Οι συλλογές μας!

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Α! και εγώ έκανα συλλογή από αυτοκόλλητα, όπως και όλες οι φίλες μου. Είχα και 2 μπλοκ γεμάτα . Τότε ήταν δυσεύρετα, σήμερα πηγαινεις στο Jumbo και παιρνεις 5 πακέτα αυτοκόλλητα με 1€!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostie

Νεοφερμένος

Η lostie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Πιο μικρη θυμαμαι εκανα με αλληλογραγιες.
Τωρα μαζευω postcards.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
εγώ έχω μια μανία με τους (χάρτινους) σελιδοδείκτες! έχω πάρα πολλούς και μετά έχω και την συλλογή του μπαμπά μου με γραμματόσημα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ναι, έχω μεγάλη συλλογή κόμιξ μαζί με τη μητέρα μου. Το ξεκίνησε εκείνη και συνεχίζουμε μαζί (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Κάνετε καμία συλλογή;
Από αποδείξεις. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από αποδείξεις. :worry:
εσυ και αλλοι 12.000.000 εκατομμυρια ελληνες . Οι πλεον σπανιες ειναι απο βενζιναδικα ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ναι, έχω μεγάλη συλλογή κόμιξ μαζί με τη μητέρα μου. Το ξεκίνησε εκείνη και συνεχίζουμε μαζί (:

Έχω ολόκληρη κούτα με κόμιξ από τον πατέρα μου, αλλα δεν με τρελαινει η ιδεα να συνεχισω :hmm:

Ελπίζω κάποια μέρα να έχω μια συλλογή από φωτογραφικές μηχανές/φακούς κτλ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Έκανα συλλογή από τηλεκάρτες. Για όσους γνωρίζουν έιχα στην συλλογή μου μία που είχε μόνο 2000 αντίγραφα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Συλλογη απο ανθρωπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εγώ έχω κάνει συλλογή από κάρτες ανανέωσης, αλλά έχω χρόνια που το σταμάτησα.. Τώρα σκέφτομαι να ξεκινήσω συλλογή από παιχνίδια (έχω αγοράσει ήδη δύο), αλλά μου φαίνεται ότι θα μου στοιχίσει πάρα πολύ αυτή η συλλογή.. Εκτός και αν παίρνω το κάθε παιχνίδι που μου αρέσει με κάνα χρόνο καθυστέρηση.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Εγώ έχω κάνει συλλογή από κάρτες ανανέωσης, αλλά έχω χρόνια που το σταμάτησα.. Τώρα σκέφτομαι να ξεκινήσω συλλογή από παιχνίδια (έχω αγοράσει ήδη δύο), αλλά μου φαίνεται ότι θα μου στοιχίσει πάρα πολύ αυτή η συλλογή.. Εκτός και αν παίρνω το κάθε παιχνίδι που μου αρέσει με κάνα χρόνο καθυστέρηση.. :P

τι είδους παιχνίδια?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εχω μια μεγαλη συλλογη με γραμματοσημα(την ειχε αρχισει η γιαγια μου) ,μια αλλη με αυτοκολλητα (ειχα μανια με δαυτα στο δημοτικο) που αναπαυεται στο παταρι ,επισης μαζευω σελιδοδειχτες κ κοχυλια ,αχιβαδες κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
τι είδους παιχνίδια?:hmm:

Για υπολογιστή.. Είπα να συνέχιζα την συλλογή μου με τα επιτραπέζια παιχνίδια (έχω 8-9) αλλά ποιος παίζει στις μέρες μας επιτραπέζια;; Τα RPG είναι καλύτερα.. :P:P
Θέλω το Mafia II για τη συλλογή μου.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τώρα τελευταία άρχισα να μαζεύω + καπάκια από μπουκάλια! χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Για υπολογιστή.. Είπα να συνέχιζα την συλλογή μου με τα επιτραπέζια παιχνίδια (έχω 8-9) αλλά ποιος παίζει στις μέρες μας επιτραπέζια;; Τα RPG είναι καλύτερα.. :P:P
Θέλω το Mafia II για τη συλλογή μου.. :D
μεγαλύτερη αξία όμως θα έχουν αργότερα τα επιτραπέζια παρά ένα παιχνίδι υπολογιστή.
think about it:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Τώρα τελευταία άρχισα να μαζεύω + καπάκια από μπουκάλια! χαχα

ΧΑΧΑΧΑΧ οταν ημουν πιο μικρος ειχα κολλημα με τα καπακια, τα κρατουσα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Τώρα τελευταία άρχισα να μαζεύω + καπάκια από μπουκάλια! χαχα
Αυτή ήταν η καλύτερη συλλογή που είχα κάνει στο δημοτικό.. Στο σχολείο μας κάθε καλοκαίρι κάνανε πανηγύρια και όταν πηγαίναμε εμείς το Σεπτέμβρη ήταν όλη η αυλή και γενικότερα όλο το σχολείο γεμάτο καπάκια.. Αξέχαστες εποχές.. :)
μεγαλύτερη αξία όμως θα έχουν αργότερα τα επιτραπέζια παρά ένα παιχνίδι υπολογιστή.
think about it:)
Το ξέρω, αλλά να πάω να δώσω λεφτά για κάτι που θα παίξω μια δυο φορές; Γιατί εγώ τα βαριέμαι εύκολα τα παιχνίδια (ειδικά αυτό το Παιχνίδι της Ζωής, μόνο μια φορά το έπαιξα γιατί μου έσπασε τα νεύρα..).. :redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Το ξέρω, αλλά να πάω να δώσω λεφτά για κάτι που θα παίξω μια δυο φορές; Γιατί εγώ τα βαριέμαι εύκολα τα παιχνίδια (ειδικά αυτό το Παιχνίδι της Ζωής, μόνο μια φορά το έπαιξα γιατί μου έσπασε τα νεύρα..).. :redface::)

ναι έχεις δίκιο :D
απλά θεωρώ ότι μια συλλογή την κάνουμε ώστε να έχουμε κάτι που αργότερα θα μπορούμε δύσκολα να το βρούμε.
whatever :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
ναι έχεις δίκιο :D
απλά θεωρώ ότι μια συλλογή την κάνουμε ώστε να έχουμε κάτι που αργότερα θα μπορούμε δύσκολα να το βρούμε.
whatever :)

Ξέρεις πόσο δύσκολο είναι να βρεις ένα παιχνίδι ένα χρόνο μετά την ημερομηνία κυκλοφορίας του; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Ξέρεις πόσο δύσκολο είναι να βρεις ένα παιχνίδι ένα χρόνο μετά την ημερομηνία κυκλοφορίας του; :P

:hehe:
προφανώς όχι,για να υποστηρίζω τα επιτραπέζια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top