Ο Κασιδιάρης επιτίθεται στην Κανέλλη on air!

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν είδα έναν Κασιδιάρη να βαρά την Κανέλλη και να πετά νερό στην Δούρου επειδή διαφώνισαν μαζί του,αλλά επειδή πήγαν την κουβέντα σε προσωπικό επίπεδο,τον προσέβαλαν,τον ερέθισαν και του επιτέθηκαν.Και η απαράδεκτή του αντίδραση,κατά εμέ δεν ήταν αντίδραση ενός βουλευτή της ΧΑ αλλά του Ηλία Κασιδιάρη σαν προσωπικότητα που εκείνη την στιγμή θίχτηκε και δεν μπόρεσε να συγκρατηθεί.Και επαναλαμβάνω,οι προσωπικές πράξεις του καθενός δεν εκράζουν σε καμιά περίπτωση το κόμμα και τις θέσεις του!

Θες να μου πεις ότι ακριβώς επειδή λειτούργησε ως Κασιδιάρης και όχι ως Χρυσαυγίτης, δικαιολογείται που σήκωσε χέρι?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Καλά, η Δούρου ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά είχε, όταν την έβρεξε. Μην το ξεχνάμε αυτό:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Θες να μου πεις ότι ακριβώς επειδή λειτούργησε ως Κασιδιάρης και όχι ως Χρυσαυγίτης, δικαιολογείται που σήκωσε χέρι?:worry:
Χαχα αυτό κατάλαβες?Επειδή ακριβώς λειτούργησε ως Κασιδιάρης δεν εκράζει η πράξη του το κόμμα......Χαρακτηρίζει την προσωπικότητα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Καλά, η Δούρου ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά είχε, όταν την έβρεξε. Μην το ξεχνάμε αυτό:whistle:
Είχε το χαμόγελο της αμηχανίας "τι στάση να κρατήσω". Κατανοητό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Χαχα αυτό κατάλαβες?Επειδή ακριβώς λειτούργησε ως Κασιδιάρης δεν εκράζει η πράξη του το κόμμα......Χαρακτηρίζει την προσωπικότητα του.

Μα βρίσκεται σ αυτό το κόμμα επειδή τον εκφράζει υποτίθεται.:worry:
Από τη στιγμή που βγαίνεις στην τηλεόραση ως εκπρόσωπος κόμματος, θα φερθείς και ως εκπρόσωπος κόμματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Ειδικά αν λειτούργησε ως Κασιδιάρης,τότε είναι που έγινε ολοφάνερο το ήθος του...δεν έχει μάθει να συγκρατεί τα νεύρα του και ξεσπάει έτσι..δηλαδή με απαράδεκτο τρόπο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
ντα3.. το σκηνηκό είναι γελοίο.. δεν το σχωράει το μυαλό μου..
αλήθεια, για τι ακριβώς κατηγορειται ο αλλος και πρεπει να περασει δικαστηριο?

ενα θα πω όμως..
τα ίδια άτομα που στην 28η Οκτ. γεμίζουν περηφάνεια και μια υπερμετρη αγάπη για τα πάτρια κλπ κλπ κλπ είναι τα ίδια άτομα που πηγαν και ψήφησαν την ΧΑ. Τουλάχιστον αυτο έχω παρατηρήσει εγω.. και δεν μιλάω για ενα άτομο! φανταστείτε ποσοοο, μα ποσο έξυπνοι είναι, μα πανω απ'ολα ενημερωμενοι είναι! με τι μυαλό παν και ψηφίζουν..

το όλο σκηνικο με την ΧΑ ειναι να κατσεις να φας :popcorn: και να τους παρακολουθείς να γελοιοποιουνται.. ασε που αν θυμαμαι καλά οι ίδιοι πρέπει να είπαν πως δεν έχουν ετοιμάσει "σχέδια" σε περίπτωση που βγούν κυβέρνηση :hehe:
και εσεις οι φορουμήτες υποστηρηκτές τους, αλλά και όολοι οι υπολοιποι που τους υποστηρίζεται σε διάφορα Blogs είστε :hmm: (δεν μπορω να βρω κατι την λέξη..) αχάριστοι ίσως? λες και θα σας δίνονταν η ευκαιρία σε αλλο καθεστός, εκτός του δημοκρατικου να χρησημοποιείτε ηλεκτρονικά μέσα για να μεταδώσετε τις βλακίες σας..

τα 'γραψα και ησήχασα.. δεν πρόκειται να ξαναασχοληθω με το θέμα ποτε.. δίνω και αξία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnvas

Νεοφερμένος

Ο johnvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ναι ομως τον προκαλεσαν αρκετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Είχε το χαμόγελο της αμηχανίας "τι στάση να κρατήσω". Κατανοητό.
Πιο πολύ με "τον νευρίασα και τον έκανα να φερθεί υπερβολικά. Μπράβο μου" μου φάνηκε εμένα:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Και μένα με εκράζει το κόμμα σε πολλά θέματα αγαπητή μου αλλά αν για παράδειγμα μπει κάποιος αλλοδαπός στο σπίτι μου,μου απειλήσει την μάνα μου και ύστερα τον σκοτώσω,όπως έγινε άλλωστε,δεν θα τον σκοτώσω επειδή είμαι Χρυσαυγίτης ;)
Εδώ είναι άλλη περίπτωση..δεν του έβαλε και το όπλο στον κρόταφο..είναι δύο διαφορετικές περιπτώσεις..αλλιώς θα έπρεπε να αντιδράσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Πιο πολύ με "τον νευρίασα και τον έκανα να φερθεί υπερβολικά. Μπράβο μου" μου φάνηκε εμένα:hehe:
Ακόμα πιο πολύ το "χεχε σε έχουμε στο χέρι τώρα".....

Εδώ είναι άλλη περίπτωση..δεν του έβαλε και το όπλο στον κρόταφο..είναι δύο διαφορετικές περιπτώσεις..αλλιώς θα έπρεπε να αντιδράσει
Αυτό που προσπαθώ να πω είναι ότι οι πράξεις του καθενός δεν υποκινούνται μόνο απ'τις πολιτικές απόψεις του...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Αυτό που προσπαθώ να πω είναι ότι οι πράξεις του καθενός δεν υποκινούνται μόνο απ'τις πολιτικές απόψεις του...!
Όπως είπε και η _Evangeline_,από τη στιγμή που βρισκόταν σε πλατό εκπομπής ήταν υποχρεωμένος να κρατηθεί στο επίπεδό του (αλλά απ' ό,τι φαίνεται δεν υπάρχει),αν δεν παρασυρόταν από τις απόψεις του κόμματος που υποστηρίζει..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Πιστεύω ότι η πράξη του δήθεν κύριου Κασιδιάρη ήταν άνανδρη , τόσα χρόνια όλα τα κόμματα είχαν αντιπαραθέσεις μα ποτέ και κανείς δεν χειροδίκησε!
Έδειξαν τον πραγματικό-αντιδημοκρατικό τους εαυτό για άλλη μία φορά.
Μόνο που φοβάμαι, διότι η πράξη τους από πολλούς επεφημείτε !
Παιδιά , οι παπούδες μας κάποτε , έδωσαν τη ζωή τους για την έξοδο των ναζί και του φασισμού από τη χώρα μας, δε λέω ότι τα υπόλοιπα κόμματα υποστηρίζουν κάτι καλύτερο, κάτι που θα φέρει την ανάπτυξη στη χώρα μας, αλλά όχι να αντιδρούμε τόσο άσχημα. Βλάπτουμε κι εμάς και τη χώρα μας.
Δυστυχώς(για κάποιους) είμαι της άποψης πως για την κατάσταση της χώρας ευθύνονται και απλοί πολίτες(σίγουρα όχι όλοι αλλά δε χάλαγε κάποιους τότε μία πρόσληψη στο δημόσιο!)
Αν θέλουμε να επανορθώσουμε για κάτι , ας επιλέξουμε κάτι πιο ουσιαστικό, όχι αυτούς, δε μπορούν να βοηθήσουν τέτοιες πολιτικές απόψεις τη χώρα μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A.A

Νεοφερμένος

Η Αριάδνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Δεν υπάρχει εκείνη την ώρα είχα ανοιχτή την τηλεόραση και έβλεπα το σκηνικό!!!! Αλλά ρε γαμώτο δεν έδειξε τα υπόλοιπα!!!!!Θα γούσταρα τρελά να το έβλεπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Πιο πολύ με "τον νευρίασα και τον έκανα να φερθεί υπερβολικά. Μπράβο μου" μου φάνηκε εμένα:hehe:
Πιο πολύ με "Δε θα σε πετύχω πουθενά μόνο ρε πούστη?:devil:"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
Πιο πολύ με "Δε θα σε πετύχω πουθενά μόνο ρε πούστη?:devil:"
Ναι, για να του κάνει 3/2 :devil: κλάσματα.... :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Ναι, για να του κάνει 3/2 :devil: κλάσματα.... :devil:

Όλο και κάπου θα τον πετύχουμε αυτόν ή άλλον ΧΑυγίτη και τότε θα την σκίσουμε την αδερ1.618...!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Οσον αφορα για την παγιδα που ειπες. Σου φανηκε για παγιδα ; Δεν καταλαβαινεις οτι οσο τους πιεζεις αυτους και δεν εχουν να επιχειρηματολογησουν θα στραφουν εκει που ξερουν καλυτερα ; Στη βια;
Απορω τωρα που ο Κασσιδιαρης μας τελειωσε , ποιον θα βγαζουν; Μονο αυτος ηξερε να μιλαει. Οι αλλοι μονο με κραυγες συνεννουνται
παλι καλα που εστησαν αυτη την 'παγιδα' ,αν την εστησαν (δεν παιρνω καμια θεση για το συγκεκριμενο) για να καταλαβουν πια ορισμενοι πιο ειναι το προσωπο της χ.α & αυτοι που τους ψηφισαν να σκεφτουν τι εκαναν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Αυτό που προσπαθώ να πω είναι ότι οι πράξεις του καθενός δεν υποκινούνται μόνο απ'τις πολιτικές απόψεις του...!


Να δώσω κάτι σχετικό με το πρόσφατο γεγονός ήθελα.Αμέσως εσύ :P
Αν και δεν νομίζω ο Αλβανός ληστής να φόραγε και μπλούζα της εθνικής Αλβανίας και αυτός να ήταν ο λόγος που ο 24χρονος τον καθάρισε.

φίλε Τίτη, χωρίς να έχω διαβάσει τίποτα απ' ότι είπες γιατί μου είναι αδιάφορο, έχεις καμία ιδέα τί είναι αυτό το πράγμα στην φωτογραφία προφίλ σου?Μετά το γερμανοτσολιάδες σας πείραξε μου κοτσάρεις τον Vermacht και έπειτα "όχι δεν υποστηρίζουμε χιτλερισμό και ολοκαυτώματα" όπως και οι έταιροι χρυσαυγίτες..εκτός και αν δεν ξέρεις καν τι είναι αυτό και το έβαλες για την μόδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Κοιτα, με οσα ατομα εχω μιλησει τουλαχιστον 7 στους 10 ηταν υπερ του Κασιδιαρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top