Οι λογαριασμοί μας στο tumblr

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

chemysterious

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πηγαίνεις στο πίνακα ελέγχου πατά πάνω στη λίστα το μπλογκ που θες να σβήσεις. Μετά στα δεξιά κάνεις κλικ στο blog settings και κάτω κάτω λέει delete!
Σ' ευχαριστώ πολύυ...!!Βέβαια μου σβήστηκαν και τα δύο,γιατί τα είχε κάπως μαζί...Αλλά τέσπα,δε βαριέσαι,θα το πάω απ' την αρχή!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ πολύυ...!!Βέβαια μου σβήστηκαν και τα δύο,γιατί τα είχε κάπως μαζί...Αλλά τέσπα,δε βαριέσαι,θα το πάω απ' την αρχή!:)

E? Ουπς!!! Τι ήθελα και μιλούσα!!!

Πάντως κανονικά έτσι γίνεται... :(

Συγγνώμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
E? Ουπς!!! Τι ήθελα και μιλούσα!!!

Πάντως κανονικά έτσι γίνεται... :(

Συγγνώμη!

Χαχαχα...Έλα,ντάξει,έτσι κι αλλιώς ήμουν πολύ καινούρια,δεν είχα προλάβει να κάνω και πολλά...Γι' αυτό με είδες έτσι ψύχραιμη....:ropalo::PΠάντως,το ξανάφτιαξα!;) https://niepi2.tumblr.com/ :D

(Μ' αρέσει Thetike που ήσουν ο πρώτος που μου είχε πει καλή αρχή με το παλιό....:whistle::P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemysterious

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Παρακάτω η λίστα των μελών του i-school που μοιράστηκαν το tumbrl τους μαζί μας. :) :thumbup:
Προφανώς δεν είχα τι να κάνω.. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
το δικό μου δεν σας το λέω :pfff: σας αφήνω να το βρείτε μόνοι σας :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
:eek: Τελικά είμαστε αρκετοί!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μόνο μη καταντήσει σαν το φβ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemysterious

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
το δικό μου δεν σας το λέω :pfff: σας αφήνω να το βρείτε μόνοι σας :look:

To ξέρω το δικό σου.. :teasing: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Μόνο μη καταντήσει σαν το φβ.

μπα δν το νομίζω. προς το παρον καλά κρατεί :P

Παρακάτω η λίστα των μελών του i-school που μοιράστηκαν το tumbrl τους μαζί μας. :) :thumbup:
Προφανώς δεν είχα τι να κάνω.. :look:

αυτό θα πει οργάνωση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ο μπαμπάκας μας. :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
μου τη σπάει η φάτσα του -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Προτιμάς; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έλα από όλους τους δημιουργούς έχουμε τον πιο ωραίο! Δε θέλω σχόλια. :pfff:




Τι καλόόός.:redface:


μπα δν το νομίζω. προς το παρον καλά κρατεί :P
Ναι, προς το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Έλα από όλους τους δημιουργούς έχουμε τον πιο ωραίο! Δε θέλω σχόλια. :pfff:




Τι καλόόός.:redface:



Ναι, προς το παρόν.

Σε κανά 2 βδομάδες θα το δούμε στο fb, από κάτι παρακμιακές σελίδες και blogs. We will be so fucked!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
μπα δν το νομίζω. προς το παρον καλά κρατεί :P

Ναι, προς το παρόν.

Δεν νομίζω. Ο χιπστερισμός είναι πλέον γεγονός και στο τάμπλερ. Πάνε οι καλές εποχές (καλοκαίρι '11 και πριν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μιλάω για Ελλάδα ρε συ.
Εδώ τα 12χρονα δε το' χουν μάθει ακόμα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Λοιπόν ξέρω πως γίνομαι κουραστική αλλά έκανα ολική αναδόμηση. :P Μπορείτε λοιπόν να μου πείτε την γνώμη σας? (και για την playlist)

ευχαριστώ :*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Λοιπόν ξέρω πως γίνομαι κουραστική αλλά έκανα ολική αναδόμηση. :P Μπορείτε λοιπόν να μου πείτε την γνώμη σας? (και για την playlist)

ευχαριστώ :*
Ωχ,ρε συ έγινε πολύ γλυκούλι!!:eek::eek::):)
Ειδικά η μουσική νομίζω το πλαισιώνει τέλεια!:DGo on!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top