Ομαδαρχισσα σε κατασκήνωση

jennyyy8

Νεοφερμένος

Η jennyyy8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!! Σκέφτηκα το καλοκαίρι να πάω ομαδαρχισσα σε κατασκήνωση, ενώ δεν έχω ξαναγίνει ποτε. Ημουν μόνο κατασκηνώτρια 3 χρονια. Ποιες είναι οι πιθανότητες να με δεχτούν; Έχω κάνει ήδη αιτήσεις σε 3 κατασκηνώσεις (που δεν έχω παει ξανά), γιατί οι αιτήσεις σε αυτές που έχω παει έχουν κλείσει. Ξέρετε αν υπάρχει μεγάλη ζήτηση ή αν δεν θα με δεχτούν λόγω απειρίας;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!! Σκέφτηκα το καλοκαίρι να πάω ομαδαρχισσα σε κατασκήνωση, ενώ δεν έχω ξαναγίνει ποτε. Ημουν μόνο κατασκηνώτρια 3 χρονια. Ποιες είναι οι πιθανότητες να με δεχτούν; Έχω κάνει ήδη αιτήσεις σε 3 κατασκηνώσεις (που δεν έχω παει ξανά), γιατί οι αιτήσεις σε αυτές που έχω παει έχουν κλείσει. Ξέρετε αν υπάρχει μεγάλη ζήτηση ή αν δεν θα με δεχτούν λόγω απειρίας;
Θα σε δεχθουν σιγουρα..υπαρχει ζητηση..θα το αντεξεις με τα μικρα και τις μανες?
 

jennyyy8

Νεοφερμένος

Η jennyyy8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Χχαχαχα ναι δεν έχω θεμα… απλά έχω αγχωθεί γιατί όντως πίστευα ότι έχει παρά πολύ ζήτηση
μπα οχι ..η ξαδελφη που ειχε κανει αιτηση σε αυτη που ειναι στο γραμματικο την πηραν αμεσως και τρεχαμε για βιβλιαριο υγειας..και καθε χρονο μετα την ζητουσαν.
Λευτα δεν εχει ομως..λιγα...και φαγητο τσιγγουνικο ηταν.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,795 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top