Ολυμπιακοί Αγώνες 2012

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αύριο αρχίζει η ρυθμική!!!!(ξέρω, μόνο εγώ χαίρομαι:redface:)

Αύριο? Νόμιζα πως σήμερα αρχίζουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μετά από μερικές μέρες που δεν είδα τίποτα, θα εκμεταλλευτώ τις τελευταίες μέρες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
μα καλά γιατί αντί να δείξουν τίποτα άλλο δείχνουν ολόκληρο 2ωρο μαραθώνιο κολύμβησης? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Αύριο? Νόμιζα πως σήμερα αρχίζουν?
σήμερα άρχισαν απλά το έγραψα χτες το βράδυ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
μα καλά γιατί αντί να δείξουν τίποτα άλλο δείχνουν ολόκληρο 2ωρο μαραθώνιο κολύμβησης? :/

Χαρά στο κουράγιο και τις αντοχές τους.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μα καλά γιατί αντί να δείξουν τίποτα άλλο δείχνουν ολόκληρο 2ωρο μαραθώνιο κολύμβησης? :/
και να ήταν το μόνο λάθος της ερτ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ας μιλήσουμε για το μωρό Matthew Mitcham ...

Με αφορμή αυτό το σχόλιο, ας πω τους αγαπημένους μου. :redface::P

Camille Lacourt
Tom Daley
Christopher Tomlinson
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ο Μπολτ τι χρόνο έκανε στα 100μ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Εγώ τον ημιτελικό είχα δει, τελικό δεν ξέρω.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
9.63 έκανε!!!!
Κρίμα για την Στεργίου δε τα κατάφερε διότι τα λαμόγια την έκοψαν!
Για άλλη μία φόρα μας δείχνουν πως συμπεριφέρονται στην Ελλάδα που τις χρωστάνε τα πάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ψέματα, τον τελικό είχα δει. 9,63" νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ψέματα, τον τελικό είχα δει. 9,63" νομίζω.
Κρίμα..ήθελα να το κατεβάσει και άλλο το παγκόσμιο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Με αφορμή αυτό το σχόλιο, ας πω τους αγαπημένους μου. :redface::P

Camille Lacourt
Tom Daley
Christopher Tomlinson

Με αφορμή το μήνυμά σου.:upside:
Maria Sharapova

Fransesca Piccinini

Antonija Misura
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Η εθνική ομάδα του ανσαμπλ έκανε ένσταση αλλά δεν έγινε δεκτή και αποκλείστηκε από τον τελικό. Κρίμα για τα κορίτσια είχαν πολύ καλό πρόγραμμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Με αφορμή το μήνυμά σου.:upside:

Maria Sharapova

:eek::eek::eek::eek: Καλα η γυναικα ειναι θεα:clapup:
ΥΓ1 γαμανε τα πρασινα ματια:)
ΥΓ2 να χαιρομαστε εμεις μια χρυση ολυμπινικη:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Με αφορμή το μήνυμά σου.:upside:
Maria Sharapova

Fransesca Piccinini

Antonija Misura

what about this girl?
Yelena-Isinbayeva
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Ε οχι να συγκρινουμε και τη σαραποβα με την ισιμπαγιεβα.

Προσωπικα,δεν μου αρεσει,η αλλη να ναι τοσο πολυ γυμνασμενη,μου χτυπαει ασχημα σε μια κοπελα να χει δικεφαλους σαν να κανει βαρη :P

Η σαραποβα ειναι πιο ομορφη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
what about this girl?
Yelena-Isinbayeva
Approved.Αν και με απογοήτευσε με το χάλκινο :(
Ε οχι να συγκρινουμε και τη σαραποβα με την ισιμπαγιεβα.

Προσωπικα,δεν μου αρεσει,η αλλη να ναι τοσο πολυ γυμνασμενη,μου χτυπαει ασχημα σε μια κοπελα να χει δικεφαλους σαν να κανει βαρη :P

Η σαραποβα ειναι πιο ομορφη.

Συμφωνώ αλλά δε μπορώ να πω ότι δε μου αρέσει, γιατί 1)είναι ρωσίδα, 2)έχει ωραίο χαμόγελο και 3)ωραία μάτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Approved.Αν και με απογοήτευσε με το χάλκινο :(


Συμφωνώ αλλά δε μπορώ να πω ότι δε μου αρέσει, γιατί 1)είναι ρωσίδα, 2)έχει ωραίο χαμόγελο και 3)ωραία μάτια.

και η άλλη η τενίστρια ασημί πήρε αλλά ότι και να πάρει θα είναι πάντα χρυσή απως και η ισιμπάγιεβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top