Ο Κασιδιάρης επιτίθεται στην Κανέλλη on air!

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
συνταρακτικα πραγματα θα γινουν σε λιγο καιρο μετα τις εκλογες.Θα ζησουμε ιστορικες στιγμες.ετσι πιστευω εγω τουλαχιστον
Και εγω το ιδιο πιστευω...
Ωχ τι εχουμε να δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
καλά εμένα μου αρέσει που στο fb όλοι καταδικάζουν αυτό που έκανε ενώ στο youtube, που είναι τάχα μου incognito, οι ίδιοι λένε μπράβο στον κασιδιάρη... πού ζούμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
καλά εμένα μου αρέσει που στο fb όλοι καταδικάζουν αυτό που έκανε ενώ στο youtube, που είναι τάχα μου incognito, οι ίδιοι λένε μπράβο στον κασιδιάρη... πού ζούμε....

θα ηθελα να προσθεσεις αν γινεται διπλα στο fb και το ischool.το ιδιο ισχυει και εδω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Bλεπω πως ολοι πεφτετε απο τα συννεφα με τη συμπεριφορα των χρυσαυγιτων.Οι περισσοτεροι εκει μεσα ξαναλεω,εχουν κατηγορηθει για ανθρωποκτονιες,για παρανομη οπλοφορια,αλλοι εχουν διαπραξει εγκληματα και σχεδον ολοι δρουν σε συμμοριες.Τωρα καταλαβατε τι ψηφισατε;Αλλα σιγα μη καταλαβατε,εδω απο το 74 μεχρι σημερα ψηφιζετε τους ιδιους μαλακας.Μετα εμεις γινομαστε οι φασιστες που δε θελουμε τετοιους ανθρωπους στη κοινωνια...Σε μια υγειης κοινωνια,ο φασισμος δε θα πρεπει να υπαρχει.Ειναι θεμα μορφωσης και παιδειας.ειδικα στην Ελλαδα το πληγμα που εχουν δημιουργησει οι ναζι,το ξεχασαμε ευκολα.Γι αυτο την παθαινουμε οι Ελληνες,γιατι δε κοιταμε το παρελθον μας,το ξεχναμε πολυ ευκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
παιδια αυτο που εγινε σημερα η' ειναι υπερβολικα θετικο η' υπερβολικα αρνητικο!με λιγα λογια,η' που θα δουμε την χρυση αυγη με 1% η' που θα τους δουμε με 10%.αισχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Γιατί σας έκανε τόση εντύπωση ρε παίδες? Μαχαιροβγάλτες είναι στο δρόμο, σε 2-3 σφαλιάρες δημοσίως θα κώλωναν?
Εξάλλου έχει ξαναγίνει κάτι αντίστοιχο στο παρελθόν απ'τον ίδιο το Μιχαλολιάκο:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Ρε φιλε 32 χρονων αυτος 60 η κανελλη. Θα μπορουσε να ειναι μανα του. Εκτος αν την χτυπαει και αυτη οταν παρεκτρεπεται. Και βεβαια μετα ο μεγαλος αντρας το εσκασε στα χωραφια :whistle:

Το κορυφαιο ειναι που καποιοι εδω μεσα προσπαθουν να τον δικαιολογησουν. Λες και ειναι το ιδιο να σ ριξει μια 60χρονη μια εφημεριδα στο χερι με το να της δωσεις 3 μπατσιδια που εισαι και γομαρι σωματικα. Η το αλλο το κορυφαιο ΄΄ εεε στο ΚΚΕ ειναι κουμουνιστρια ειναι αρα καλα της καναν''. Εδω νομιζω δεν χωρανε λογια.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ειλικρινα λυπαμαι για το θεαμα αυτο και περισσοτερο για το γεγονος οτι επικροτειται απο παιδια αυτης της γενιας...κριμα μια τοσο ομορφη και αξια χωρα να αποκαλειται απο ξενα μμε με τους χειροτερους χαρακτηρισμους εξαιτιας καποιων χιλιαδων ανθρωπων....ειλικρινα...κ ρ ι μ α !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Για ενα χαστουκακι εχει γινει τοσο χαμος.Αν ειναι δυνατον,να παιρνουμε αφορμη απο τετοια γεγονοτα και να μιλαμε για το ηθικο τελμα τελμα της εποχης,για την ελλειψη δημοκρατιας και για την κριση των αξιων.Η χρυση αυγη δεν πρπει να αποτελει ουτε εχθρος ουτε τιποτα ,γιατι απλα δεν πρεπει να ασχολουμαστε μαζι της.Το πραγματικο προβλημα βρισκεται στην κανελλη,τη δουρου και σε ολα τα κομματα,που ηταν ολα αυτα τα χρονια στη Βουλη και εφτασαν την Ελλαδα εως εδω.
Οσο φασιστες ,ναζιστες,εγκληματιες και δεν ξερω εγω τι αλλο ειναι οι χρυσαυγιτες,αλλο τοσο απατεωνες,εγλκηματιες και λαικιστες ειναι ολοι τους.Ολα τα καναλια προβαλλοντας αυτο το γεγονος τοσο εκτενεστατα,μας αποπροσανατολιζουν και μας φανατιζουν οχι εναντια στους πραγματικους υπσιτιους ,αλλα σε κατι μαλακες ψευτοφασιστες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
χαστουκακι εννοεις τις 3 μπουνιες που εφαγε η κανελη και το ποτηρι η δουρου?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εντελώς αντικειμενικά, δε νομίζω ότι γινόταν "πολιτισμένος" διάλογος. Θεωρώ απαράδεκτο το γεγονός ότι ο Κασιδιάρης χτύπησε με τέτοιο μίσος έναν συνάνθρωπό του.

Όσο και να έχει νευριάσει κάποιος, υπάρχουν πολλοί περισσότεροι και πιο αξιόλογοι τρόποι να αντιδράσει κάποιος.

Επίσης, μη συγκρίνετε ένα χτύπημα με εφημερίδα (που στην ουσία βγήκε αυθόρμητα, πιστεύω, λόγω του "μπουγελώματος" της άλλης βουλευτού) με 3 δυνατές μπουνιές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Αυτο ειναι που εχει σημασια;Αν ηταν χαστουκακι ή μπουνια;Αν ηταν δυνατες μπουνιες η κανελλη θα ηταν στο νοσοκομειο τωρα.Εγω μια χαρα την ειδα.Η δουρου ας κοιταξει καλυτερα ποιο κομμα θα παει την Ελλαδα 500 χρονια πισω,ή μαλλον ποια κομματα την εχουν παει σχεδον.Το δικο της ειναι ενα απο αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αυτο ειναι που εχει σημασια;Αν ηταν χαστουκακι ή μπουνια;Αν ηταν δυνατες μπουνιες η κανελλη θα ηταν στο νοσοκομειο τωρα.Εγω μια χαρα την ειδα.Η δουρου ας κοιταξει καλυτερα ποιο κομμα θα παει την Ελλαδα 500 χρονια πισω,ή μαλλον ποια κομματα την εχουν παει σχεδον.Το δικο της ειναι ενα απο αυτα.
Δικαιολογείς το γεγονός ότι ασκήθηκε βία πάνω της;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntele7(Νικος)

Νεοφερμένος

Ο ntele7(Νικος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εργατης=αρσενικο!!!!! τοτε δεν σεβεσαι.. απορω πως θα κανεις οικογενεια ρε φιλε. καθεσαι και λες οτι καλα της κανανε.. θα σου αρεσε να το κανει στη γυναικα σου?
μαγκια της που εχει βιλες και ειναι κουμουνιστρια!!!!

Ντροπή σου που λες ότι εργάτης=αρσενικό.Και μετά να υποθέσω πως λες ότι οι υποστηρικτές της χρυσής αυγής είναι ρατσιστές.Και σχετικά με την παιδεία που ξαφνικά τόσο πολύ σας κόφτει όλους τους εξαιρετικά μορφωμένους εδώ παρακολουθήστε τις γνώσεις που έχουν τα μέλη της χρυσής αυγής και δείτε αν έχουν κατάλληλη παιδεία.Το γεγονός ότι τον προκαλούσαν συνεχώς και αδιαλείπτως και συγκεκριμένα η κυρία Δούρου αναφέρθηκε σε προσωπικό του θέμα.Και θα έπρεπε όλοι να ντρέπεστε που συνεχίζεται την προπαγανδιστική προσπάθεια των media

Όταν αναγκαστείς να μεταναστεύσεις για να βρεις δουλειά να εύχεσαι να μην υπάρχει εγχώρια Χρυσή Αυγή.

Άμα συμπεριφέρεσαι όπως οι αντίστοιχοι,άλλα όχι όλοι οι μετανάστες εδώ,εύχομαι να υπάρχει αντίστοιχη κάποιο κίνημα που να σε ΣΑΠΙΣΕΙ στο ξύλο.Προφανώς το κόμμα αυτό δεν είναι η χρυσή αυγή εκτός και αν βέβαια μπορείς να μου αποδείξεις τέτοιο γεγονός και τότε θα συμφωνήσω μαζί σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Για ακομα μια φορα μας προβαλλουν τα ξενα ΜΜΕ οχι φυσικα για τα ανύπαρκτα επιτευγματά μας αλλα για το πόσο αξιολύπητοι είμαστε.!

Οι Γερμανοι και ΟΛΟΙ οι αλλοι γελάνε με τα χάλια μας!

Ντροπή σε ΟΛΟΥΣ οσοι τους ψήφισαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Ντροπή σου που λες ότι εργάτης=αρσενικό.Και μετά να υποθέσω πως λες ότι οι υποστηρικτές της χρυσής αυγής είναι ρατσιστές.Και σχετικά με την παιδεία που ξαφνικά τόσο πολύ σας κόφτει όλους τους εξαιρετικά μορφωμένους εδώ παρακολουθήστε τις γνώσεις που έχουν τα μέλη της χρυσής αυγής και δείτε αν έχουν κατάλληλη παιδεία.Το γεγονός ότι τον προκαλούσαν συνεχώς και αδιαλείπτως και συγκεκριμένα η κυρία Δούρου αναφέρθηκε σε προσωπικό του θέμα.Και θα έπρεπε όλοι να ντρέπεστε που συνεχίζεται την προπαγανδιστική προσπάθεια των media

οφειλω να παραδεχτω οτι ο Κασιδιαρης εχει μιλησει πολυ σωστα σε αρκετα καναλια και δεν εχανε ουτε τον ελεγχο ουτε τους τροπους του.σημερα ομως ξεσπασε και χαλασε την καλη του πορεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Δικαιολογείς το γεγονός ότι ασκήθηκε βία πάνω της;:confused:
Το γεγονος οτι ασκηθηκε βια στην κανελη ειναι κατακριτεο.Ωστοσο,εχει προβληθει υπερβολικα απο τα ΜΜΕ αυτο το συμβαν χωρις καποιο λογο.Επισης ,ας σκεφτουμε ξανα ποιος εχει δημοκρατικο ελλειμα οταν βλεπω την κανελλη χωρις λογο να αποκαλει τον Κασιδιαρη φασισταριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
οφειλω να παραδεχτω οτι ο Κασιδιαρης εχει μιλησει πολυ σωστα σε αρκετα καναλια και δεν εχανε ουτε τον ελεγχο ουτε τους τροπους του.σημερα ομως ξεσπασε και χαλασε την καλη του πορεια.

καλή πορεία; κανεις πλάκα τωρα έτσι;;; :blink:
για μάθε λίγο το ιστορικό του και μετά μίλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ξαναδείτε το βίντεο και μετά καλύτερα να μασάτε παρά να μιλάτε...
Το σωστό είναι σωστό. Η όποια αλλοίωση του τύπου είναι γυναίκα κλπ δεν σημαίνει ότι μπορεί να λέει ότι θέλει καθένας χωρίς αντίτιμο.
Δηλαδή άμα ήταν σε καρότσι και ΑΜΕΑ μπορεί να έλεγε και ακόμη χειρότερα;;
δλδ Γυναίκα+Καρότσι+ΑΜΕΑ ;; Διπλές-Τριπλές προσβολές;;
Λίγη τσίπα...Ντροπή δεν υπάρχει;;;
Επάνω στα Προγράμματά τους να κάνανε ερωτήσεις και κριτική.... όχι άλλα αντι άλλων.

Είπα εγώ ότι το θεωρώ απαράδεκτο επειδή η Κανέλλη και η Δούρου είναι γυναίκες? :confused:
ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ και αν ήταν αποδέκτης θα έλεγα τα ίδια.

Αν θέλει να ονομάζεται πολιτικός και να δρα σαν πολιτικός (με το να τον προσκαλούν σε τέτοιες εκπομπές κλπ), πρέπει να μάθει να κάνει πολιτικό ΔΙΑΛΟΓΟ*, όχι να τα κάνει γυαλιά καρφιά κάθε φορά που δε του αρέσει κάτι. Διαφορετικά ας βγει να καθαρίσει με τον τρόπο του χωρίς να διεκδικεί καν το δικαίωμα του "εκλέγεσθαι" και ας υποστεί τις συνέπειες σαν κάθε άτομο που του τη βάρεσε να σπάσει στο ξύλο όποιον δε συμφωνεί μαζί του. Πρώτα απ' όλα η αντίδραση αυτή δείχνει ότι έχει ξεμείνει από επιχειρήματα και δε μπορεί να υπερασπιστεί αλλιώς τα πιστεύω και την ιδεολογία του, κατά δεύτερον είναι απαράδεκτη γιατί βγάζει το μίσος του με βιαιοπραγία. Άνθρωποι είμαστε, γλώσσα έχουμε, μιλιά έχουμε, προτάσεις μπορούμε να φτιάξουμε, δε κρεμιόμαστε απ' τα δέντρα ακόμα για να λύσουμε τις διαφορές μας με χαστούκια και μπουνιές.

Άντε γιατί πολλά έχω ακούσει μέχρι τώρα.

*Και μην πεταχτεί κανένας έξυπνος και μου πει ότι αυτό δεν ήταν διάλογος αλλά στήσιμο στον τοίχο. Άντε βρείτε μου καμιά πολιτική αντιπαράθεση που ο ένας πολιτικός ή "πολιτικός" να μη τη μπαίνει στον άλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
καλή πορεία; κανεις πλάκα τωρα έτσι;;; :blink:
για μάθε λίγο το ιστορικό του και μετά μίλα..

δε κρινω ατομα με βαση το παρελθον αλλα και ετσι να εκανα εγω το μονο που ειπα οτι στις συνεντευξεις του κακα τα ψεματα ηταν πολυ καλος,δηλαδη εκανε καλη πορεια.δε εκανα αναφορα για την ζωη του ουτε για το οτι εδειρε 1000 πακιστανους ουτε για οτιδηποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top