Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Η κτηνιατρική εν ολίγοις είναι μία δύσκολη σχολή με πολλές, όμως, προοπτικές και καλές απολαβές.
Η Κτηνιατρική είναι η πιο δύσκολη σχολή που υπάρχει. Όταν σπούδαζα Θεσσαλονίκη σπουδαζε η συγκατοικος μου κτηνίατρος και τα είχε δει όλα!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η κτηνιατρική δεν είναι μόνο σκυλιά και γατιά, υπάρχουν τα παραγωγικά ζώα (και πολλά λεφτά με αυτά), τα εξωτικά, μέχρι και με τα τρόφιμα μπορεί να ασχοληθεί κανείς.
Και ψάρια, δελφίνια, θαλασια πάρκα στο εξωτερικό που δουλεύουν κτηνιατροι κι άλλα πολλά
 

anakiriak@yahoo

Νεοφερμένος

Η anakiriak@yahoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγώ έχω συγκεντρώσει 18000 μόρια λέτε να πιάσω Ιατρική;
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Εγώ έχω συγκεντρώσει 18000 μόρια λέτε να πιάσω Ιατρική;
Φοβάμαι ότι ξεκάθαρη απάντηση δεν θα πάρεις παρά μόνο στην ανακοίνωση των βάσεων. Άλλοι λένε για πτώση της τάξης των 150 μορίων στο ΔΠΘ (ακραίο θεωρώ) και άλλοι λένε για άνοδο. Οι περισσότεροι πάντως μιλούν για πτώση αν και προσωπικά τάσσομαι υπερ της 2ης πρόβλεψης. Ελπίδες έχεις πάντως να ξέρεις.
 

anakiriak@yahoo

Νεοφερμένος

Η anakiriak@yahoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγώ έχω μπερδευτεί με τα όσα διαβάζω
Γιατί; επειδή ρώτησα για τις άλλες τρεις σχολές κ όχι για Ιατρική; τις υπόλοιπες σχολές τις πιάνω σχοδον σιγουρα γιατί εχουν κ συντελεστή οποτε για αυτές εχω 18200 μόρια
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.
Γιατί; επειδή ρώτησα για τις άλλες τρεις σχολές κ όχι για Ιατρική; τις υπόλοιπες σχολές τις πιάνω σχοδον σιγουρα γιατί εχουν κ συντελεστή οποτε για αυτές εχω 18200 μόρια
Κάνεις ερωτήσεις για βάση και τι πιάνεις,
Το θέμα είναι εσύ τι θέλεις να γίνεις;
Δεν διαλέγουμε έτσι επάγγελμα.
Αν σου αρέσει η ιατρική, δήλωσε την πρώτη και αν περάσεις πέρασες, διαφορετικά κτηνιατρική.
 

anakiriak@yahoo

Νεοφερμένος

Η anakiriak@yahoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Φυσικά έτσι θα ενεργήσω... Η προτίμησή μου ειναι ξεκάθαρα ιατρικη κτηνιατρική
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Γιατί; επειδή ρώτησα για τις άλλες τρεις σχολές κ όχι για Ιατρική; τις υπόλοιπες σχολές τις πιάνω σχοδον σιγουρα γιατί εχουν κ συντελεστή οποτε για αυτές εχω 18200 μόρια
Όχι, εννοώ έχω μπερδευτεί με τις εκτιμήσεις. Συγνώμη, αυτό εννοούσα
 

anakiriak@yahoo

Νεοφερμένος

Η anakiriak@yahoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top