Οδηγός σύμβουλος προς πρωτοετείς φοιτητές

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εμένα μου είπαν να πάω από Τρίτη διότι έχουν αναστολή εργασίας Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ( !! ). Στο μεταξύ έκανε εγγραφή σε όσους δεν ήταν από Θεσ/νίκη. Λες και εμείς τσάμπα πηγαίνουμε ως εκεί.

:eek: Εμάς μας έκανε όλους εγγραφή η Σούλα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini9595

Νεοφερμένος

Η eirini9595 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας Ιονίου (Κέρκυρα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδια τις πρωτες μερες των μαθηματων σε πρηζουν οι παραταξεις ή ολη η "φασαρια" γινεται μονο στην εγγραφη {γιατι οταν εκανα την εγγραφη δεν υπηρχε ιχνος απο παραταξη και γενικα δεν υπηρχε ψυχη.....:confused:}:angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Always_in_love

Νεοφερμένος

Η Καίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Παιδια τις πρωτες μερες των μαθηματων σε πρηζουν οι παραταξεις ή ολη η "φασαρια" γινεται μονο στην εγγραφη {γιατι οταν εκανα την εγγραφη δεν υπηρχε ιχνος απο παραταξη και γενικα δεν υπηρχε ψυχη.....:confused:}:angelnot:

Στην εγγραφή δεν υπήρχε ψυχή;wtf???
Γενικά, τους πρωτοετείς τους ζαλίζουν,αλλά στη περίπτωση σου μπερδεύτηκα,είστε λίγοι φοιτητές ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini9595

Νεοφερμένος

Η eirini9595 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας Ιονίου (Κέρκυρα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Στην εγγραφή δεν υπήρχε ψυχή;wtf???
Γενικά, τους πρωτοετείς τους ζαλίζουν,αλλά στη περίπτωση σου μπερδεύτηκα,είστε λίγοι φοιτητές ;
126 δεχτηκε το πανεπιστημιο φετος!! νομιζω οτι δεν ειμαστε και πολλοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Always_in_love

Νεοφερμένος

Η Καίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
126 δεχτηκε το πανεπιστημιο φετος!! νομιζω οτι δεν ειμαστε και πολλοι :P

Όντως δεν είστε παρά πολλοί. Εμένα με είχαν ζαλίσει στο πρώτο έτος ελεεινα,σε κάθε διάλλειμα μα φανταστείς. Όταν στο τέταρτο έτος στα καλά καθούμενα με πήρε τηλ παραταξητης,ενώ είχαμε να μιλήσουμε από την εποχή των δεινοσαύρων,(ήθελε λέει να πάμε μαζί στην αίθουσα,να με περιμένει μα συναντηθούμε) του είπα καλά 4 έτοςειμαι,λες να χαθώ και να μην μπορώ να βρω την αίθουσα; Αγενεια ίσως απο πλευράς μου,αλλα πήγαινε γυρεύοντας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
του είπα καλά 4 έτοςειμαι,λες να χαθώ και να μην μπορώ να βρω την αίθουσα; Αγενεια ίσως απο πλευράς μου,αλλα πήγαινε γυρεύοντας.

Πολλοί στο 4ο έτος παθαίνουν την κρίση του 1ο-ετή φοιτητή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Always_in_love

Νεοφερμένος

Η Καίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Πολλοί στο 4ο έτος παθαίνουν την κρίση του 1ο-ετή φοιτητή. :P

Χαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini9595

Νεοφερμένος

Η eirini9595 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας Ιονίου (Κέρκυρα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Όντως δεν είστε παρά πολλοί. Εμένα με είχαν ζαλίσει στο πρώτο έτος ελεεινα,σε κάθε διάλλειμα μα φανταστείς. Όταν στο τέταρτο έτος στα καλά καθούμενα με πήρε τηλ παραταξητης,ενώ είχαμε να μιλήσουμε από την εποχή των δεινοσαύρων,(ήθελε λέει να πάμε μαζί στην αίθουσα,να με περιμένει μα συναντηθούμε) του είπα καλά 4 έτοςειμαι,λες να χαθώ και να μην μπορώ να βρω την αίθουσα; Αγενεια ίσως απο πλευράς μου,αλλα πήγαινε γυρεύοντας.
χαχαχαχα,τα ΠΑΝΤΑ για τις ψηφους!! :P τα μαθηματα δηλαδη δεν θα ειναι ας πουμε 3ωρα συνεχομενα, θα υπαρχουν και διαλειμματα ή μονο στην αλλαγη του καθηγητη;;:whistle: βασικα που ξερουν ποιος ειναι πρωτοετης,ενταξει τις πρωτες μερες ειναι καπως ψαρωμενοι και χαμενοι αλλα μετα.....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lexritis

Νεοφερμένος

Ο lexritis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
εγω παντως θα δεχτω οποιαδηποτε βοηθεια μου προσφερουν.περυσι που ειχα παει στην πρωτη μου σχολη μια χαρα με βοηθησανε.σιγα μην σας φανε κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Always_in_love

Νεοφερμένος

Η Καίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
χαχαχαχα,τα ΠΑΝΤΑ για τις ψηφους!! :P τα μαθηματα δηλαδη δεν θα ειναι ας πουμε 3ωρα συνεχομενα, θα υπαρχουν και διαλειμματα ή μονο στην αλλαγη του καθηγητη;;:whistle: βασικα που ξερουν ποιος ειναι πρωτοετης,ενταξει τις πρωτες μερες ειναι καπως ψαρωμενοι και χαμενοι αλλα μετα.....:hmm:

Πάνε σε μάθηματα πρωτοετών,δε πάνε σε επιλεγόμενα να τους βρουν,επίσης κόβουν φάτσες,όποιος ειναι καινούριος φαίνεται. 3 ωρο σερί μπα οχι,θα κάνετε και διάλλειμα μη τρελαθούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CollegeLife

Νεοφερμένος

Η CollegeLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Πάνε σε μάθηματα πρωτοετών,δε πάνε σε επιλεγόμενα να τους βρουν,επίσης κόβουν φάτσες,όποιος ειναι καινούριος φαίνεται. 3 ωρο σερί μπα οχι,θα κάνετε και διάλλειμα μη τρελαθούμε.

Εε όχι και να παρενοχλούνε εμάς τους πρωτοετείς εν ώρα μαθήματος! Μήπως είσαι λιγάκι υπερβολική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Always_in_love

Νεοφερμένος

Η Καίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Εε όχι και να παρενοχλούνε εμάς τους πρωτοετείς εν ώρα μαθήματος! Μήπως είσαι λιγάκι υπερβολική?

Στο διάλλειμα λέω,κάνουν επισκέψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini9595

Νεοφερμένος

Η eirini9595 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας Ιονίου (Κέρκυρα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Πάνε σε μάθηματα πρωτοετών,δε πάνε σε επιλεγόμενα να τους βρουν,επίσης κόβουν φάτσες,όποιος ειναι καινούριος φαίνεται. 3 ωρο σερί μπα οχι,θα κάνετε και διάλλειμα μη τρελαθούμε.

οτι φαινεται ο πρωτοετης ειναι σιγουρο!! θα ηθελα να μπορουσα να δω πως θα ειμαι την πρωτη μερα,γιατι εγω θα χασω και καποιες μερες,βεβαια θα ειναι μονο 3!!!:(παλι καλα που θα κανουμε διαλειμμα γιατι ενας γνωστος μου σε μια αλλη σχολη δεν κανει διαλειμμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Always_in_love

Νεοφερμένος

Η Καίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
οτι φαινεται ο πρωτοετης ειναι σιγουρο!! θα ηθελα να μπορουσα να δω πως θα ειμαι την πρωτη μερα,γιατι εγω θα χασω και καποιες μερες,βεβαια θα ειναι μονο 3!!!:(παλι καλα που θα κανουμε διαλειμμα γιατι ενας γνωστος μου σε μια αλλη σχολη δεν κανει διαλειμμα!!

Καλή αρχή λοιπόν.:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Εε όχι και να παρενοχλούνε εμάς τους πρωτοετείς εν ώρα μαθήματος! Μήπως είσαι λιγάκι υπερβολική?





Αν καθονται μπροστα σου, πισω σου, δεξια-αριστερα εν ωρα μαθηματος μπορουν να σου πιασουν την κουβεντα! Σε εμενα μια φορα εγινε αρχισε να μου μιλαει η παραταξιακη κανονικα ειπαμε να παμε για καφε κι οταν μετα απο λιγες μερες με πηρε τηλεφωνο κι αρχισε να μου λεει για ξυλο που επεσε με αντιπαλη παραταξη ειχα μεινει:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εε όχι και να παρενοχλούνε εμάς τους πρωτοετείς εν ώρα μαθήματος! Μήπως είσαι λιγάκι υπερβολική?
Παίρνουν το μικρόφωνο εν ώρα διαλλείματος και αρχίζουν το διάγγελμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
:eek: Εμάς μας έκανε όλους εγγραφή η Σούλα :P:P

Γράφτηκα και εγώ επιτέλους. Καλά φοβερή η Σούλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini9595

Νεοφερμένος

Η eirini9595 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας Ιονίου (Κέρκυρα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.

okie_dokie

Νεοφερμένος

Η okie_dokie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ρε παιδιαα, γραφτηκε κανενας α/ετης στο πανεπιστημιο ιωαννινων ;
εγω δευτερα θα παω γιατι ειδα οτι ξεκινανε ασχετως τα μαθηματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Btw, οσοι πηγαν να γραφτουν στην ιατρικη απθ, τους σταματησαν απο την δαπ (η οπως αλλιως λεγεται)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top