα αλλα τον 5ο χρονο ειχα μονο την πτυχιακη κι ενα μαθημα)


...και στο διαγωνισμο του ΑΣΕΠ τα ιδια εκανα (εκει ειχα τη μεγαλυτερη βαθμολογια στο γνωστικο αναμεσα σε 3.000 περιπου υποψηφιους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
τι να σου πω?

μαλλον ειμαι καλος στην απομνημονευση (ευτυχως!!! φαντασου να τα παπαγαλιζα εναν ολοκληρο χρονο!)

(η πλακα ειναι οτι ειχα το μεγαλυτερο βαθμο πτυχιου - σε 5 χρονια τελειωσα αλλα τον 5ο χρονο ειχα μονο την πτυχιακη κι ενα μαθημα)


...και στο διαγωνισμο του ΑΣΕΠ τα ιδια εκανα (εκει ειχα τη μεγαλυτερη βαθμολογια στο γνωστικο αναμεσα σε 3.000 περιπου υποψηφιους)

Πιο εύστροφος από τους άλλους θα έλεγα όχι πιο παπαγάλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top