Ομορφότερη και ασχημότερη ελληνική πόλη

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,743 μηνύματα.
Υπαρχουν όμορφα μέρη όμως συνολικά είναι χάλια. Πας Ακρόπολη και είναι πανέμορφα και λίγα χιλιόμετρα πιο κάτω βρίσκεται η Ομόνοια.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Υπαρχουν όμορφα μέρη όμως συνολικά είναι χάλια. Πας Ακρόπολη και είναι πανέμορφα και λίγα χιλιόμετρα πιο κάτω βρίσκεται η Ομόνοια.
Η ομόνοια αν δεν υπήρχαν αυτοί που μαζεύονται εκεί, θα ήταν πανέμορφη. Με τα νεοκλασικά, το συντριβάνι, τις καφετέριες.
Τώρα έχει γίνει Μενίδι νο2
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Η ομόνοια αν δεν υπήρχαν αυτοί που μαζεύονται εκεί, θα ήταν πανέμορφη. Με τα νεοκλασικά, το συντριβάνι, τις καφετέριες.
Τώρα έχει γίνει Μενίδι νο2
Είχα χρόνια να πάω κ σκέφτομουν ότι είναι υπερβολές αυτά που ακούγονται κ πρόσφατα που πήγα περίμενα 2-3 λεπτά μόνη μου μέχρι να έρθουν οι υπόλοιποι γτ έφτασα πρώτη κ ήρθε ένας να μου πουλήσει μαύρο 🤣
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Ομορφότερη: Λαμία

Άσχημη δεν θεωρώ κάποια.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Σε λίγες εχω πάει οποτε θα πω πως ασχημότερη για μενα ήταν τα Τρίκαλα και ομορφότερη η Αθήνα (αν όμως μιλήσω σαν φοιτητρια ομορφότερη είναι η Λάρισα❤️)
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Ομορφότερη η Καλαμάτα.
Ασχημότερη η Τρίπολη.
 

gpgp

Νεοφερμένος

Ο gpgp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Όμορφες πόλεις πολλές και δύσκολα να ξεχωρίσω μόνο μία. Ενδεικτικά: Βόλος, Καβάλα, Ιωάννινα ...
Άσχημη πόλη βρήκα την Φλώρινα, παρά την ύπαρξη του ποταμού Σακουλέβα που δείνει μια άλλη "πινελιά". Ίσως φταίει ότι είχα ακούσει σχόλια που αύξησαν πολύ τις προσδοκίες. Αντιθέτως μου άρεσε πολύ το γραφικό Νυμφαίο Φλώρινας. Πραγματικά πανέμορφο κι άνετα θα ξαναπήγαινα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,871 μηνύματα.
Όμορφες πόλεις πολλές και δύσκολα να ξεχωρίσω μόνο μία. Ενδεικτικά: Βόλος, Καβάλα, Ιωάννινα ...
Άσχημη πόλη βρήκα την Φλώρινα, παρά την ύπαρξη του ποταμού Σακουλέβα που δείνει μια άλλη "πινελιά". Ίσως φταίει ότι είχα ακούσει σχόλια που αύξησαν πολύ τις προσδοκίες. Αντιθέτως μου άρεσε πολύ το γραφικό Νυμφαίο Φλώρινας. Πραγματικά πανέμορφο κι άνετα θα ξαναπήγαινα.
Τι θεωρείς άσχημο στην Φλώρινα; Μια χαρά πόλη μου φαίνεται.
 

Mewmaw

Νεοφερμένος

Η Mewmaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Κρήτης. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Η ομόνοια αν δεν υπήρχαν αυτοί που μαζεύονται εκεί, θα ήταν πανέμορφη. Με τα νεοκλασικά, το συντριβάνι, τις καφετέριες.
Τώρα έχει γίνει Μενίδι νο2
Υπάρχουν όμως αυτοί που δεν μαζεύονται εκεί. Απο την στιγμή που είναι ένα μέρος για πώληση και χρήση ναρκωτικών, αυτόματα υποβαθμίζεται όσο όμορφα και να είναι τα νεοκλασικά τριγύρω
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Υπάρχουν όμως αυτοί που δεν μαζεύονται εκεί. Απο την στιγμή που είναι ένα μέρος για πώληση και χρήση ναρκωτικών, αυτόματα υποβαθμίζεται όσο όμορφα και να είναι τα νεοκλασικά τριγύρω
Δυστυχώς ναι
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,047 μηνύματα.
caption.gif
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top