Οι συλλογές μας!

Παυλος-Σερρες

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μιλήστε για την συλλογή ή τις συλλογές σας.Εγώ για παράδειγμα έχω μια αρκετά μεγάλη συλλογή νομισμάτων και χαρτονομισμάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Έχω μια αρκετά μεγάλη συλλογή γραμματοσήμων.

Δεν τα έχω μετρήσει βέβαια εδώ και πολύ καιρό.

Την τελευταία φορά που τα μέτρησα, ήταν γύρω στα 2500 διαφορετικά κομμάτια. Έχω από αρκετές χώρες, είχα την τύχη να έχω έναν ξάδερφο της γιαγιάς μου, καλά να είναι, που έκανε συλλογή και μου την έδωσε όλη:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρσενοη

Νεοφερμένος

Η Αρσενοη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εχω σκεφτει να κανω αλλα δεν ξερω απο τη.Οταν ημουν πιο μικρη εκανα συλλογη απο playmobil.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Όστρακα. Έχω μέχρι και κάτι καβούρια και αστερίες που ξέβρασε η θάλασσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Χμ, πέρα από τη συλλογή των οστών των θυμάτων μου για την οποία δεν πρέπει να μιλήσω, έχω μία τεράστια συλλογή από κοχύλια, καθώς και μία μικρότερη από πέτρες με περίεργα σχήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Και εγώ έχω συλλογή από γραμματόσημα αν και είναι της νονάς μου που μου την έχει παραδώσει... Γύρω στα 10 άλμπουμ γεμάτα.. Τα χαζεύω που και που είναι πολύ ωραία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μπουκαλάκια ποτών (αυτές τις ατομικές μερίδες που δίνουν και στα αεροπλάνα). Δεν ξέρω ακριβώς πόσα είναι, αλλά είναι σίγουρα πάνω από 100 διαφορετικά. Παλιά τα μάζευα, τώρα το 'χω σταματήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Απο ηλικια νηπιαγωγειου περιπου εκανα συλλογη απο αυτοκολλητα και τα 'χω ακομα(τα περισσοτερα τουλαχιστον),αλλα δεν ασχολουμαι το ιδιο πλεον αν και δεν το 'χω σταματησει εντελως.Και τα τελευταια χρονια κανω συλλογη απο κοχυλια και πετρες,αλλα οχι ο,τι να 'ναι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Κόμιξ , έχω πάρα πολλά .
Action figures .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Κόμιξ της Disney, και αφίσες παλιών συναυλιών (psychedelic art)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Παλιά(στο δημοτικό) έκανα συλλογή απο χαρτοπετσέτες.Σε κάθε ταβέρνα που πηγαινα έπαιρνα κι απο μία!Οτι να ναι όμως...:lol::lol:
Τώρα έχω συλλογή απο γραμματόσημα,νομίσματα και αυτοκόλλητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Φύλλα αλληλογραφίας στο δημοτικό, τώρα έχω περιορίσει τις αγορές καινούργιων κάπως, πολύ. Και αυτοκόλλητα αλλά παρέδωσαν πνεύμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eγώ συλλέγω:

-γραμματόσημα
-νομίσματα
-χαρτονομίσματα
-ρολόγια μινιατούρες
-καρτ ποστάλ

Αυτά νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
παλια απο αυτοκόλλητα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4kR!bn:)

Νεοφερμένος

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Κόμιξ Disney :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Α ναι κι εγω συλλεγω καρτ ποσταλ και παλιοτερα νομισματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κρατάω και τα πάντα από τα ταξίδια στο εξωτερικό, αποδείξεις, εισητήρια, φυλάδια κοκ. Θεωρείται συλλογή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Κι εγώ το κάνω. Γιατί να μην θεωρείται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μπαινω και γω στο κλαμπ. Εχω συλλογη απο εισιτηρια τρενων/μετρο απο ουγγαρια, γερμανια και ιαπωνια. Μερικα ξεχαστηκα και τα πεταξα. :p
Και θα ειχε πιο πολυ ενδιαφερον αν δεν ειχαμε ολοι ευρω στην ΕΕ, να κανω και συλλογη απο νομισματα. Αλλα μονο φιορινια και γιεν εχω. :p
Ομως κανω συλλογη ολα τα ευρω απο ολες τις χωρες που εχουν. (μονο κερματα, αν βρω κανα 100σταρι δεν θα το βαλω στο αλμπουμ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
πετρες!:)
εχω βρει πανω απο 40 πετρες και ειναι η καθεμια ξεχωριστη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top