Ο Κασιδιάρης επιτίθεται στην Κανέλλη on air!

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Εριστική προς τον Κασιδιάρη.. το άγιο παιδί που αντιμετώπισε τον εριστικό χαρακτήρα της Κανέλλη :redface:
Η ΑΓΙΑ ΚΑΝΕΛΛΗ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Περιμενετε να βαρεσουν κι εσας μια μερα οι χρυσαυγιτες για να καταλαβετε για τι ανθρωπους μιλαμε.Αμα τους θελετε τοσο πολυ,παρτε τους σπιτια σας.Αι στο διαλο ζωα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Η ΑΓΙΑ ΚΑΝΕΛΛΗ.

άγιος Κασιδιάρης ..(και συνεχίζω) εριστική με τους φασίστες δεν είναι καταδικαστέο να είναι, αλλά που ακούστηκε φασιστομούρη να δέχεται διαφορετικό χαρακτήρα από αυτόν που ορίζει η δική του στρατιωτική πειθαρχία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Γιατί μου βάζεις άλλα πράγματα; Δεν έχω πρόβλημα με τους γκέι, ούτε με τους μη-Έλληνες, αρκεί οι μη-Έλληνες να μην έχουν πολιτικά δικαιώματα και να μην παίρνουν πριμ από το κράτος λόγω της καταγωγής τους.
Και γιατί να σου ζητήσουν ταυτότητα; Μαύρος είσαι; Υπερβάλλεις, ξεκόλλα λίγο. Επειδή βγήκαν την άλλη φορά κάτι τύποι και ζητούσαν να πεις την αλφαβητο δεν σημαίνει πως γίνεται συχνά αυτό. Επίσης στο μετρό μπορεί να έρθει παρέα και να σου ζητήσουν το κινητό σου. Θα φοβάσαι κάθε φορά που πηγαίνεις μην γίνει αυτό το πράγμα;
Και τέλος αυτό με τα παιδιά δεν το κατάλαβα. Δεν μ' αρέσει η χώρα όπως έχει, αλλά δεν ξέρω γιατί η ΧΑ πιστεύεις πως θα μας κάνει χειρότερα από τον βόθρο που είμαστε τώρα. :confused: Εκτός από αυτό, ακόμα και 1ο κόμμα να βγαινε η ΧΑ στις εκλογές, σιγά μην έμεναν στην Κυβέρνηση μέχρι να κάνω εγώ παιδιά.

Μόνος σου αναιρείς αυτά που είπες. "Μαύρος είσαι;", λες. Δηλαδη, αν σε αυτήν την ερώτηση, απαντήσω "Ναι", τί θα γίνει; Για πες μου...
Όσο για τους ομοφυλόφιλους, μέσα στο καλοκαίρι δε θα γίνει το Gay Pride? Έλα να τα πούμε τότε που στοιχιματίζω πως θα γίνουν φασαρίες.
Για το μετρό τώρα. Αυτό γίνεται και μάλιστα όχι στο μετρό, αλλά και σε καφετέριες κτλ. Μόνο τους μπάτσους δεν παριστάνουν οι τύποι.

Είναι πιο εύκολο να πας από την ψευτοδημοκρατία στη δημοκρατία παρά από τον φασισμό στο άλλο άκρο. Nuff said.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Νέα επίθεση, και αυτη τη φορά στην Λιανα Κανέλλη και στην Ρενα Δουρου, απο τον Ηλια Κασιδιαρη σημερα το πρωί σε εκπομπη του Αντεννα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 303819

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
καλα το εκανε το κουμουνι ! εμαθε να μιλαει κιολας .. σε κανα δυο χρονια δεν θα υπαρχουν καν ! μονο Έλληνες στην ελαδα !ολοι οι αλλοι ειναι για ξυλο. ο ΣΥΡΙΖΑ θελει να καταργήσει τον στρατο , και ολοι αυτοι τι θα κανουν που ειναι στον στρατο? να μεινουν ανεργοι? να νομιμοποιήσουμε και τους Πακιστανους - Αυγανους ολους γενικα γιατι δεν εχουμε αρκετους νομιμους .. καλα λεει η χρυσή αυγη να βαλουμε ναρκες να δουμε ποιος θα περασει.. ουτε θα βγει κανενας ουτε θα μπει .. θα τους δοσουμε μια προθεσμια αλλιώς θα τους κλαψουνε οι φιλοι τους που θα κρύβονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
άγιος Κασιδιάρης ..(και συνεχίζω) εριστική με τους φασίστες δεν είναι καταδικαστέο να είναι, αλλά που ακούστηκε φασιστομούρη να δέχεται διαφορετικό χαρακτήρα από αυτόν που ορίζει η δική του στρατιωτική πειθαρχία..
Το να εισαι εριστικος δεν σου ειπα οτι ειναι καταδικαστεο,σου ειπα οτι τον συνομιλιτη σου τον φερνεις στα ορια του με αυτα που λες ομως.Επισης το να εχει καποιος στρατιωτικη πειθαρχια δεν σημαινει πως ειναι και φασιστας. Παντως τα λογια της Δουρου πρεπει να τον εφεραν στο αμην και επειτα με την χειρονομια της η Κανελλη τον τρελανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Δειτε τι ανθρωπους πάτε και ψηφίζετε..!
Αν σας αντιπροσωπεύουν τέτοιοι άνθρωποι τότε είστε άξιοι της μοίρας σας...τα λέει όλα το βίντεο...και μάλιστα απειλεί με ανθρώπους της Χρυσής Αυγής...αυτή ειναι λοιπόν η Χρυση Αυγη ..δεν είναι ούτε πατριώτες ούτε τίποτα...είναι φασίστες/νεοναζί και επικίνδυνοι! Έχουν χτυπήσει σε ένα ευαίσθητο θέμα που αφορά την Ελλάδα,τους παράνομους μετανάστες και στηριζόμενοι σ αυτό πάτε και τους ψηφίζεται..! ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΤΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΚΟΜΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ Η ΧΑ ..ΟΛΑ ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΚΦΕΡΕΤΑΙ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΨΗΦΙΣΤΕ...
Ορίστε λοιπόν..και μην λέτε βλακείες ότι το προκάλεσαν η κανελλη κλπ γιατί πόσο μπορεί να βλάψει κάποιον μία εφημερίδα και λόγια που πονάνε ..που είναι αληθινά κιολας?! Και πάλι και να φτάνε στα άκρα κάποιος δεν θα είχε μία τέτοια συμπεριφορά...ότι και να πω είναι λίγο και πραγματικά δεν αξίζει να χαλάω το σάλιο μου..
Αυτή είναι η γνώμη μου και σε όποιον αρέσει... και μην ακούσω ότι είμαι μικρή δεν ξέρω να μιλάω για κόμματα πολιτικούς εκπροσώπους και τέτοια..είναι πλήρως ενημερωμένη και όχι από την προπαγάνδα των ΜΜΕ..αλλά από πραγματικά γεγονότα...αυτή είναι η αλήθεια και καλά θα κάνετε να την αποδεχτείτε μερικοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
χαχααχα.το ποσο ευχαριστηθηκα το μπουγελωμα δε λεγεται.ωστοσο πρεπει να δικαστει επειδη χτυπησε ατομο και να αποδωθει δικαιοσυνη...δεν ειναι σωστα πραγματα αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Το να εισαι εριστικος δεν σου ειπα οτι ειναι καταδικαστεο,σου ειπα οτι τον συνομιλιτη σου τον φερνεις στα ορια του με αυτα που λες ομως.Επισης το να εχει καποιος στρατιωτικη πειθαρχια δεν σημαινει πως ειναι και φασιστας. Παντως τα λογια της Δουρου πρεπει να τον εφεραν στο αμην και επειτα με την χειρονομια της η Κανελλη τον τρελανε.

ειναι φασίστας για περισσότερους από έναν λόγους..
Και τι σημαίνει αυτό? Ότι όταν σου θίγουν τον άρειο εγωισμού σου και εκνευρίζεσαι πρέπει να αρχίσεις να κοπανάς όποιον βρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.

φανατισμος φανατισμος παντου φανατισμος, καταδικάζετε την πράξη μα όχι το σύστημα που γεννά την βία.

Εγω απλα θα πω: ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΘΗΚΟΝ να τον σώσετε απο τον φασισμό και την μισαλλοδοξία. Νομίζετε οτι εσεις ειστε καλυτεροι ανθρωποι που προβάλετε την εικόνα του ανθρωπιστή; Οχι. Με αυτη τη συμπεριφορα σας εγω αντιλαμβανομαι οτι εχετε ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΟΣΥΓΚΡΑΣΙΑ, απλα η σειρα των ερεθισμάτων σας έκανε "αναρχικούς", δημοκράτες, το ενα το αλλο και οχι φασιστες....

Ξυπνήστε και ενωθείτε, βοηθήστε τους τυφλωμένους να βρουν τον δρόμο τους. Μη τους πολεμάτε. Η βια γεννά βία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Οταν οι αγανακτισμενοι γιαουρτοναν την Κανελλη που εισασταν να την υπερασπιστειτε? Εγω και αλλοι 6 εκατομμυρια Ελληνες που θελουν να πλακωσουν κατι πολιτικους σαν την Κανελλη τι ειμαστε φασιστες? Αμα θεωρειται αυτο το πραγμα φασισμος,δηλαδη να τιμωρησω με τον τροπο μου αυτους που εφτασαν την Ελλαδα σε τετοιο χαλι,που κανεις βολτες στο κεντρο και βλεπεις αστεγους να τρωνε απο καδους,τοτε ειμαι ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΦΑΣΙΣΤΑΣ.
ΥΓ δεν ψηφιζω Χρυση Αυγη απλα τα πραγματα εχουν φτασει στο απροχωρητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Όταν αναγκαστείς να μεταναστεύσεις για να βρεις δουλειά να εύχεσαι να μην υπάρχει εγχώρια Χρυσή Αυγή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Οταν οι αγανακτισμενοι γιαουρτοναν την Κανελλη που εισασταν να την υπερασπιστειτε?


Δεν υπερασπιζόμαστε την Κανέλλη!Δεν έχει σχέση-για μένα πάντα-το πρόσωπο,το οποίο δέχτηκε αυτή την επίθεση!Όποιος και να ήταν το ίδιο θα ήταν για μένα!Την ΠΡΑΞΗ αυτή κατηγορούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Οταν οι αγανακτισμενοι γιαουρτοναν την Κανελλη που εισασταν να την υπερασπιστειτε? Εγω και αλλοι 6 εκατομμυρια Ελληνες που θελουν να πλακωσουν κατι πολιτικους σαν την Κανελλη τι ειμαστε φασιστες? Αμα θεωρειται αυτο το πραγμα φασισμος,δηλαδη να τιμωρησω με τον τροπο μου αυτους που εφτασαν την Ελλαδα σε τετοιο χαλι,που κανεις βολτες στο κεντρο και βλεπεις αστεγους να τρωνε απο καδους,τοτε ειμαι ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΦΑΣΙΣΤΑΣ.
ΥΓ δεν ψηφιζω Χρυση Αυγη απλα τα πραγματα εχουν φτασει στο απροχωρητο.

ρε φίλε μου, ήταν ποτέ το ΚΚΕ κυβέρνηση για να το κατηγορείς για την κατάσταση?Κριτική σκέψη γαμώ την πουτάνα μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
η ηθικη πήγε βόλτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Αν εχεις ηθος,δε γινεσαι ακροδεξιος.Ηθος σημαινει συμπονια στο συνανθρωπο.Δε βλεπω καμμια συμπονια απ αυτα τα ζωα.οχι μονο σ αυτο το περιστατικο,γενικως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Νέα επίθεση, και αυτη τη φορά στην Λιανα Κανέλλη και στην Ρενα Δουρου, απο τον Ηλια Κασιδιαρη σημερα το πρωί σε εκπομπη του Αντεννα.
Kαι τώρα τι περιμένει αυτός; Να του πούνε μπράβο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

boo 41

Νεοφερμένος

Ο boo 41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Να τους χαιρονται αυτοι που τους ψηφισαν...ΖΩΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top