Ομοφυλόφιλοι: Γάμος και Υιοθεσία

Γάμος και υιοθεσία ομοφυλόφιλων: Υπέρ ή κατά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 303)
  • Είμαι ΥΠΕΡ και του γάμου και της υιοθέτησης παιδιών

    Ψήφοι: 157 51.8%
  • Είμαι ΥΠΕΡ του γάμου αλλά ΚΑΤΑ της υιοθέτησης παιδιών

    Ψήφοι: 75 24.8%
  • Είμαι ΚΑΤΑ του γάμου αλλά ΥΠΕΡ της υιοθέτησης παιδιών

    Ψήφοι: 6 2.0%
  • Είμαι ΚΑΤΑ και στα δύο

    Ψήφοι: 56 18.5%
  • Δεν έχω γνώμη.

    Ψήφοι: 9 3.0%

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,169 μηνύματα.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
λετε πως ειναι φυσιολογικο ανηκει στην φυση κτλ . οπως ειπε ο november rain σκοπος της φυσης ειναι η διαιωνιση της . Μπορει να κανει ο αντρας παιδια και δεν το ηξερα . Μαλλον οχι , τοτε δεν ειναι φυσιολογικο

Τα άτομα δεν είναι η φύση, έχουν κι άλλους στόχους στη ζωή τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Το σώμα του καθενός ανήκει μόνο σε αυτόν και σε κανέναν άλλον. Η ατίμωση του σώματος μπορεί να επέλθει ως συνέπεια οποιουδήποτε είδους κατάχρησης, ίσως και του σεξ. Είτε αυτό γίνεται με άτομο του ίδιου, είτε με άλλου φύλου.

Το σωμα δεν ειναι φτιαγμενο για να εχει σχεσεις με το ιδιο φυλο οποτε γινεται και παλι ατιμωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Επίσης ο Ιησούς μιβ δεν μίλησε και για την παιδοφιλία.Λέει κάτι αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
αν θεωρεις φυσιολογικο ανθρωπος με ζωο :p Θελω μια ωραια απαντηση οπως εδωσες αντιστοιχα με τους ομοφυλους

ειπα οτι πολυ πιθανο να ειναι αλλα δεν το εχω ψαξει για να εχω ολοκληρωμενη αποψη επ'αυτου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
δε ξερουμε ποιος ειναι ο σκοπος της φυσης και μαλλον ειναι πολλα περισσοτερα απο τη διαιωνιση; Διαιωνηση για ποιο λογο;

Ε, για να λέμε ότι διαιωνίζουμε ένα μάτσο ιστούς και κόκκαλα και να χαιρόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Το σωμα δεν ειναι φτιαγμενο για να εχει σχεσεις με το ιδιο φυλο οποτε γινεται και παλι ατιμωση

Η πράξη αποδεικνύει ότι δεν υπάρχει τεχνική ανεπάρκεια επ'αυτού. Επίσης το σώμα είναι φτιαγμένο για να συντηρείται με ένα ποτήρι νερό κάθε 40 ώρες κι ένα πλήρες γεύμα κάθε 40 μέρες. Εσύ πόσα πλήρη γεύματα τρως την ημέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Επίσης ο Ιησούς μιβ δεν μίλησε και για την παιδοφιλία.Λέει κάτι αυτό;

Θα σου πει πως εαν το παιδι βαλει την χειρογραφη υπογραφη του ειναι απολυτα φυσιολογικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Τα άτομα δεν είναι η φύση, έχουν κι άλλους στόχους στη ζωή τους..
Οι άνθρωποι προήρθαν από τη φύση όμως, το ότι άλλαξε η ζωή τους λόγω εκβιομηχάνισης δεν αλλάζει και δεν λέει τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Η πράξη αποδεικνύει ότι δεν υπάρχει τεχνική ανεπάρκεια επ'αυτού. Επίσης το σώμα είναι φτιαγμένο για να συντηρείται με ένα ποτήρι νερό κάθε 40 ώρες κι ένα πλήρες γεύμα κάθε 40 μέρες. Εσύ πόσα πλήρη γεύματα τρως την ημέρα;

Εσυ αμα δεν κανεις σεξ θα πεθανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
δε ξερουμε ποιος ειναι ο σκοπος της φυσης και μαλλον ειναι πολλα περισσοτερα απο τη διαιωνιση; Διαιωνηση για ποιο λογο;
Παλι ? μην απαντησεις παλι που το στιριζεις αυτο ποιος καθοριχει ποιος ειναι ο στοχος της φυσης .
Και εγω μπορω να αμφισβητω οτιδιποτε μου πεις (εκτος απο μαθηματικα και ιδιαίτερα γεωμετρια) δεν οδηγει πουθενα ατυο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εσυ αμα δεν κανεις σεξ θα πεθανεις?

Εσύ αν δε φας 14 πιάτα φαγητό την εβδομάδα, θα πεθάνεις;

Οι απόψεις μου για την ανεπάρκεια ενός παιδιού να κρίνει την πραγματική του θέληση είναι γνωστές. Δεν συμβαίνει το ίδιο και με έναν ώριμο άνθρωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panp27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panp27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Ατιμαζει το σωμα του;Γιατι,επειδη το χρησιμοποιει οπως ο ιδιος θελει;
Toσο συντηριτικες αποψεις πια δεν εχει ουτε η προγιαγια μου η Μαμινα.

Η προγιαγιά σου η Μαμίνα εέπρεπε να ήατν εδώ να καμαρώσει τον γνήσιο απόγωνο της για τον οποίο ισχύει ότι οι αξίες δεν είναι διαχρονικές αλλά χρόνο με τον χρόνο πρέπει να υφίστανται έκπτωση μέχρι του ευχάριστου για καποιους... σημείου όπου θα φτάσουν οι αξίες στο 0% αξίες! η συνείδηση στο 0% και πλέον θα κάνουν ότι τους υπαγορεύουν οι ορμές τους (βλ. ζώα... την ίδια λογική των ασύστολων ορμών ακολουθούν) χωρίς να νιώθουν τίποτα...
Καλή επιτυχία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,169 μηνύματα.
Ο Μέγας Κωνσταντίνος έκοψε πολλά κομμάτια από την Αγία Γραφή όπως τον βόλεβε! Μήν το ξεχνάμε και αυτό. Ήταν και πρώτος στις ίντριγκες, τις δολοφονίες δικών του προσώπων - και όμως θεωρείται άγιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Παλι ? μην απαντησεις παλι που το στιριζεις αυτο ποιος καθοριχει ποιος ειναι ο στοχος της φυσης .
Και εγω μπορω να αμφισβητω οτιδιποτε μου πεις (εκτος απο μαθηματικα και ιδιαίτερα γεωμετρικα) δεν οδηγει πουθενα ατυο

μα δεν εχουμε καποιες αποδειξεις για να ορισουμε αυτα τα πραγματα γιατι δε το καταλαβαινεις;ειναι πολυ αυθαιρετο να το κανουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Εσύ αν δε φας 14 πιάτα φαγητό την εβδομάδα, θα πεθάνεις;

Μου συγκρινεις δυο ΕΝΤΕΛΩ΅ακυρα πραματα. Το φαγητο ειναι κατι που το εχει καποιος αναγκη. Οταν αγγιζει την υπερβολη φυσικα δεν ειναι σωστο.
Μην το συγκρινεις ομως με την ικανοποιηση την σεξουαλικη. Ατυχης τοποθετηση σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ο Μέγας Κωνσταντίνος έκοψε πολλά κομμάτια από την Αγία Γραφή όπως τον βόλεβε! Μήν το ξεχνάμε και αυτό. Ήταν και πρώτος στις ίντριγκες, τις δολοφονίες δικών του προσώπων - και όμως θεωρείται άγιος...

Μην πιάνεις τέτοια κουβέντα τώρα, γιατί θα είχαμε να πούμε πολλά για πολλούς, πρώτα απ'όλα για το Μέγα Μαλάκα Θεοδόσιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,169 μηνύματα.
Η προγιαγιά σου η Μαμίνα εέπρεπε να ήατν εδώ να καμαρώσει τον γνήσιο απόγωνο της για τον οποίο ισχύει ότι οι αξίες δεν είναι διαχρονικές αλλά χρόνο με τον χρόνο πρέπει να υφίστανται έκπτωση μέχρι του ευχάριστου για καποιους... σημείου όπου θα φτάσουν οι αξίες στο 0% αξίες! η συνείδηση στο 0% και πλέον θα κάνουν ότι τους υπαγορεύουν οι ορμές τους (βλ. ζώα... την ίδια λογική των ασύστολων ορμών ακολουθούν) χωρίς να νιώθουν τίποτα...
Καλή επιτυχία...

Είπε ότι δεν έχει τέτοιες απόψεις η γιαγιά του. Διάβασε καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Ο Μέγας Κωνσταντίνος έκοψε πολλά κομμάτια από την Αγία Γραφή όπως τον βόλεβε! Μήν το ξεχνάμε και αυτό. Ήταν και πρώτος στις ίντριγκες, τις δολοφονίες δικών του προσώπων - και όμως θεωρείται άγιος...

Ησουν εκει και το ειδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top