Γενικό -  Οι στόχοι σας

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.

pinkpigmetallica

Νεοφερμένος

Η smiley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
να μπω ψυχολογια ή αγγλικη φιλολογια ή δημοσιoγραφια! κ να ζησω 1 χρονο στο london..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
ΣΣΑΣ Ιατρικό. Θα χαθώ απ' τον κόσμο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
!!! Κι η Χημεία; =(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
να φτασω ως εκει που δεν ειμαι ικανος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@!!

Δραστήριο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Βιολογια!!Θα μου αρεσε και ιατρικη αλλα λόγω βα8μων,λιγο χλωμό!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ΣΣΑΣ Ιατρικό. Θα χαθώ απ' τον κόσμο. :P

Άρα θα σε δει η πόλη μου;

Στο θέμα μας.Φυσικό Κρήτης ή Εφαρμοσμένη πληροφορική:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Tότε γιατί πήγες θετική;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί από θετική δεν περνάς φυσικό;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ναι βρε,απλά θυμάμαι πως είχες πει ότι δε θα πήγαινες θετική για σχολή που περνάς και από θετική or sth like that.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D3xt3r_th3_Tr3ck

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ο στόχος μου είναι Νομική.................αλλά πιστεύω πως με τα αρχαία θα τα βρω λίγο σκούρα.....:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ναι βρε,απλά θυμάμαι πως είχες πει ότι δε θα πήγαινες θετική για σχολή που περνάς και από θετική or sth like that.

E του χρόνου μπορεί να αλλάξω δεν ξέρω ακόμα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Όλοι γιατροί να γενήτε, μπράβο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Άρα θα σε δει η πόλη μου;

Στο θέμα μας.Φυσικό Κρήτης ή Εφαρμοσμένη πληροφορική:)

Χο, χο, ναι, θα με δει. :P

Btw, γιατί Κρήτης συγκεκριμένα;

Όλοι γιατροί να γενήτε, μπράβο.

Ε, μα, υπάρχει επαγγελματίας που δεν αποτρέπει τους άλλους από την επιλογή του κλάδου τους; :xixi:

Αν έχω ακόμα μερικούς ενδοιασμούς αυτοί οφείλονται στην Αστυνομία (δυστυχώς οι απόφοιτοι της ΣΣΑΣ κατατάσσονται και εκεί). Κατά τα άλλα όμως την (χιλιο)προτιμώ από τις πολιτικές ιατρικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Δεν αντιλαμβάνομαι το πνεύμα σας.
Άσε, no worries.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
οff:Δεν πρέπει να δώσεις κι αθλήματα;Και μετράνε στα μόρια ή είναι έξτρα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν αντιλαμβάνομαι το πνεύμα σας.
Άσε, no worries.

Τι δεν κατάλαβες; Το σχόλιό σου ήταν ειλικρινές ή ''αλληγορικό'' (πιο λογικό, με τον τρόπο που ειπώθηκε, μου φάνηκε το δεύτερο).

οff:Δεν πρέπει να δώσεις κι αθλήματα;Και μετράνε στα μόρια ή είναι έξτρα;:P

Μετά τις Πανελλήνιες είναι οι προκαταρκτικές.

Εσύ, τι διάβασα κάπου αν θυμάμαι, Πολιτικών Μηχανικών; Μπράβο αλλαγές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εσύ, τι διάβασα κάπου αν θυμάμαι, Πολιτικών Μηχανικών; Μπράβο αλλαγές
Όχι,όχι,όχι,αυτό ήταν μια μπούρδα που μου είχε ψιλοπεράσει από το μυαλό.Ευτυχώς συνήλθα.:P
Εκ των ων ουκ άνευ.
Τι έξτρα..
Σιγά μην πάρεις και μπόνους..
Υπαρχου ειδικά μαθήματα τα οποία σου δίνουν έξτρα μόρια,ή μπόνους όπως τα λες.Απλά ρώτησα να μετρούν έτσι τα αθλήματα ή τα δίνεις μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μάλιστα. Γιατί μπούρδα βρε; Καλά είναι, γενικά μιλάω. :P

Ε, τότε, τι; Βιολογικό σταθερά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top