Ο τρόπος ντυσίματος που σας αρέσει

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εγώ για να πώ την αμαρτία μου έχω δύο στυλ όσο ποζεράδικο και δήθεν ακούγεται αυτό, δεν ισχύει σε εμένα απλά μου αρέσουν αμφότερα. Το ένα είναι το χιπης style με φουλάρι, <<αεράτα ρούχα>> και σημαία της jamaica στο περιβραχιόνιο και το άλλο είναι το ΦλωροGangsta style με sneakers,φούτερ ecko,μενταγιόν και καπέλο :worry:

Προτιμω το πρωτο!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Λατρευω τα αγορια που ειναι ετσι ντυμενα.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
καζουάλε styl με μια θηλυκή εσάνς αλλά αυτή την περίοδο ... μόνο φόρμες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Casual. Πολλές φορρές προσεγγίζω και λίγο rock n' roll - punk.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelicaa

Νεοφερμένος

Η Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Βασικα, το στυλ μου ειναι rock-punk-grunge.
1. Επιλεγω χρωματα οπως μαυρο -σε αφθονια!-, ασπρο, γκρι, κοκκινο.... που τα συνδυαζω με τζιν (αν ειναι μπλουζακια) ή φοραω (μαυρα η' ασπρα κυριως) φορεματα με μαυρο κολαν!
2. Δεν φευγω απο το σπιτι χωρις 20 βραχιολια βεργες (σε ασημι και μαυρο στο αριστερο χερι) και 2-3 αλυσιδες με περλες και γκλινκ-γκλινκ στο λαιμο μου!
3. Παπουτσια κλασικα all-star και μαυρες μποτες το χειμωνα.

Και το μακιγιαζ στο σχολειο ειναι φυσικo (μολυβι, μασκαρα, ελαχιστο ροζ-nude λιπγκλος, και smokey eyes οταν βγαινω.
Αυτααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει το Hip Hop style αλλά είναι ακριβά τα φαρδιά πανάθεμα τα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
δεν εχω καποιο συγκεκριμενο στυλ και ουτε θα θελα να εχω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yamcha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.
casual
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petris20

Νεοφερμένος

Ο petris20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παπουτσια PUMA πανω απο ολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Είμαι gothας και γουστάρω...
Και μπράβο που τα γράμματα στο σάιτ είναι μαύρα... σαν την ψυχή μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Something like that με μοντερνες παραποιησεις.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κουστουμι,πουκαμισο , γραβατα , σκαρπινι και μανικετοκουμπα . :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Σαγιονάρες, μαγιό, ψάθα και σωσίβιο δεινόσαυρο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Μου αρέσουν πολύ τα παρδαλά χρώματα και οι άνετες αεράτες-λουλουδάτες μπλούζες. Γενικά άμα ανοίξεις την ντουλάπα μου θα δεις ΠΑΡΑ πολύ μπλουζί και 2-3 τζιν ξέρω 'γω. :P Φούστες και φορέματα δεν πολυφοράω για να είμαι ειλικρινής. :redface: Χμμ τώρα για πιο επίσημο στυλ τείνω αρκετά προς το μαύρο. πέφτει άπειρο μαύρο ιδίως το χειμώνα.

Από παπούτσια έχω all-σταράκια (που δεν χρησιμοποιώ πολύ συχνά), 2-3 πέδιλα για το καλοκαίρι, 1 ζευγάρι μπαλαρινούλες, κ αθλητικά. Μαύρο flat μποτινάκι για το χειμώνα.

Λατρεύουμε τσάντες αξεσουάρ κλπ.

Το χειμώνα-φθινόπωρο συμπληρώνω το ντύσιμο με φουλάρια, σε σημείο να το παρακάνω κιόλας


Αυτά εν ολίγοις. Ο.ο α και επίσης το ρολόι μου πάντα το φοράω στο αριστερό χέρι και πάντα ανάποδα (να κοιτάει προς τα κάτω) μη με ρωτήσετε γιατί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Πιο πολύ τα συνηθισμένα t-shirt,jean,all-star, φόρμες για τα t-shirt πιο πολύ με γράμματα και διάφορες εικόνες π.χ μια ροζ με μια μαϊμού-βασιλιά που διαβάζει ανάποδα το <<DAS CAPITAL>>...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Tζιν (classic)
Zακέτες απλές συνήθως μονόχρωμες
Χαφτάνια (ΠΑΝΤΑ)
Μοχόχρωμα μπλούζακια με λογότυπα ή καποιο συγκρότημα
Φόρμες

Ντυνομαστε οπως μας αρεσει και οχι οπως οριζει η μοδα...
Απλα.Λιτα.Εναλλακτικα..Οπως θελουμε και οπως μας αρέσει.;)

Τι είναι τα χαφτάνια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
χ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχα0

Ε ναι..Καπως ετσι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Τζιν (σχεδόν πάντα όμως:P), μπλούζα απλή (χωρίς πολλά φρου φρου κ αρώματα), ζακέτα ή φούτερ, ανάλογα με τον καιρό.
Τα φουλάρια είναι έρωτας btw.:D
Παπούτσι (σχεδόν πάντα πάλι) all-star, αθλητικά που και που.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Χειμωνας

Φουτερ
Τζιν
Αθλητικα
Μπουφαν

Καλοκαιρι

Πολο (:yahoo:)
Βερμουδες (ποτε τζιν)
Σορτσακια
T-Shirt (οχι δεν τα θεωρω κατι το ιδιαιτερο,ειναι το πιο ηλιθιο ρουχο και ας προσπαθουν να το πλασαρουν σαν κατι της μοδας,το φοραω για καθημερινες ασχολιες)
Αθλητικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top