Ολυμπιακοί Αγώνες 2012

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν ξέρω ώρα δυστυχώς. Φαντάζομαι πρώτα θα παίξει η Ρωσία με την Ισπανία και μετά η Αμερική με την Αργεντινή. Εγώ πιο πολύ θέλω να νικήσει η Ρωσία την Ισπανία. Μακάρι να χάσουν οι Αμερικάνοι, αλλα δεν το βλέπω. Η Λιθουανία που προσπάθησε να το κάνει δεν τα κατάφερε,ο Σάρας στο τέλος αυτού του παιχνιδιού ήταν έτοιμος να πεθάνει απο την κούραση/εξάντληση. Ενω η Αμερική έχει παίκτες να εναλάσσει ;)
Οι αμερικάνοι δεν το χάνουν το χρυσό με τίποτα:P Είναι τόσο απλά τα πράγματα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Οι αμερικάνοι δεν το χάνουν το χρυσό με τίποτα:P Είναι τόσο απλά τα πράγματα:whistle:

Δυστυχώς. Και με την Λιθουανία και με την Αυστραλία έγινε το ίδιο. Στο τελευταίο 10λεπτο οι Αμερικάνοι πέρασαν για τα καλά μπροστά :P Εγώ θέλω να νικήσει η Ρωσία την Ισπανία :) Θεωρώ δεδομένη την νΙκη της Αμερικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δυστυχώς. Και με την Λιθουανία και με την Αυστραλία έγινε το ίδιο. Στο τελευταίο 10λεπτο οι Αμερικάνοι πέρασαν για τα καλά μπροστά :P Εγώ θέλω να νικήσει η Ρωσία την Ισπανία :) Θεωρώ δεδομένη την νΙκη της Αμερικής.
Το θέμα ήταν ότι η Ισπανία θα μπορούσε να ήταν εκτός 4αδας, κάτι που στην αρχή δεν θα το πίστευε κανείς. Αλλά οι Γάλλοι δεν θα καταφέρουν ποτέ να βγάλουν την ταμπέλα του αυτόχειρα από πάνω τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Οι αμερικάνοι δεν το χάνουν το χρυσό με τίποτα:P Είναι τόσο απλά τα πράγματα:whistle:

Λογικό. ΝΒΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Το θέμα ήταν ότι η Ισπανία θα μπορούσε να ήταν εκτός 4αδας, κάτι που στην αρχή δεν θα το πίστευε κανείς. Αλλά οι Γάλλοι δεν θα καταφέρουν ποτέ να βγάλουν την ταμπέλα του αυτόχειρα από πάνω τους

Σωστός. Ο Γκασόλ(ο μεγάλος) στο παιχνίδι με την Ρωσία στο τελευταίο δεκάλεπτο ήταν για να τον κλαίς. Τουλάχιστον η Ρωσία την κέρδισε την Ισπανία ;) Οι πονηροί οι Ισπανοί έκαναν τα πάντα για να αποφύγουν την Αμερική στα προημητελικά. Να δώ με την Ρωσία τι θα κάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σωστός. Ο Γκασόλ(ο μεγάλος) στο παιχνίδι με την Ρωσία στο τελευταίο δεκάλεπτο ήταν για να τον κλαίς. Τουλάχιστον η Ρωσία την κέρδισε την Ισπανία ;) Οι πονηροί οι Ισπανοί έκαναν τα πάντα για να αποφύγουν την Αμερική στα προημητελικά. Να δώ με την Ρωσία τι θα κάνουν.
Οι Ρώσοι είναι ικανοί να κερδίσουν πάντως:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Οι Ρώσοι είναι ικανοί να κερδίσουν πάντως:hmm:

Έτσι Ρωσία:clapup: Αρκεί να μην έχουν την αστοχία του παιχνιδιού με την Λιθουανία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Έτσι Ρωσσία:clapup: Αρκεί να μην έχουν την αστοχία του παιχνιδιού με την Λιθουανία.
Θα τα καταφέρει όμως η αρκούδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Θα τα καταφέρει όμως η αρκούδα;
έχει 2 παίχτες βαρόμετρα, πρώτα από όλα πρέπει αυτοί οι 2 να είναι σε φανταστική μέρα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
έχει 2 παίχτες βαρόμετρα, πρώτα από όλα πρέπει αυτοί οι 2 να είναι σε φανταστική μέρα:hmm:

Ας ελπίσουμε. Δε θέλω να δω το χρυσό στην ομάδα της χημείας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Θα τα καταφέρει όμως η αρκούδα;

Θα τους στείλω κι εγώ θετική ενέργεια :P Αν βρίσκονται στην καλή τους μέρα και ο Ναβάρο στην κακή του, θα τα καταφέρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πολλές πίκρες μας χάρισαν οι Ισπανοί, θα είμαι και εγώ με τους Ρώσους λοιπόν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Πολλές πίκρες μας χάρισαν οι Ισπανοί, θα είμαι και εγώ με τους Ρώσους λοιπόν:P

Κατ' εμέ τα μετάλλια θα είναι: ΗΠΑ, Ισπανία, Αργεντινή. Οψόμεθα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
ΗΠΑ - Ισπανία θα ναι ο τελικός και θα είναι τόσο τέλειος όσο αυτός της προηγούμενης Ολυμπιάδας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
ΗΠΑ - Ισπανία θα ναι ο τελικός και θα είναι τόσο τέλειος όσο αυτός της προηγούμενης Ολυμπιάδας.
η αποδοση της ισπανιας εχει πεσει πολυ σε σχεση με τις προηγουμενες χρονιες.οποτε αν αυτος ειναι ο τελικος οι ηπα δε θα δυσκολευτουν οπως ειχε συμβει στο πεκινο:)
εγω ελπιζω να κερδισει η αργεντινη.
δεν υπαρχει καλυτεροσ guard απο τον ginobilli.δεν δεχομαι αντιρρηση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
η αποδοση της ισπανιας εχει πεσει πολυ σε σχεση με τις προηγουμενες χρονιες.οποτε αν αυτος ειναι ο τελικος οι ηπα δε θα δυσκολευτουν οπως ειχε συμβει στο πεκινο:)
εγω ελπιζω να κερδισει η αργεντινη.
δεν υπαρχει καλυτεροσ guard απο τον ginobilli.δεν δεχομαι αντιρρηση:P
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
η αποδοση της ισπανιας εχει πεσει πολυ σε σχεση με τις προηγουμενες χρονιες.οποτε αν αυτος ειναι ο τελικος οι ηπα δε θα δυσκολευτουν οπως ειχε συμβει στο πεκινο:)
εγω ελπιζω να κερδισει η αργεντινη.
δεν υπαρχει καλυτεροσ guard απο τον ginobilli.δεν δεχομαι αντιρρηση:P
Μεγάλος παίχτης, μεγάλη καριέρα:)
Στην καλή του μέρα μπορεί να σκοτώσει άνετα μια ομάδα από την περιφέρεια...αλλά γενικά δεν είναι μόνο αυτός σε αυτήν την Αργεντινή...δεν έχει όμως και πάλι το βάθος της Αμερικής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Μεγάλος παίχτης, μεγάλη καριέρα:)
Στην καλή του μέρα μπορεί να σκοτώσει άνετα μια ομάδα από την περιφέρεια...αλλά γενικά δεν είναι μόνο αυτός σε αυτήν την Αργεντινή...δεν έχει όμως και πάλι το βάθος της Αμερικής!
φυσικα δεν εχει το βαθος της αμερικης.παντως δεν υπαρχει περιφερειακος σαν το ginobilli.ειναι απιστευτος παικτης και παρολο που ειναι στα 35 κανει ακομα θαυματα.ο delfino μονο αν ειναι στη μερα του θα βοηθησει και prigioni μια απο τα ιδια.ο σκολα καλοσ!!αλλα δυσκολευεται με αντιπαλους-ψηλους που ειναι πολυ καλοι.ο ginobilli δεν δυσκολευεται με κανενα

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ!!!
δεν τιθεται καν θεμα συγκρισησ.ο ενας καθεται και ξυνεται αντι να προσφερει τις υπηρεσιες του στην εθνικη-και ειναι και μικροτερος απο τον ginobilli.ο αλλος στα 35 με 3 πρωταθληματα nba αν δεν κανω λαθος και δεν ειναι diva σαν τον διαμαντιδη.νομιζω πως η διαφορα τους ειναι χαωδης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ο Διαμαντιδης ειναι ο μονος παικτης που σε μια χρονια επαιζε 35 λεπτα μεσο ορο το παιχνιδι.Επι 5 χρονια δεν ειχε λειψει ουτε σε ενα ματςπαναθηναικου και εθνικης.
Ο Διαμαντιδης παιζει αμυνα ενω ο τζινομπιλι ξυνεται και περιμενει να του δωσουν την μπαλα να σκοραρει ή την κρατα αυτος.
Γενικα ειναι στο τοπ3 των γκαρντ ολων των εποχων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Ο Διαμαντιδης ειναι ο μονος παικτης που σε μια χρονια επαιζε 35 λεπτα μεσο ορο το παιχνιδι.Επι 5 χρονια δεν ειχε λειψει ουτε σε ενα ματςπαναθηναικου και εθνικης.
Ο Διαμαντιδης παιζει αμυνα ενω ο τζινομπιλι ξυνεται και περιμενει να του δωσουν την μπαλα να σκοραρει ή την κρατα αυτος.
Γενικα ειναι στο τοπ3 των γκαρντ ολων των εποχων.
και ομωσ εχει λειψει και το γνωριζεισ.μην κοροιδευομαστε.ο ginobilli παιζει 100 παιχνιδια τη χρονια με απειρως δυσκολοτερους αντιπαλους ενω ο διαμαντιδης το μονο αξιολογο πλει μεικερ που αντιμετωπιζει ειναι σπανουλης.σημειωτεον τα παιχνιδια στο nba δεν ειναι σαρανταλεπτα.πολυ κουραζεται ο διαμαντιδης ...ο διαμαντιδης ειναι στα 3 καλυτερα guard ολων των εποχων(που το διαβασεσ αυτο;;)

ελπιζω σε να βγει ο ginobilli στην καλυτερη πενταδα:)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top