Γενικό -  Οι στόχοι σας

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Τα καλύτερο αυτό ειναι μεταξύ μας, αν και δεν αποκλείεται το δευτερο που περιγράφει κι εμένα. Κι εγώ πριν τις εξετάσεις τελικά κατέληξα που θα πάω αλλά δύο μηνες πριν τις εξετάσεις, όχι δύο χρόνια πριν...;)
Καλο ειναι να έχεις ενα μπούσουλα για τώρα αλλά προς το παρον κοιτα αυτά που πρέπει να κερδισεις απ'την τάξη σου για την κατέυθυνση που θα πάρεις (την οποία θεωρω οτι έχεις επιλέξει οριστικά), τα μόρια ειναι ζητημα που θα σε απασχολήσει απ'του χρόνου.
-----------------------------------------



Τι μεταπτυχιακό θελεις να κανεις εσυ στην Αγγλία;
όχι να σπουδάσω και να ζήσω εκεί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, τι να σπουδάσεις...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
τα πάντα προσφέρονται στην Αγγλία και πολλά περισσότερα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Ναι, τι να σπουδάσεις...;
ψυχολογία και δουλεύω ταυτόχρονα σαν βοηθός βρεφονυποκόμου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
τα πάντα προσφέρονται στην Αγγλία και πολλά περισσότερα ...

Ναι, δε ρωτάω αυτό, αυτό το ξέρω...

ψυχολογία και δουλεύω ταυτόχρονα σαν βοηθός βρεφονυποκόμου


Περίεργα σχέδια. :D
Αν δεν κάνω λάθος καλό πανεπιστημιο για τέτοιες ειδικότητες ειναι το Reading. Αλλά πρέπει ν'αρχίσεις να το ψαχνεις απο τώρα γιατι η διαδικασία θέλει κανα χρόνο τουλάχιστον με τις αιτήσεις και τα σχετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!PaNoS!

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
θέλω να σπουδάζω ιατρική στην Ολλανδία (από εκεί είμαι) :D
Αυτός είναι ο κύριος μου στόχος. :)

Αντε BYE!!! :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Ναι, δε ρωτάω αυτό, αυτό το ξέρω...




Περίεργα σχέδια. :D
Αν δεν κάνω λάθος καλό πανεπιστημιο για τέτοιες ειδικότητες ειναι το Reading. Αλλά πρέπει ν'αρχίσεις να το ψαχνεις απο τώρα γιατι η διαδικασία θέλει κανα χρόνο τουλάχιστον με τις αιτήσεις και τα σχετικά.
γτ?:what:από πέριση το ψάχνω!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Μάλιστα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vslk_

Νεοφερμένος

Η dn gnwrizw dn apantw! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Εκάλη (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω 8ελω ιατρικη.φυσικα προτιμω ιατρικη α8ηνας,αυτο ειναι και το ονειρο μου αλλα οι βασεις για το καποδιστριακο ειναι στο ταβανι οποτε 8α συμβιβαστω με οποιαδηποτε ιατρικη σχολη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifika!

Νεοφερμένος

Η fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Εγώ θέλω να σπουδάσω βιολογία ή χημεία. Δεν έχω αποφασίσει ακόμα.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
έχω ακούσει πολλά για τις στρατιωτικές σχολές αλλά δεν επηρεάζομαι και θα ακολουθήσω τους στόχους μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Θελω ιατρικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πολλούς γιατρούς θα βγάλει το φόρουμ. Χμμ. :what:

Βιολογικό Κρήτης, σταθερά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boink

Νεοφερμένος

Ο boink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι να περάσω στο φυσικό και να ασχοληθώ με την αστροφυσική αλλά και πάλι δεν ξέρω αφού δεν είμαι και ο καλύτερος στην φυσική.

λέτε να τα βρω σκούρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
ειμε ενα σταδιο πριν τη τελικη αποφαση

βιολογικο η φυσικο (κρητης η θεσσαλονικης προτιμω)
ή Τ.Ε.Ι φωτογραφιας ή σχολη κινηματογραφοου ή καλλων τεχνων
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Τι ξεθάβει κανείς όταν βαριέται....:P:redface:

Ιατρικήήήήή!!!! με τα χίλιααα..κατα προτήμηση Αλεξ/πολη,Ιωάννενα ή Πάτρα!!!!:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Χαχα, οντως:P

ψυχολογια απθ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiAnOaddict

Νεοφερμένος

Η PiAnOaddict αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Φαρμακευτική Θεσσαλονίκης!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top