Γενικό -  Οι στόχοι σας

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πού ακριβώς; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kνωσό:xixi:
Mε τα υπάρχοντα δεδομένα εσύ πας Βούτες(ή όπως λέγεται).

Θα τα λέμε στην Πόλη:lol:

Miv:Ότι θα αλλάξουμε θα αλλάξουμε:PΓια τώρα λέμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ιατρική Κρήτης. Τέλος. Ό,τι είπα πριν για ΣΣΑΣ, Βιολογικά κλπ δεν ισχύουν. Ήταν στιγμές τρέλας. :P

Μου αρέσει αυτή η καθαρότητα, ω ναι.


Ίσως η καλύτερη Ιατρικη της χωρας αυτη τη στιγμή, πάντως στους επόμενους 20κατι μήνες θ'αλλαξεις πολλές γνώμες ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Kνωσό:xixi:
Mε τα υπάρχοντα δεδομένα εσύ πας Βούτες(ή όπως λέγεται).

Θα τα λέμε στην Πόλη:lol:

Miv:Ότι θα αλλάξουμε θα αλλάξουμε:PΓια τώρα λέμε:P

Ωχ, μη με κάνεις να ψάχνω τώρα. Το τμήμα πες, απλά. :P

Ίσως η καλύτερη Ιατρικη της χωρας αυτη τη στιγμή, πάντως στους επόμενους 20κατι μήνες θ'αλλαξεις πολλές γνώμες ακόμα.

Μπορεί. Όμως δε μιλάμε για ριζικές αλλαγές (δε θα δεις για παράδειγμα κάνα Πολυτεχνείο). Καμιά αλλαγή στην πόλη ίσως, άντε και στο τμήμα (πάντα όμως παρεμφερούς αντικειμένου). 3ο πεδίο εν ολίγοις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kνωσός=Μαθηματικό,ΤΕΜ,Επιστήμη Υπολογιστών
Βούτες=Τα υπόλοιπα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μην αποκλείεις τίποτα...Γιατί κι εγώ για Οικονομικά ξεκίνησα και τώρα βλέπω τα μαθήματα και βγάζω φλύκταινες. Και να φανταστεις οτι γενικα ειμαι και άτομο με σταθερές και υπεύθυνες απόψεις.:D
Σαφως και υπάρχει περίπτωση να δω κανα Πολυτεχνείο, αλλά προς το παρόν δε νομίζω οτι έχει κάποια σημασία να "καταληξεις" κάπου. Έχεις ολο τον καιρό να το κάνεις. Τωρα εχεις αλλες προτεραιότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
εγώ δεν θα είμαι με κανέναν σας... 99%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Kνωσός=Μαθηματικό,ΤΕΜ,Επιστήμη Υπολογιστών
Βούτες=Τα υπόλοιπα:D

Μάλιστα. Για να δούμε.

Μην αποκλείεις τίποτα...Γιατί κι εγώ για Οικονομικά ξεκίνησα και τώρα βλέπω τα μαθήματα και βγάζω φλύκταινες. Και να φανταστεις οτι γενικα ειμαι και άτομο με σταθερές και υπεύθυνες απόψεις.:D
Σαφως και υπάρχει περίπτωση να δω κανα Πολυτεχνείο, αλλά προς το παρόν δε νομίζω οτι έχει κάποια σημασία να "καταληξεις" κάπου. Έχεις ολο τον καιρό να το κάνεις. Τωρα εχεις αλλες προτεραιότητες.

Δεν αποκλείω τίποτα, πρακτικά. Απλά, όπως είπα και πριν, μου αρέσει να ξεκαθαρίζω κάπως τα πράγματα στο μυαλό μου, ιδίως όσον αφορά τις επιλογές που επηρεάζουν, καλώς ή κακώς, πολλά με τη σειρά τους. Νομίζω πως όταν έχεις συγκεκριμένους στόχους η προσπάθεια είναι μεθοδικότερη και κατ' επέκταση, πιο αποδοτική. Φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις. Δεν πιστεύω όμως πως ανήκω σε αυτές. Δε θα πάω στις Πανελλήνιες να γράψω για να έχω επιλογές, θα πάω να γράψω για να επιλέξω ό,τι έχω σκεφτεί εξαρχής. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μάλιστα. Για να δούμε.



Δεν αποκλείω τίποτα, πρακτικά. Απλά, όπως είπα και πριν, μου αρέσει να ξεκαθαρίζω κάπως τα πράγματα στο μυαλό μου, ιδίως όσον αφορά τις επιλογές που επηρεάζουν, καλώς ή κακώς, πολλά με τη σειρά τους. Νομίζω πως όταν έχεις συγκεκριμένους στόχους η προσπάθεια είναι μεθοδικότερη και κατ' επέκταση, πιο αποδοτική. Φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις. Δεν πιστεύω όμως πως ανήκω σε αυτές. Δε θα πάω στις Πανελλήνιες να γράψω για να έχω επιλογές, θα πάω να γράψω για να επιλέξω ό,τι έχω σκεφτεί εξαρχής. ;)

Τα καλύτερο αυτό ειναι μεταξύ μας, αν και δεν αποκλείεται το δευτερο που περιγράφει κι εμένα. Κι εγώ πριν τις εξετάσεις τελικά κατέληξα που θα πάω αλλά δύο μηνες πριν τις εξετάσεις, όχι δύο χρόνια πριν...;)
Καλο ειναι να έχεις ενα μπούσουλα για τώρα αλλά προς το παρον κοιτα αυτά που πρέπει να κερδισεις απ'την τάξη σου για την κατέυθυνση που θα πάρεις (την οποία θεωρω οτι έχεις επιλέξει οριστικά), τα μόρια ειναι ζητημα που θα σε απασχολήσει απ'του χρόνου.
-----------------------------------------
γτ αυτή είμαι!!


Τι μεταπτυχιακό θελεις να κανεις εσυ στην Αγγλία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τα καλύτερο αυτό ειναι μεταξύ μας, αν και δεν αποκλείεται το δευτερο που περιγράφει κι εμένα. Κι εγώ πριν τις εξετάσεις τελικά κατέληξα που θα πάω αλλά δύο μηνες πριν τις εξετάσεις, όχι δύο χρόνια πριν...;)
Καλο ειναι να έχεις ενα μπούσουλα για τώρα αλλά προς το παρον κοιτα αυτά που πρέπει να κερδισεις απ'την τάξη σου για την κατέυθυνση που θα πάρεις (την οποία θεωρω οτι έχεις επιλέξει οριστικά), τα μόρια ειναι ζητημα που θα σε απασχολήσει απ'του χρόνου.

Πολύ καλά. Έχεις δίκιο. Β είμαστε ακόμα άλλωστε, ας μην υπερβάλλουμε. Κρατώ το γενικό ''μπούσουλα'' που ανέφερες λοιπόν, απλά έχοντας προχωρήσει ένα βήμα πιο πέρα. Θα παραμείνω όμως ανοιχτός, προς το παρόν, και σε άλλες επιλογές.

Ευχαριστώ ρε miv, να 'σαι καλά και για τη ΣΣΑΣ και για αυτή τη συζήτηση. Ω, και, όποτε ξαναδείς κάτι ''περίεργο'' μη διστάσεις να με επαναφέρεις κάπως. Όπως είπα, περνώ πού και πού στιγμές ''τρέλας''. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Συμφοιτητές λοιπόν; Καλά θα 'ναι. :P



Και η Ιατρική πού πήγε; :what:

εκει που ητανε.
απλα υπαρχει και ΣΜΑ πλεον.περισσοτερο κλινω προς τα εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν θα πάμε Al arabia δλδ;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τονυ

Νεοφερμένος

Ο Τονυ Κατσουλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ανάβυσσος (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα παιδια... ειμαι καινουργιος στην παρεα σας.!!!
Εμενα μαρεσει πολυ η ιστορια οποτε το βλεπω για ιστορια-αρχαιολογια..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! Και εγω καινούρια ειμαι:bye:... Λοιπον εχω ενα προβλημα: μεχρι πριν λιγο καιρο ήμουνα σίγουρη για θετικη κατευθυνση αλλα τωρα όλοι μου λένε πόσο μ πάει η θεωρητική και ότι θα είμαι το ίδιο καλή σε αυτά τα μαθήματα με λιγότερη προσπάθεια! Και εκεί που είχα στο νου μου ιατρικές, βιολογία και ακόμα και πολυτεχνείο (να το γυρίσω σε τεχνολογική στην τρίτη , σκέφτομαι μήπως έχουν δίκιο... Μήπως να σκεφτώ τη νομική? Αλλά και πάλι κουλό δεν θα είναι να πάω θεωρητική και να δεσμευτώ τόσο αν είναι μόνο η νομική π με ενδοιαφέρει? Δεν ξέρω... :(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ότι γουστάρεις πιότερο.Όχι ότι σου ταιριάζει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Tι θα πει σου πάει;Μπλούζα είναι;Κάνε αυτό που θες εσύ,μην ακούς τον κάθε κομπλεξικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
:):no1: Eλα ντε! Στην τελική άμα κάτι δεν σου αρέσει δεν υπάρχει περίπτωση να σου πάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superairy

Νεοφερμένος

Η superairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Ψυχολογία ή Νομική ή Καθηγήτρια Γερμανικών/Φιλόλογος..

Αν και τείνω περισσότερο στην Ψυχολογία και στη Φιλολογία... Δεν ξέρω... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.EmMa

Νεοφερμένος

Η MaRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Σίγουρα επιστήμες υγείας,3ο,..δαγκωτό!!Ο μεγαλύτερος στόχος φυσικα ιατρική(αν ειναι δυνατο κ εξωτερικο) αλλα ακριβώς επειδή ποτέ δν ξέρεις εχω και μια εναλλακτική που για μενα ειναι εξίσου ενδιαφέρουσα.Σχολή Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής..αν δν φτάσω α μορια ιατρικής πάω χωρίς 2η σκέψη..με 1000!!!:no1:Αυτό μέχρι στιγμής ..βεβαια ποτέ δν ξέρεις/...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top