Οι συλλογές μας!

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αρχαιοκαπηλος σταιλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Όχι συλλογή per se, αλλά μου αρέσει να σημειώνω περίεργες, σπάνιες λέξεις με την ετυμολογία τους ή φράσεις ή αποφθέγματα σοφών που τυχαίνει να διαβάσω :redface:

Έχω λατρεία με την ετυμολογία των λέξεων ειδικά... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
μονο λιγα κοχυλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
National Geographic. Όχι με σκοπό τη συλλογή αλλά τα διαβάζω και μαζεύονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
οταν ημουν στο σχολειο εκανα συλλογη απο αρωματικες αλληλογραφιες και πολυχρωμες χαρτοπετσετες (ακου τωρα!!)
Επισης συλλεγα γραμματοσημα και νομισματα απο ταξιδια στο εξωτερικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Έχω συλλογή από χάντρες και κοχυλοειδή. Στα ''κοχυλοειδή'' συμπεριλαμβάνονται και αστερίες και καβουράκια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Έχω μια αρκετά μεγάλη συλλογή από γραμματόσημα.
Τα μαζεύω απ το νηπειαγωγείο και μου αρέσει να ταξινομώ και να τα χωρίζω σε κατηγορίες ανάλογα με το θέμα τους.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
καλα τι γινεται

η νεα γενια των κοριτσιων δεν κανει καθολου συλλογη απο αρωμ.αλληλογραφιες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
χαχαχαχα και εγώ στο δημοτικό , μάζευα αρωματικές αλληλογραφίες, αλλά μια μέρα η μητέρα μου καθάριζε και τα πέταξε όλα!!!!! Από το γυμνάσιο μαζεύω χρωματιστές κορδέλες από δώρα κλπ καθώς και χάντρες γιατί φτιάχνω κοσμήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
καλα τι γινεται

η νεα γενια των κοριτσιων δεν κανει καθολου συλλογη απο αρωμ.αλληλογραφιες???

χαχαχ Η αλήθεια είναι ότι έχω και μια τέτοια συλλογή απ το δημοτικό αλλά θυμάμαι ότι ήμουν η μόνη που έκανε. Τ'οτε ήταν της μόδας τα αυτοκόλλητα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Και γω ειχα τρελλα με τα αυτοκολλητα στο δημοτικο και στο γυμνασιο...

αααααχ αναμνησεις.. αλλαζουν απο γενια σε γενια τα πραγματα... ακομη και οι συλλογες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Και γω ειχα τρελλα με τα αυτοκολλητα στο δημοτικο και στο γυμνασιο...

αααααχ αναμνησεις.. αλλαζουν απο γενια σε γενια τα πραγματα... ακομη και οι συλλογες


εγω εκανα συλλογες απο αυτοκολλητα και αλληλογραφιες.
ειχα τα παντα,απο καρδουλες και μικι μαους μεχρι μπαρμπι και οτι αλλο μπορεις να φανταστεις.
Επισης οσον αφορα την αλληλογραφια,εκανα ανταλλαγη με τις συμμαθητριες μου στα διαλλειματα του σχολειου και ειχε αποκτησει ολα τα χρωματα,ολα τα σχεδια τα παντα:clapup:


ωραια χρονια,αγνα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Κάποτε, στο μακρινό παρελθόν, έκανα συλλογή από αρωματικές αλληλογραφίες (επειδή έκαναν όλες οι συμμαθήτριες μου). Μετά έβαλα μυαλό και σταμάτησα να μαζεύω σαβούρες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
απο τηλεορασεις....εχω 2 χαλασμενες και μια κανονικοτατη στο δωαμτιο μου
βδγ και εγω εκανα συλλογη απο αυτοκολλητα και μαλιστα του Ηarry Potter....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Συνέχεια έκανα συλλογές... Γραμματόσημα, αυτοκόλητα, χαρτοπετσέτες, κονκάρδες, σελιδοδείκτες..... Ό,τι μπορείτε να φανταστείτε.... Η αγαπημένη μου όμως και αυτή που έχω κρατήσει εδώ και πόσα χρόνια είναι αυτή των κόμιξ... Μέχρι στιγμής πρέπει να έχω γύρω στα 500... Ενδιαφέρομαι όμως να αποκτήσω κι άλλα, ειδικά παλιά κομμάτια... Υπάρχει κανείς που να έχει κόμιξ χρονολογούμενα γύρω στο 1980 με 1985 και που να ενδιαφέρεται να τα πουλήσει?? Ή ακόμη καλύτερα(για μένα) να θέλει να τα χαρίσει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΒλασίαΚ.

Νεοφερμένος

Η ΒλασίαΚ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εγώ κάνω συλλογή από αποδεόξεις από πράγματα που έχω αγοράσει μόνη μου... Βέβαια τις βλέπω και σκέφτομαι πόσο χαζή είμαι που χάλασα έτσι τα πράγματά μου...
Επίσης, από το 1995 ο αδερφός μου ξεκίνησε να κάνει συλλογή από κόμιξ (Κλασσικά, Ντόναλτ και Αλμανάκο) και εγώ την συνεχίζω ακόμη και σήμερα... Έχω άπειρες κούτες και τα διαβάζω ακόμη.
Τέλος, έχω από το δημοτικό μια συλλογή από πραγματικά πάρα πολλά αυτοκόλλητα, καθώς και χάντες και πράγματα για χειροτεχνίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Καποτε συνελλεγα ευρω αλλα μετα το παρατησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Φυσικα και τα ξοδεψα αλλα δυστυχως δεν θυμαμαι τι πηρα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
όταν ήμουν στο δημοτικό έκανα συλλογή από αυτοκόλιτα αλλά αυτό κράτησε για πολυ λίγο ...
τώρα η συλλογή πρέπει να 'ναι τρυπωμένη σε καμία γωνιά στο δωμάτιο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top